• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Rona Livingstona, manželka Rosemarie DeWitt – Biografia

Čistá hodnota Rona Livingstona, manželka Rosemarie DeWitt – Biografia

ObsahKto je Ron Livingston?

Ron Livingston je Američan herec ktorý sa preslávil ako Peter v komediálnom filme Office Space (1999) a potom stvárnil Lewisa Nixona v televíznom miniseriáli Band of Brothers (2001). V posledných rokoch je známy ako Jonathan Dixon v televíznom seriáli A Million Little Things (2018-2020).

Životopis Rona Livingstona - Vek, detstvo a vzdelanie

Ronald Joseph Livingston sa narodil 5. júna 1967 v Cedar Rapids, Iowa USA, je synom Kurta Livingstona, ktorý je leteckým/elektronickým inžinierom, a jeho manželky Lindy (rodenej Rinas), ktorá je luteránskou pastorkou. Má čiastočne nemeckých, waleských, anglických a škótskych predkov a je jedným zo štyroch súrodencov, vrátane mladšieho brata Johna, ktorý je tiež hercom, a sestry Jennifer Livingston, ktorá je novinárkou v súčasnosti pracujúcou vo WKBT vo Wisconsine.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Súčasná nálada. #FlashBackFriday fotenie s hercom Ronom Livingstonom z kultových klasík Swingers a Office Space. Pestovanie: @kimbermakeup #portraitphotography #ronlivingston #officespace #officespacemovie #swingers #swingersmovie #celebrityphotography #mensfashion #canonmarkiv

Príspevok zdieľaný používateľom Scott Witter (@witterphoto) 10. júla 2020 o 18:01 PDT

Ron šiel na Marion High School a po imatrikulácii sa zapísal na Yale University, kde medzi jeho kolegov patrili budúci herec/producent Paul Giamatti a budúci herec Edward Norton. Získal bakalársky titul v odbore divadelná veda a anglická literatúra.

Začiatky kariéry

Ronova kariéra začala, keď bol ešte na univerzite, svoje prvé úlohy si zabezpečil na Williamstown Theatre Festival a neskôr v Manhattan Class Company. Po absolvovaní Yale sa presťahoval do Chicaga, kde pokračoval v kariére na javisku a získal si meno v Goodman Theatre a na iných miestach.

Jeho debut na obrazovke bol v romantickej komediálnej dráme Straight Talk (1992) s Dolly Parton a Jamesom Woodsom v hlavnej úlohe, po ktorej sa natrvalo presťahoval do Los Angeles, aby naštartoval svoju kariéru. Jeho ďalšia rola prišla v roku 1995 ako Chad v dramatickom filme The Low Life, v ktorom hrali Rory Cochrane, Sean Astin a Kyra Sedgwick, a nasledujúci rok si zabezpečil svoju prvú významnú rolu ako Rob v komediálnom dramatickom filme Swingers, kde si zahral. Vince Vaughn, Heather Graham a Jon Favreau. Pred koncom desaťročia stvárnil Rona Statlina v komediálnom seriáli Dill Scallion (1999), s Billym Burkom, Lauren Grahan a Kathy Griffin v hlavných úlohách, potom bol Petrom v komediálnom filme Office Space a spoluúčinkoval vo filme romantická komédia Dve Niny s Amandou Peet a Carou Buono.

Vzostup ku hviezde

Ronova kariéra dosiahla novú úroveň začiatkom roku 2000, prvýkrát hral ako Lewis Nixon v televíznom miniseriáli Band of Brothers (2001), potom bol Martym Bowenom v ocenenom akademiou ocenenom komediálnom dramatickom filme Adaptácia. Nicolas Cage, Meryl Streep a Chris Cooper. V rokoch 2002 až 2003 hral Jacka Bergera vo vysoko uznávanom televíznom romantickom komediálnom dramatickom seriáli Sex v meste, zatiaľ čo v roku 2004 hral v romantickom komediálnom dramatickom filme Little Black Book.

Ron sa tešil úspechu počas celého tisícročia a vystupoval v mnohých populárnych filmoch, vrátane komediálnej drámy Pretty Persuasion (2005), potom v dramatickom filme Holly (2006), zatiaľ čo v roku 2007 hral v životopisnom filme Music Within, o Richard Pimentel a dekádu zavŕšil spoluúčinkovaním vo fantasy dramatickom filme The Time Traveler’s Wife (2009).

Neustály úspech

Ronova kariéra pokračovala úspešným spôsobom aj v nasledujúcom desaťročí, najprv si zahral v romantickej komédii Going the Distance (2010) a potom v roku 2013 spoluúčinkoval v komediálnom dramatickom filme Drinking Buddies. Medzi týmito dvoma úlohami mal niekoľko ďalších účinkov v úspešných filmoch, napríklad v komediálnej dráme Podivný život Timothyho Greena. Potom si zahral so Zoe Kazan v komediálnej dráme The Pretty One (2013) a tiež v hororovo-trileri The Conjuring (2013). V roku 2013 bol Royom Phillipsom v televíznom kriminálnom seriáli Broadwalk Empire.

Ďalší rok si zahral vo vojnovej dráme Fort Bliss (2014), v hlavnej úlohe si zahral aj v televíznom filme We Hate Paul Revere, zatiaľ čo v roku 2015 sa objavil v ocenenom dramatickom filme James White, V hlavných úlohách Christopher Abbott, Cynthia Nixon a Kid Cudi.

V roku 2016 stvárnil Elvisa Presleyho v akčnom kriminálnom filme Shangri-La Suite, v ktorom hrali Emily Browning, Luke Grimes a Avan Jogia – film bol o dvoch mladých milencoch, ktorí sa vydali zabiť Elvisa, no film nebol vítaný. , a bola kasová bomba.

Najnovšie projekty

V posledných rokoch sa Ron viac venoval televíznym úlohám, no stále sa objavil v niekoľkých filmoch. V rokoch 2017 až 2018 stvárnil Sama Loudermilka v televíznom komediálnom seriáli Loudermilk a od roku 2018 do roku 2020 sa objavil ako Jonathan Dixon v televíznom komediálnom mysterióznom seriáli A Million Little Things. Na druhej strane sa objavil vo filmoch Tully, potom The Man Who Killed Hitler a Then the Bigfoot, oba v roku 2018, pričom v roku 2020 si zahral v komediálnom filme Holly Slept Over s Nathalie Emmanuel, Kimberly G. Grader a Erinn Hayes v hlavných úlohách.

V súčasnosti pracuje na životopisnom filme o Willie Pepovi, jednom z najúspešnejších profesionálnych boxerov v histórii tohto športu, s názvom Pep a momentálne je v predprodukcii. Ron by mal vo filme stvárniť Boba Kaplana.

Ron Livingston Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Ron je herec nominovaný na Zlatý glóbus a doteraz sa objavil vo viac ako 90 filmoch a televíznych seriáloch. Čistý majetok Rona Livingstona sa od polovice roku 2020 odhaduje na 5 miliónov dolárov.

Ron Livingston je vysoký 5 stôp a 10 palcov (1,79 m), pričom váži približne 155 libier ~ 70 kg. Jeho vitálne štatistiky nie sú známe, no má vyšportovanú postavu. Má hnedé oči a čierne vlasy.

Ron Livingston Osobný život, zoznamka, manželstvo, manželka

V roku 2006, keď pracoval na televíznom seriáli Standoff, stretol herečku Rosemarie DeWitt, začali spolu chodiť a o tri roky neskôr sa 2. novembra 2009 pár zosobášil. V roku 2013 si adoptovali dievčatko, pričom v roku 2016 sa rozhodli adoptovať ďalšie dieťa. , tentoraz dievčatko, ktoré malo vtedy jeden rok.

Predtým, ako začal chodiť s Rosemarie, bol Ron zasnúbený s herečkou Lisou Sheridan.

Manželka Rona Livingstona, Rosemarie DeWitt

Rosemarie Braddock DeWitt sa narodila 26. októbra 1971 vo Flushing, New York City, USA, ako dcéra Kennyho DeWitta a Rosemarie.

Jej starý otec bol americký boxer a majster sveta v ťažkej váhe James J. Braddock a skutočne sa objavila vo filme Cinderella Man, ktorý rozpráva príbeh o živote a kariére jej starého otca. Navštevovala Whippany Park High School a potom sa zapísala na New College na Hofstra University, kde získala titul Bachelor of Arts v kreatívnych štúdiách. Okrem toho absolvovala hodiny herectva v The Actors Center v New Yorku.

Kariéra a čistá hodnota

Kariéra Rosemarie sa začala začiatkom roku 2000 menšími úlohami a odvtedy sa objavila v približne 50 filmoch a televíznych seriáloch.

#BornToday: Ron Livingston, herec, 49. Najlepšie známy pre HBO 'Band of Brothers', pre 'Office Space', 'Little Black Book',…

pridané Dnešné kino na Nedeľa 5. júna 2016

Svoju kariéru si vybudovala rolami v takých filmoch ako The Great New Wonderful (2005), vyššie spomínaný Cinderella Man (2005) a The Wedding Weekend (2006), predtým ako si v roku 2008 zahrala ako Rachel v romantickej komédii Rachel Getting Married. , pričom za prácu na filme získala niekoľko ocenení, ktoré ju vystrelili na výslnie.

Začiatkom roku 2010 sa kariéra Rosemarie stala populárnejšou, najprv s hlavnou úlohou v komediálnom dramatickom filme Your Sister's Sister (2011), potom sa objavila v ďalšom komediálnom dramatickom filme The Odd Life of Timothy Green v roku 2012. V roku 2015 si zahrala v hororovom trileri Poltergeist a v roku 2016 si zahrala v hudobnom komediálnom a dramatickom filme La La Land po boku Ryana Goslinga a Emmy Stone. Najnovšie si Rosemarie zahrala v televíznom miniseriáli Little Fires Everywhere.

Podľa zdrojov sa čistý majetok Rosemarie DeWitt odhaduje na 3 milióny dolárov začiatkom roku 2020.