• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Moiry Kellyovej, manžel, merania – Wiki

Čistá hodnota Moiry Kellyovej, manžel, merania – Wiki

ObsahKto je Moira Kelly? Wiki Bio

Moira Kelly sa narodila v Queens, New York City, USA, 6. marca 1968, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá si získala uznanie po stvárnení hlavnej postavy Kate Moseley v komediálnom dramatickom filme The Cutting Edge v roku 1992, v ktorom si zahrali aj D. B. Sweeney a Roy Dotrice a ktorý sleduje krasokorčuliara a hokejistu na dôchodku, ako súťažia v krasokorčuľovaní na olympijských hrách.

Raný život a vzdelanie

Moiru vychovávali spolu so svojimi piatimi súrodencami v Queense ich rodičia írski katolícki prisťahovalci – ich matka Anne bola zdravotná sestra, zatiaľ čo ich otec Peter bol huslista.

pridané Moira Kellyová na Utorok 26. marca 2019

Moira študovala na Connetquot High School na Long Islande, kde sa prvýkrát začala zaujímať o herectvo a bola členkou školského dramatického klubu. Venovala sa aj športom, napríklad futbalu, a mala rada kreatívne písanie a kreslenie. Zmaturovala v roku 1986 a potom sa zapísala na Marymount Manhattan College , ktorý v roku 1990 ukončil s bakalárskym titulom v odbore divadlo.

Úlohy vo filmoch

Moirina prvá herecká skúsenosť bola v skutočnosti v roku 1984, keď sa objavila vo svojej stredoškolskej hre Annie – hoci sa chcela stať herečkou, rozhodla sa stať sa aj mníškou, čo sa od nej vzhľadom na jej rodinný pôvod tak trochu očakávalo.

Po ukončení štúdia pracovala ako opatrovateľka a potom debutovala vo filme v roku 1991, keď stvárnila Jessicu v nezávislom dramatickom filme The Boy Who Cried Bitch, po ktorom nasledovalo stvárnenie vedľajších postáv v životopisnom gangsterskom filme Billy Bathgate. psychologický horor Twin Peaks: Fire Walk with Me , a životopisnej komédii Chaplin v roku 1992. Neskôr v tom istom roku sa objavila vo filme HBO Daybreak, zatiaľ čo v roku 1993 získala svoju prvú hlavnú úlohu v komediálnom dramatickom filme With Honors, v ktorom stvárnila Courtney Blumenthal. Svoju debutovú dabingovú rolu absolvovala v animovanom hudobnom filme Leví kráľ, po ktorej nasledovali hlavné úlohy v kriminálnej dráme Malá Odessa, thrilleri Kravata, ktorá zväzuje a dráme Unlock the Stars.

V roku 1997 bola Moira pozvaná, aby si zahrala ako Soosh Teague v romantickej komédii Changing Habits a ako Nadine Ship v kanadskom filme Drive, She Said, zatiaľ čo niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filmoch Dangerous Beauty, Hi-Life a opäť sa vyjadrila vo filme The Lion King. II: Simbova pýcha. Rok 2000 začala stvárnením vedľajšej postavy Susan Train v dramatickom filme The Safety of Objects, potom si dala trojročnú prestávku v účinkovaní vo filmoch, než si zahrala vo filmoch A Woman Reported a The Lion King 1½ v roku 2004.

Niektoré z neskorších účinkov Moiry vo filmoch boli vo filme Two Tickets to Paradise v roku 2006, v dráme Remember the Daze v roku 2007 a v hororovom mysterióznom Twin Peaks: The Missing Pieces v roku 2014.

Úlohy v televíznych seriáloch

Moira debutovala v televíznom seriáli stvárnením Cinnamon Brown v miniseriáli Love, Lies, and Murder v roku 1991 a potom stvárnila hlavnú postavu Annie Cornell v dramatickom seriáli To Have & to Hold v roku 1998, v ktorom si zahrali aj Jason Beghe a Jason Wiles. ktorý sleduje írskeho policajta a jeho manželku, ktorá je právnička. Pokračovala, aby sa pripojila k hlavnému obsadeniu politický dramatický seriál Západné krídlo stvárnila Mandy Hampton v rokoch 1999 a 2000 – v roku 2001 získala so svojimi kolegami cenu Screen Actors Guild Award za vynikajúci výkon súboru v seriáli dráma.

V roku 2002 hosťovala v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad Hack a The Twilight Zone.

V roku 2003 bola Moira pozvaná, aby stvárnila jednu z hlavných postáv, Karen Roe v dramatickom romantickom seriáli One Tree Hill, v ktorom si zahrali aj Chad Michael Murray a James Lafferty, a ktorý sleduje dvoch nevlastných bratov, ktorí súťažia vo všetkom vrátane športu. na to, kto bude spať s viacerými dievčatami. Moira točila pre sériu až do roku 2009, kedy sa skončila. Súčasne sa objavila v epizóde Betrayal policajnej procedurálnej série Law & Order v roku 2008, predtým ako hosťovala v epizóde Building 26 superhrdinského seriálu Heroes v roku 2009.

Niektoré z najnovších účinkov Moiry v televíznych seriáloch boli v jednotlivých epizódach kriminálnej drámy Numb3rs v roku 2010 a právnej komédie Drop Dead Diva v roku 2013 a v troch epizódach lekárskej drámy The Resident v roku 2019, v ktorej stvárnila Annie.

Miluj život a manžela

Moira sa zoznámila so svojím manželom Stevom Hewittom, ktorý je obchodníkom v roku 1995, a trvalo im päť rokov randenia, kým sa 5. augusta 2000 vzali na veľkej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili všetci ich priatelia a rodina. V roku 2001, Moira sa im narodila dcéra Ella , zatiaľ čo ich syn Eamon nasledoval v roku 2003. Štvorčlenná rodina momentálne žije vo Wilmingtone v Severnej Karolíne – okolo manželstva Moiry a Steva nie sú žiadne chýry ani kontroverzie.

Steve je Moirin prvý priateľ a manžel, pretože nechcela začať vzťah s niekým, koho si nechcela vziať v momente, keď spolu začali chodiť. Keďže je veľmi nábožensky založená, obaja nespali v jednej izbe, kým sa neoženili.

Záľuby a iné záujmy

Moirinou obľúbenou záľubou je ‚spievanie blues‘, pričom má rada aj kabaretný štýl. Vyrastala na írskej hudbe, ktorá sa jej nepáčila, a keď mala 16 rokov, začala počúvať rock a pop. Moira rada hrá rôzne športy a rada skúša extrémne športy, pričom jej najobľúbenejšie je lezenie po skalách, ktorému sa venuje. aspoň raz za mesiac.

Sníva o otvorení vlastného detského divadla, ktoré bude zadarmo pre tých, ktorí si možno nebudú môcť dovoliť lístky na predstavenia, ktoré sa v ňom hrajú. Je v poriadku s nahotou vo filmoch, ale nepáči sa jej, keď je nahá, a keď sa od nej požadovalo, aby sa prvýkrát objavila nahá vo filme, išla sa opýtať svojho kňaza, či je to v poriadku.

Niektorí z Moiriných obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a okrem iného aj franšízový Harry Potter.

Vzhľad a čistý majetok

Moira má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,63 metra a váži okolo 55 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.