• Hlavná
 • Herci
 • Čistá hodnota Matta L. Jonesa, rodičia, výška, manželka – životopis

Čistá hodnota Matta L. Jonesa, rodičia, výška, manželka – životopis

Matt L. Jones je americký herec, hudobník, komik a spisovateľ, možno najznámejší vďaka hlavnej úlohe v americkej hitovej dráme Breaking Bad ako Brandon Badger Mayhew a ako Baxter v sitcome CBS, mama. V priebehu rokov sa objavil aj vo viac ako 40 reklamách a je známy pre svoj typický chrapľavý hlas.

ObsahRaný život a vzdelanie

Matthew Lee Jones sa narodil 1svnovembra 1981 v Sacramente, Kalifornia, USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zo sveta seriálov, tento oslávenec hovorí v tejto sekcii darček. Dodnes má za sebou veľký počet účinkov na malej obrazovke (a v menšej miere na veľkej obrazovke) a bol známy vďaka svojej úlohe Badgera, Jesseho priateľa v televíznej dive s názvom Breaking Bad. Zaznamenal tiež prítomnosť v komédiách (sám bol komikom), kde hral Baxtera v sitcome Mama. Pôsobil aj ako hlasový herec. V jeho 37 rokoch pozdravujem amerického herca Matta L. Jonesa #mattjones #mattljones #herec #voiceactor #komik #tvshow #tvseries #movies #hollywood #breakingbad #brandonmayhew #badger #mom #howimetyourmother #community #ncis #kickbuttowski #kickbuttowskisuburbanday homenajesbacanes #birthdayofpeople

Príspevok zdieľaný používateľom Bacan hold (@homenajesbacanes) 1. novembra 2018 o 16:57 PDT

O jeho ranom živote a rodinnej histórii nie je veľa informácií, je však známe, že vyrastal v Pomone v Kalifornii spolu so svojou matkou, nevlastným otcom a deviatimi súrodencami. Rodina sa presťahovala do Claremontu a on maturoval na Claremont High School v roku 2000. Mal vášnivý záujem o divadelné umenie, konkrétne o komédiu, a práve v tom čase Matt začal Ultimate Improv vo Westwoode a vystupoval v Los Angeles, potom vďaka úspešnému konkurzu na Bum Chicago v Amsterdame predvádzal tri roky improvizovanú a skečovú komédiu, kým sa vrátil do Los Angeles.

V dôsledku Boomovho intenzívneho cestovania Matt často strácal hlas a skončil so svojím súčasným chrapľavým hlasom.

Kariéra

herec

Po svojej práci s Boom Chicago hral Jones v 20 reklamách, vrátane jednej s Midasom. V predstaveniach mal menšie úlohy Gilmorove dievčatá a gréčtina, pred jeho veľkou prestávkou s Breaking Bad v roku 2008. Jeho rola Brandona Badgera Mayhewa sa stala jeho najobľúbenejšou a vyniesla mu množstvo ďalších úloh. Objavil sa vo filmoch Red State, Peter At The End a Dreamworld, ako aj v televíznych reláciách Uncle Nigel, Reno 911!, Man Up a Hawaii Five-0.

Matt mal tiež opakujúce sa úlohy v komunite, kriminálnej dráme NCIS , Úrad a mama . Jeho posledné úlohy boli vo filmoch The Turkey Bowl, El Camino: A Breaking Bad Movie a Brightburn spolu s hlavnými úlohami v predstaveniach Let’s Get Physical, Talking Dead a Bob Hearts Abishola .

Hlasový umelec

Okrem toho, že je Jones hercom, je aj hlasovým hercom vo filmoch a televíznych reláciách. Nahovoril množstvo postáv v seriáloch ako napr Sanjay a Craig , Čas dobrodružstva, Kick Buttowski: Diabol na predmestí a postava vo videohre Rage, medzi inými, a zopakovala si svoju rolu v Beware The Batman, Šortky DC Nation , F je pre rodinu a prasa, koza a banánový kriket.

Jeho najnovšie úlohy sú Boov Kyle vo filme Domov , a jeho vedľajší produkt Home: Adventures With Tip and Oh, ako aj Wedge vo Final Fantasy VII. Vďaka svojmu výraznému chrapľavému hlasu nahovoril aj množstvo reklám.

Hudobník

Matt bol pred presťahovaním do Boom Chicago hlavným spevákom a skladateľom skupiny Faculty Four. Nikdy nedostal príležitosť nahrať videoklip so svojou kapelou, až kým nenahral video k skladbe Twaught Hammer’s Fallacies.

Komik

Jeho kariéra komika siaha až do tínedžerských rokov vo Westwoode. Počas troch rokov, ktoré strávil cestovaním po 20 európskych krajinách s Boom Chicago, odohral viac ako 1000 scénok a improvizačných komediálnych vystúpení. Jones sa objavil v pilotnom diele seriálu Comedy Central, Key and Peele v roku 2012. Matt aj po úspešnej hereckej kariére stále pravidelne predvádza improvizačnú komédiu na I.O. Západ a Divadlo Brigády vzpriamených občanov.

Vzťahy

Manželka — Kelly Daly

Dvojica sa stretla v roku 2010 a zviazali uzol na 5thMáj 2012. Pár teraz zdieľa 4-ročného syna Jaspera. Ďalšie podrobnosti o ich vzťahu nie sú verejnosti známe.

Kto je Kelly Daly?

Kelly Daly je americká herečka, ktorá sa objavila vo filmoch Forbidden: Dying For Love, One Night Stand či Paranormal Witness. Podrobnosti o jej živote pred a po svadbe s Jonesom sú utajené a mimo pozornosti. Kelly je vidieť zúčastňujúci sa akcie a obrady na červenom koberci po boku svojho manžela.

Matt L Jones a Kelly Daly

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Jeho najšialenejšie stretnutie s fanúšikom bol „obrovský strašidelný muž v tmavej uličke, keď som bol opitý“. Myslel som, že zomriem, nakoniec som dostal objatie.
 • Objavil sa vo finále série Breaking Bad a Kancelária
 • Napriek zobrazeniu závislého na pervitíne herec nikdy nevyskúšal Meth v skutočnom živote, túto rolu skúmal prostredníctvom „množstva depresívnych videí na YouTube“.
 • Medzi jeho obľúbené kapely patria Frightened Rabbit, Arctic Monkeys a Arcade Fire. Jeho obľúbený film je Martha Marcy Mare Marlene a jeho obľúbené televízne programy sú Breaking Bad a Louie.
 • Je vášnivým fanúšikom amerického futbalového tímu Chicago Bears.
 • Rád spolupracuje s hercom Breaking Bad Aaronom Paulom vďaka ich blízkemu priateľstvu
 • Akékoľvek pikantné jedlo je pre neho absolútne obľúbené.
 • Matt priznal, že o sebe čítal na Googli, ale myslí si, že je to hrozný nápad!
 • Jeho znamením zverokruhu je Škorpión.
 • Herec fajčí trávu a z času na čas hrá videohry.
 • Vyznáva svoju lásku k Breaking Bad a rád sleduje šou so všetkými ostatnými.
 • Zúčastnil sa súťaže ako krasokorčuliar s tanečnou rutinou Macho Duck od Disneyho káčera Donalda. Tesne pred vystúpením si päťročný Matt vyprázdnil nohavice svojej bielej námorníckej suity a musel predviesť Macho Duck v dúhovom trikote. V súťaži skončil tretí.
 • Herec je aktívny na stránkach sociálnych médií ako napr Twitter a Instagram s pomerne veľkým počtom fanúšikov.

Vzhľad a štýl oblečenia

Herec je muž kaukazského etnika a americkej národnosti. Má výšku 6 stôp 3 palce (1,93 m) a váži okolo 198 libier (90 kg). Jeho farba vlasov je odtieň tmavo hnedej, ktorý ladí s jeho bradou, s párom zelených očí. Matt má zavalitú postavu s pár kilami navyše. V roku 2020 má 39 rokov.

Čistá hodnota a plat

Mattovým primárnym zdrojom príjmu je jeho kariéra herca a hlasového umelca. Podľa celebritynetworth.com, od polovice roku 2020 má multitalentovaný umelec čisté imanie odhadované na viac ako 2 milióny dolárov, pričom jeho príjem sa každý rok mení podľa jeho záväzkov. Čísla budú pravdepodobne stúpať, keďže sa naďalej objavuje vo filmoch a televíznych reláciách.