• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Richarda T. Jonesa, manželka Nancy Jonesová, výška – Wiki

Čistá hodnota Richarda T. Jonesa, manželka Nancy Jonesová, výška – Wiki

ObsahKto je Richard T. Jones?

Richard T. Jones je Američan herec , ktorý sa preslávil ako Bruce Van Exel v televíznom seriáli Judging Amy (1999-2005) a potom ako Mike vo filmoch Why Did I Get Married? (2007) a jeho pokračovanie Prečo som sa tiež oženil? (2010), okrem mnohých iných rolí, ktoré si doteraz vo svojej kariére zabezpečil.

Richard T. Jones Wiki- Vek, detstvo a vzdelanie

narodený Richard Timothy Jones 16. januára 1972 v Kobe v Japonsku syn afroamerických rodičov Clarence Jones, profesionálny hráč baseballu a inštruktor úderov pre Cleveland Indians, a Lorene, počítačová analytička. Vyrastal v Carson, Kalifornia USA, mladšie dieťa rodiny, pretože má staršieho brata, ktorý je futbalový tréner, Clarence Jones, Jr.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤ 𝚃𝙷𝙴 𝚁𝙾𝙾𝙺𝙸𝙴 𝚝𝚘𝚗𝚒𝚐𝚑𝚝 𝟷𝟶𝚙𝚖

Príspevok zdieľaný používateľom Richard T Jones (@richardtjones) 10. mája 2020 o 19:35 PDT

Jeho rodičia sú teraz rozvedení, ale neexistujú žiadne spoľahlivé informácie, keď sa rozišli. Richard šiel na Bishop Montgomery High School v Torrance v Kalifornii a po imatrikulácii sa zapísal na Tuskegee University. Počas štúdia na univerzite začal chodiť na hodiny herectva pre zábavu a jeden z jeho profesorov rozpoznal jeho talent a navrhol Richardovi, aby začal skúšať hry. Dokonca sa mu vyhrážal nižšími známkami, hoci zo žartu, ak sa nebude venovať scénickým úlohám. Richard dal na radu a po prvej úlohe sa dal na herectvo.

Začiatky kariéry

Richardova kariéra začala začiatkom 90. rokov, debutoval v televíznom seriáli Renegade (1992).

Hoci išlo o menšiu rolu, stačilo to na to, aby dostal svoju prvú filmovú rolu, stvárnil Ike Turner Jr. vo filme What's Love Got to Do with It v roku 1993, nominovaný na niekoľko Oscarov a v hlavnej úlohe s Angelou Bassett, Laurence Fishburneom. a RaeVen Kelly. Deväťdesiate roky strávil budovaním mena vo filmoch a televíznych seriáloch, ako napríklad Renaissance Man (1994), s Dannym DeVitom v hlavnej úlohe s podporou Gregoryho Hinesa a Jamesa Remara, potom The Trigger Effect (1996), zatiaľ čo v r. V roku 1997 mal rolu v kultovom sci-fi klasickom filme Horizont udalostí, v ktorom mal hlavnú úlohu Laurence Fishburne. V tom istom roku sa pripojil k Morganovi Freemanovi, Ashley Judd a Cary Elwesovi v kriminálnom mysterióznom filme Kiss the Girls.

Vystúpte na výslnie

Na prahu dekády bol Richard vybraný do hlavnej úlohy v televíznom dramatickom seriáli Judging Amy spolu s Amy Brenneman, Tyne Daly a Karle Warren, ktorý sa objavil vo všetkých 138 epizódach seriálu nominovaného na Zlatý glóbus, ktorý ho vystrelil na výslnie. Začiatkom 21. storočia sa Richard veľmi aktívne venoval ďalším úlohám, vystupoval a hral v niekoľkých filmoch, vrátane Telefónnej búdky (2002) s Colinom Farrellom, Kieferom Sutherlandom a Forestom Whitakerom, potom v roku 2004 v kriminálnom filme Collateral, nominovanom na Oscara. , ktorého hlavnou hviezdou je Tom Cruise.

Richard úspešne pokračoval v druhej polovici roku 2000 a po skončení série Judging Amy.

V roku 2005 si zahral v televíznom dramatickom filme Riding the Bus with My Sister, kde si zahrali spolu s Rosie O’Donnell a Andie MacDowell. O dva roky neskôr hral v komediálnom dramatickom filme Tylera Perryho Why Did I Get Married?, čo bola ďalšia úspešná úloha, a v roku 2008 hral v akčnom sci-fi seriáli Terminátor: The Sarah Connor Chronicles až do roku 2009, v roku 2010 reprízoval. rolu v pokračovaní Prečo som sa tiež oženil?, no film nebol taký úspešný ako prvý diel. Jeho kariéru to však neovplyvnilo, keďže v roku 2011 sa objavil v oceňovanom sci-fi mysterióznom thrilleri Super 8.

Neustály úspech

Richard využil dynamiku z roku 2010, aby pokračoval ďalej s veľkým úspechom, v rokoch 2011 až 2013 hosťoval v televíznom seriáli Hawaii Five-0 a súčasne sa objavil v komediálnom filme Note to Self, kde si zahrali spolu s Christianom Keyem a LeToyou. Luckett-Walker. Objavil sa v dramatickom filme Life of a King (2013) a v roku 2014 mal menšiu rolu v akčnom sci-fi Godzilla, kde si zahrali AaronTaylor-Johnson, Elizabeth Olsen a Bryan Cranston, pričom v roku 2015 mal vedľajšiu rolu. úlohu v akčnom kriminálnom komediálnom filme Hot Pursuit. V tom istom roku sa Richard objavil v životopisnom filme o doktorovi Bennetovi Omaluovi a jeho objave poškodenia mozgu u futbalových hráčov, ktorí trpia opakovanými otrasmi mozgu, s názvom Concussion (2015), v ktorom hrali Will Smith, Alec Baldwin a Albert Brooks.

V tom istom roku sa pripojil k štvrtej sérii American Horror Story ako detektív Andy Hahn a tiež v rokoch 2015 až 2016 mal opakujúcu sa úlohu v televíznom seriáli Narcos. V roku 2017 si zabezpečil ďalšie detektívne úlohy, tentoraz ako detektív Jones vo filme Secrets of Deception a v rokoch 2017 až 2018 bol detektívom Tommym Cavanaughom v televíznom seriáli Wisdom of the Crowd.

Najnovšie projekty

V roku 2018 si Richard zabezpečil úlohu seržanta Wadea Graya v televíznom komediálnom a kriminálnom seriáli The Rookie, v ktorom hrá s Nathanom Fillionom a Alyssou Diaz, a neskôr v tom istom roku mal menšiu rolu v dramatickom filme The Public, ako aj účinkovanie v dramatickom filme Sanitatum. V roku 2019 mal menšiu rolu v rodinnom športovom filme Round of Your Life a od polovice roku 2020 pracuje na kriminálnej dráme Steele Justice, kde si zahrali s Ericom Robertsom a Robertom LaSardom, film je momentálne v postprodukcii. .

Richard T. Jones Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Richard sa objavil vo viac ako 100 filmoch a televíznych seriáloch a všetky tieto projekty určite prispeli k jeho bohatstvu. Podľa zdrojov sa Jonesovo čisté imanie od začiatku roku 2020 odhadovalo na 4 milióny dolárov.

Richard je známy svojou výškou, keďže je vysoký 1,88 m (6 stôp) a váži približne 178 libier ~ 81 kg. Holí si hlavu, zatiaľ čo oči má tmavohnedé.

Richard T. Jones Osobný život, manželstvo, manželka, deti

Richard sa nikdy netajil láskou k svojej manželke, ktorú od roku 1996 oženil s Nancy Robinsonovou, a pár možno vidieť spolu na mnohých významných podujatiach, ako sú filmové premiéry a odovzdávanie cien, okrem dovoleniek a jednoduchých prechádzok mestom. .

Pár má spolu tri deti, Aubrey, Elijah a Sydney.

Richard T. Jones Správy, fakty, vplyv

Richard je tiež producent a pracoval na niekoľkých filmoch, vrátane televízneho filmu Prekliaty anjel (2016) a Kolo tvojho života (2019). Jeho brat a otec sa venovali bejzbalu, ale nebol fanúšikom hry a namiesto toho si vybral futbal. Pravidelne hral na strednej škole, ale neskôr sa tomu nevenoval, pretože sa jeho hlavným zameraním stalo herectvo.

Richard sa preslávil aj na platformách sociálnych médií, najmä na Instagrame, ktorý používa na propagáciu svojich najnovších kariérnych úspechov. Na svojom o má okolo 20 000 sledovateľov oficiálna stránka Instagramu . Je oddaným kresťanom a registrovaným kazateľom/ministrom.