• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota parku Overal, manžel – čo dnes robí?

Čistá hodnota parku Overal, manžel – čo dnes robí?

ObsahKto je Parková celkovo a čo robí dnes? Wiki Bio

Park Overal sa narodila v Nashville, Tennessee, USA, 15. marca 1957 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je herečkou a zároveň bojovníčkou za práva žien , možno najznámejší tým, že stvárnil Laverne Higby Todd Kane v komediálnom seriáli Empty Nest, ktorý sa vysielal v rokoch 1988 až 1995, a v hlavnej úlohe s Richardom Mulliganom, Dinah Manoff a Davidom Leisureom. Sleduje Harryho Westona, ovdoveného pediatra, a jeho dcéry Carol a Barbaru. Séria získala osem ocenení vrátane Zlatého glóbusu a bola nominovaná na 17 ďalších.

Park žije a dobre žije v Tennessee, ale zdá sa, že je už zo všetkého na dôchodku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Birthday Park celkovo! #parkoverall #reba #rebamcentire

Príspevok zdieľaný používateľom Len Conner (@len3rd) dňa 15. marca 2017 o 3:57 PDT

Detstvo a vzdelanie

Park bola vychovaná v Greeneville v štáte Tennessee jej matkou Frances, ktorá vyučovala angličtinu na miestnej strednej škole, a jej otcom Thomasom Wesleym „Jackom“ Total, Jr., ktorý bol federálnym sudcom. O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi mladom veku, hoci rodičia ju tlačili do štúdia práva. Potom, čo sa Park zapísala na verejnú strednú školu v Greeneville, vstúpila do školského dramatického klubu a objavila sa vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali. Pokračovala vo vzdelávaní na Tusculum University, kde v roku 1979 ukončila bakalársky titul z angličtiny a potom študovala jeden semester na University of Tennessee.

Úlohy vo filmoch

Parková po ukončení štúdia pracovala v niekoľkých zamestnaniach, napríklad ako čašníčka a učiteľka angličtiny na základných školách, a keď mala 28 rokov, presťahovala sa do New Yorku, kde dúfala, že získa svoje prvé herecké úlohy. Začala sa objavovať v hrách mimo Broadway, vrátane Skin, a potom debutovala vo filme v roku 1987, keď stvárnila Lucky Kreshaw v krátkej komédii The Line, v ktorej hrali Cecilia Garcia, Brian George a Lou Hancock. Nasledovalo jej stvárnenie Marion v komediálnom thrilleri Tainted v roku 1988.

Potom stvárnila vedľajšiu postavu v komediálnom dramatickom filme Biloxi Blues, v ktorom hrali Matthew Broderick a Christopher Walken, a bol o skupine chlapcov, ktorí počas druhej svetovej vojny prechádzajú výcvikovým táborom v Biloxi.

V tom istom roku hrala Jane v romantická dobrodružná komédia Vibes , v ktorom si zahrala známa herečka a speváčka Cyndi Lauper.

Park bola pozvaná, aby hrala ako Connie v životopisnom kriminálnom trileri Mississippi Burning, v ktorom hrali Gene Hackman a Willem Dafoe a ktorý sleduje dvoch agentov FBI, ktorí vyšetrujú možný únos alebo vraždu niekoľkých aktivistov za občianske práva. Séria získala 16 ocenení vrátane Oscara a bola nominovaná na 24 ďalších. Dva z ďalších filmov, v ktorých sa Park objavil, boli dráma Talk Radio a nezávislý film Lost Angels.

V roku 1990 sa objavila v komediálnom filme Policajt z materskej školy, v ktorom hral Arnold Schwarzenegger, a potom stvárnila Melody O'Rourke vo westernovom filme The Luck of the Draw v roku 1991. V roku 1993 získala Park vedľajšiu rolu v niekoľkých filmoch, ako napr. thriller The Vanishing, dráma House of Cards a komédia Undercover Blues. Bola obsadená do svojej prvej hlavnej úlohy ako Evie Spangler v dráme Fifteen and Pregnant o tom, ako Tina a jej rodina zvládajú skutočnosť, že má 15 a je tehotná. Po pochvale za svoj výkon si Park v roku 1999 zahrala vo filmoch The Price of a Broken Heart a Sparkler.

Park celkovo

Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli v dramatickom filme When Andrew Came Home v roku 2000 a dráme Slammed v roku 2001, zatiaľ čo jej neskoršie vystúpenia vo filmoch boli v komédii To Kill a Mockumentary v roku 2006, komédii Pivo pre moje kone v roku 2008 a nezávislá dráma V rodine v roku 2011.

Úlohy v televíznych seriáloch

Po debute v televíznom seriáli v Empty Nest v roku 1988 stvárnila Laverne Toddovú v epizóde Sick and Tired: Part 2 sitcomu The Golden Girls v roku 1989 a svoju úlohu si zopakovala v troch epizódach sitcomu Nurses v roku 1991. V roku 1994 sa objavila ako Alice Tompkins v 10 epizódach seriálu animovaný seriál Kritik a potom hrala opakujúce sa postavy, ktoré sa objavili v siedmich epizódach sitcomu Katie Joplin v roku 1999 a deviatich epizódach komediálneho seriálu Ladies Man v roku 2000.

Posledným vystúpením Parka v televíznom seriáli bolo zobrazenie Lori Ann v siedmich epizódach situačnej komédie Reba v rokoch 2001 a 2002.

Aktivizmus a politika

Park obvinil Champion International, papierenskú spoločnosť, že ich odpad vyhodila do Pigeon River v Severnej Karolíne, keďže testy ukázali, že rieka mala extrémne vysoké hladiny dioxínov, čo údajne viedlo k tomu, že ľudia bojovali s rakovinou a zomierali. Snažila sa zlepšiť bezpečnostné opatrenia, ktoré ponúka Nuclear Fuel Services, pričom sa jej podarilo zastaviť aj výstavbu zariadenia na obohacovanie uránu v Erwine, ktoré bolo vtedy postavené v Novom Mexiku. V roku 2014 bojovala proti výstavbe 19 km dlhého potrubia, ktoré by priviedlo vodu z rieky Nolichucky do americkej dusíkatej továrne v Mosheime, Tennessee.

Tyreek Hill

Dňa 4. apríla 2012 ako členka Demokratickej strany oponoval Bob Corker z Republikánskej strany a prehral po tom, čo získal menej ako 15 percent hlasov. Je zástankyňou LGBT populácie (lesby, gayov, bisexuálov a transrodových osôb) a oslavovala, keď prezident Obama prijal zákon, ktorý umožňuje manželstvá homosexuálov.

Miluj život a manžela

Park sa podarilo udržať detaily jej milostného života mimo pozornosti médií, čo je len jeden z dôvodov, prečo sa internetom šíria klebety o tom, že je lesbička. Na verejnosti ju nevideli so žiadnymi mužmi, ale vždy je v ženskej spoločnosti, a keďže je veľkým zástancom manželstiev osôb rovnakého pohlavia, mnohí z jej fanúšikov sa domnievajú, že je lesbička, pričom niektorí dokonca tvrdili, že ju videli. je príliš blízko k žene.

Iní uviedli, že Park je asexuálna, čo znamená, že nemá žiadnu túžbu po sexuálnej aktivite, ani nemá žiadne emócie.

Naopak, internetom koluje aj fáma, že Park je vydatá žena, no ani ona, ani jej manžel si neželajú, aby bol zapojený do jej aktivít, ani o ňom nechcú články na internete.

Záľuby a iné záujmy

Parkovou hlavnou záľubou je cestovanie a počas práce ako aktivistka bola po celých USA, pričom cestovala aj pre potešenie a navštívila niekoľko európskych krajín, medzi inými napríklad Nemecko a Taliansko.

Herečku Park Over pohltil boj o záchranu rieky Nolichucky pred kontroverznou chemickou továrňou...

pridané Knoxville News Sentinel na štvrtok 16. októbra 2014

Vo voľnom čase rada číta a má rada knihy založené na skutočných udalostiach, ako je Denník mladého dievčaťa od Anne Frankovej, ktorý napísala počas tých dvoch rokov, ktoré strávila ukrývaním sa pred nacistami počas druhej svetovej vojny, a The House of Special. Zámer Johna Boyna o Anastasii Romanovovej, údajne jedinej, ktorá prežila po zavraždení vládnucej ruskej rodiny Romanovovcov.

Park tiež rada sleduje filmy založené na skutočných udalostiach a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Mark Harmon a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú The Pursuit of Happyness, After the Promise a Green Book.

Vzhľad a čistý majetok

Park má 63 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,67 metra a váži okolo 56 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.