• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Petra Danteho, manželka Cynthia Pett-Dante – Biografia

Čistá hodnota Petra Danteho, manželka Cynthia Pett-Dante – Biografia

ObsahÚvod

Možno ho poznáte ako chlapíka, ktorý sa často objavuje vo filmoch Adama Sandlera. Vedeli ste však, že Peter Dante má za sebou prominentnú kariéru? Prečo znie meno jeho manželky tak povedome, napriek tomu, že nie je hollywoodskou celebritou?

Raný život a rodina

Peter Francis Dante sa narodil 16. decembra 1968 vo West Hartforde, Connecticut, USA. O jeho rodičoch, možných súrodencoch ani jeho raných rokoch sa neuvádza nič, okrem toho, že navštevoval miestnu strednú školu a niekoľko rokov po imatrikulácii navštevoval postgraduálny ročník Vojenskej akadémie Fork Union, prípravnej internátnej školy určenej výlučne pre mužov. ktorá sa nachádza v Fork Union, Virgínia v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čas na akciu Naša rodina na Jersey Shore @thejettylife @jettyrisingtides #jettyrisingtides #drawyourownline #shopsmall Potreby Pomocník Darujte a buďte skvelí Moja vyvolená rodina a veľa skutočnej rodiny Žijeme v New Jersey Milujeme vás Držíme sa vo vnútri a čakáme na párty na pláži spolu toto leto I Bude tam na letnej dovolenkovej prehliadke Gaba a Danteho @birdandbettyslbi @oldcauseway a @seashellresort #trpezlivosť #láska #jednota #lojalita Všetci môj Jersey Shore Surf Crew Tag Urselves! @wavebandit @juuunnniiiooorr @wheres_willem @quinnxfit a Connor @jrad_staub a rodina tiež! #chosenfamily Všetci viete, kto ste! @nrossi_mhuey Všetci vodníci! #familyfirst @dantella_versace @noway310 @thejettylife #mentalhealthawareness

Príspevok zdieľaný používateľom Peter Dante (@el_presidente) 27. marca 2020 o 10:51 PDT

Kým tam bol, hral futbal a lakros. Neskôr sa zapísal na Hofstra University, súkromnú univerzitu so sídlom v Hempstead, New York, USA, kde zdokonalil svoje lakrosové zručnosti a neskôr sa stal asistentom trénera tímu Loyola Marymount University na sezónu 2011. Trénoval aj ďalšie klubové tímy, ktoré sa prebojovali na rôzne štátne majstrovstvá, ako napríklad lakrosový tím Riptide.

Kariéra v TV a hranom filme

Dante debutoval v roku 1995, keď hosťoval v dvoch televíznych seriáloch, The Jeff Foxworthy Show a The Larry Sanders Show.

O tri roky neskôr v roku 1998 získal menšiu rolu v komediálnom filme The Wedding Singer po boku Adama Sandlera a Drew Barrymore, prvom z mnohých filmov, v ktorých si zahral po boku Sandlera. V skutočnosti sa v tom istom roku spolu so Sandlerom objavili v ďalšom komediálnom filme The Waterboy, v ktorom Dante stvárnil Gee Grenouille.

V roku 1999 sa Dante objavil vo filme Matters of Consequence, ako aj v komediálnom filme Dennisa Dugana Big Daddy, po boku Sandlera, Dylana a Colea Sprousea a Jona Stewarta. Nasledujúci rok získal Dante úlohu Petra v komediálnom filme Little Nicky a v roku 2002 stvárnil Murpha vo filme Pán Deeds po boku Winony Ryder, Sandlera a Johna Turturra.

V tom istom roku získal svoju prvú rolu hlasového herectva, keď poskytol hlas Foot Locker Guyovi v animovanom komediálnom filme Setha Kearsleyho Eight Crazy Nights.

Dante v roku 2003 stvárnil niekoľko postáv, vlastne sám seba v portréte vo filme Dickie Roberts: Bývalá detská hviezda, po boku Davida Spadea, Alyssy Milano a Mary McCormack a dôstojníka J. J. Hilla vo filme Stuck on You, kde si zahrali Matt Damon, Greg Kinnear a Eva Mendes. V roku 2004 sa krátko objavil ako ochrankár v slávnej romantickej komédii 50 prvých rande a v roku 2006 bol v celovečernom filme Nicholausa Goossena Babičkin chlapec, v ktorom – zrejme zhodou okolností – stvárnil postavu menom Dante, ale aj vyrábané.

V roku 2007 Dante stvárnil Tonyho Paroniho vo filme I Now Pronounce You Chuck a Larry, komediálnom filme o dvoch hasičoch (v podaní Sandlera a Kevina Jamesovcov), ktorí predstierajú, že sú homosexuálny pár, aby mohli získať domáce partnerské výhody. Hosťoval aj v televíznom seriáli The King of Queens.

V roku 2008 sa objavil vo filmoch Strange Wilderness a The Wife and Times of Teddy Berman. V roku 2010 hral ako Dinger v komediálnom filme Kostarické leto, ku ktorému sa pridali Pamela Anderson a Brock Kelly.

Dante sa objavil v niekoľkých tituloch z roku 2011, ako napríklad Hust Go with It, Bucky Larson: Born to Be a Star, Pretend Time a Jack and Jill.

V roku 2012 stvárnil Danteho Spiroua v komediálnom filme That’s My Boy a nasledujúci rok sa objavil vo filme Grown Ups 2 po boku Sandlera, Kevina Jamesa a Chrisa Rocka.

Dante si potom dal pauzu od hrania až do roku 2017, kedy hosťoval v televíznom seriáli Typický Rick. Od júna 2020 mal len niekoľko podporných úloh v televíznych seriáloch, vrátane Sugar and Toys a The Dab Roast. On je oznámil sa objaví v niekoľkých zatiaľ nevydaných filmoch, vrátane Pizza Joint, Road to Wherever a Paper Bullets.

Ďalšie kariérne snahy

Okrem toho, že je Dante známy ako herec, je aj hudobník, spisovateľ a producent.

Je členom hudobnej skupiny Rad Omen spolu s DJ Troublemaker, Dirt Nasty, Benji Madden a Steven Laing. V roku 2011 vydal svoj debutový album, ktorý nazval Peace, Love and Freedom. Jedným z jeho kolegov pri nahrávaní je jeho herec a kamarát Adam Sandler.

Osobný život

Dante drží väčšinu svojho osobného života v súkromí. Oženil sa s filmovou producentkou Cynthiou Pett-Dante – podrobnosti o ich vzťahu neboli zverejnené, ale majú spolu syna Jakea. Povesti o ich rozvode sú zrejme správne, keďže Cynthia podala dokumenty v roku 2010. Cynthia je známa produkciou filmov a seriálov ako Mean Machine a Sorry for Your Loss. Je tiež manažérkou známeho herca Brada Pitta.

pridané Zábava Rose Glen na Nedeľa 17. septembra 2017

Dante a Adam Sendlerovci sa stretli a náhoda , keď sa Sandler objavil s Garrym Shandlingom, ktorý bol v tom čase Danteho kolegom, na miestnom basketbalovom zápase, ktorý hrali v susedstve. Keď Sandler zistil, že pochádzajú z rovnakej oblasti, požiadal Danteho, aby si zahral hru jeden na jedného, ​​a odvtedy zostali obaja najlepšími priateľmi.

Právne otázky

Počas svojej kariéry mal Dante niekoľko právnych problémov. V roku 2008 požiadal o vydanie zákazu priblíženia sa manželovi ženy, s ktorou vraj koketne hovoril. Uviedol, že muž sa vyhrážal, že si ‚odreže pohlavné orgány a strčí mu ich do krku‘.

V roku 2018 boli Dante a Cynthia zažalovaní herečkou Megan Fox, tvrdiac, že ​​dom v Malibu, ktorý kúpila od páru za 3,2 milióna dolárov, mal vážne nezverejnené problémy a požadovala odškodné 5 miliónov dolárov.

Čistá hodnota

Napriek tomu, že väčšinou stvárňuje menšie úlohy, má Peter Dante čisté imanie odhadnutý okolo 10 miliónov dolárov! Väčšinu svojho majetku však získal rozvodom s Cynthiou Pett-Dante. Film, ktorý produkoval, Grandma’s Boy, zarobil v pokladniach viac ako 7 miliónov dolárov, ale vygeneroval viac ako 30 miliónov dolárov v predaji DVD!

Fyzicka charakteristika

Peter Dante má tmavé vlasy a hnedé oči. Je vysoký 5 stôp 11 palcov (1,80 m) a váži okolo 176 libier (80 kg). Má atletickú stavbu tela a mnohí ho považujú za pekného.