• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Maria Canals-Barrera, merania, manžel

Čistá hodnota Maria Canals-Barrera, merania, manžel

ObsahKto je Maria Canals-Barrera?

Maria Pilar Canals-Barrera sa narodila 28. septembra 1966 v znamení Váh, v Miami na Floride v USA, kubánskeho pôvodu. Je to 53-ročná herečka a hlasová herečka, pravdepodobne najlepšie známa tým, že hrala v úlohe Theresy Russoovej vo fantasy tínedžerskom sitcome Disney Channel Wizards Of Waverly Place, hrala Connie Torres vo filmovej sérii Camp Rock a vystupovala ako Daniela. v sitcome ABC Cristela.

Aká bohatá je teraz? Čistá hodnota Maria Canals-Barrera

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Maria Canals-Barrera odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré získala za roky pôsobenia ako herečka v televízii aj vo filmoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy povznášajúce podporovať @evalongoria & @evalongoriafoundation a ich dôležitú prácu na posilnení Latinskej Ameriky prostredníctvom vzdelávania a podnikania! #Večera s Evou

Príspevok zdieľaný používateľom Maria Canals-Barrera (@maria_cb) 17. novembra 2019 o 8:39 PST

Od začiatku svojej kariéry v roku 1990 získala viac ako 70 hereckých titulov.

Raný život, národnosť, etnicita

Maria Canals-Barrera strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Miami, kde ju vychovali jej rodičia, no ich mená a profesie zatiaľ verejnosti neprezradili. Je známe, že sú Kubánci, ale z Katalánsky zostup Maria je Američanka podľa národnosti, ale patrí ku kubánskemu etniku. Maria sa veľmi skoro začala zaujímať o herectvo a ujala sa dramatické hodiny keď navštevovala strednú školu. Hovorí plynule anglicky aj španielsky.

Začiatky kariéry

Maria Canals-Barrera začala svoju hereckú kariéru, keď debutovala v televízii, v úlohe Rosiny v epizóde La Bizca policajného seriálu Fox 21 Jump Street, po ktorej hosťovala ako Lori Wechsler v dvoch epizódach akcie. - dobrodružný seriál Super Force v roku 1991. O dva roky neskôr získala Maria opakujúcu sa úlohu Figa v dramatickom seriáli Fox Key West, ktorý vytvoril David Beaird. Nasledovalo jej stvárnenie pani Bobo č. 2 v komediálnom filme rodinného kamaráta Cop And A Half, ktorý režíroval Henry Winkler, a Carmen v televíznej komédii Harlan & Merleen, obe v roku 1993. získala rolu mladej Irene v roku 1995 v nezávislom dramatickom filme Moja rodina, ktorý napísal a režíroval Gregory Nava.

V tom istom období hosťovala aj v takých televíznych seriáloch, ako sú Vražda, Napísala, Takmer dokonalá a Dobré správanie.

Rise to Fame and Justice League

Maria sa dostala do povedomia, keď bola vybraná do hlavnej úlohy Carmen Cruz v sitcome Show Tonyho Danzu , vysielaná na NBC počas sezóny od roku 1997 do roku 1998, po ktorej nahovorila Mercedes „Meche“ Colomar pre videohru Grim Fandango.

Maria získala opakujúcu sa rolu Yolandy v komediálno-dramatickom seriáli Showtime Beggars and Choosers v roku 1999. V rokoch 2000 až 2003 poskytla hlas Shelly Sandoval / Hawkgirl pre superhrdinský animovaný seriál Static Shock, vysielaný na Kid’s WB network.

V tom istom čase Maria pokračovala v práci na ďalších televíznych a filmových projektoch a vystupovala ako Adinah v romantickej komédii Joea Rotha America's Sweethearts z roku 2001 spolu s Juliou Roberts a Catherine Zeta-Jones, po ktorej nahovoril jej hlas Sunset Boulevardez v r. animovaný sitcom Disney Channel The Proud Family (2001-2005), ktorý si zopakovala vo filme The Proud Family Movie v roku 2005. Maria si tiež zopakovala svoju rolu Shelly Sandoval / Hawkgirl v animovanom seriáli o superhrdinoch Cartoon Network Justice League (2001-2004) , a jej pokračovanie s názvom Justice League Unlimited (2004-2006). Medzitým v roku 2002 bola Sophiou v dobrodružnej komédii The Master Of Disguise a Christy v situačnej komédii PBS Americká rodina.

V nasledujúcom roku vystupovala ako Esme Palomares v dramatickom historickom filme Christophera Hamptona Imagining Argentina spolu s Antoniom Banderasom a Emmou Thompsonovou. V rokoch 2004 až 2007 Maria dala hlas Pauline v animovanom akčnom dobrodružnom seriáli Nickelodeon Danny Phantom.

Pokračujúci úspech

V roku 2007 sa Maria pripojila k hlavnému obsadeniu fantasy tínedžerského sitcomu Wizards Of Waverly Place, vysielaného na Disney Channel. Stvárnila Theresu Russo v rokoch 2007 až 2012, čím si získala obrovské uznanie a neskôr si zopakovala rolu v komediálno-dramatickom fantasy filme Disney Channel z roku 2009 Wizards Of Waverly Place: The Movie, ktorý jej priniesol cena Imagen za rok 2010 za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – televízia .

Okrem toho získala aj úlohu Connie Torres v originálnych filmoch Disney Channel Rockový tábor (2008) a jeho pokračovanie Camp Rock 2: The Final Jam (2010), v hlavnej úlohe s Demi Lovato. V roku 2011 sa Maria predstavila ako Lala Pinedo v romantickej komédii Larry Crowne, po boku Julie Roberts a Toma Hanksa a vyjadrila She-Hulk v dvoch videohrách – Marvel vs. Capcom 3: Fate Of Two Worlds a Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Potom nahovorila Ellen Yindel v animovaných filmoch o superhrdinoch priamo na video – Batman: Návrat temného rytiera – 1. časť (2012) a Batman: Návrat temného rytiera – 2. časť (2013).

Cristela a nedávne projekty

V rokoch 2014 až 2015 sa Mária objavila v hlavnej úlohe Daniely v situačná komédia ABC Cristela, vytvorili Cristela Alonzo a Kevin Hench, po ktorých v roku 2015 nahovorila Hawkgirl pre videohru Infinite Crisis. Potom vystupovala ako Catherine Thawley v kresťanskom dramatickom filme God's Not Dead 2, po ktorom nasledovalo stvárnenie Angely v televíznej komédii A Bronx Life, obe v roku 2016. V tom istom roku nahovorila Rio Moralesa v niekoľko epizód animovaného seriálu o superhrdinoch Disney XD Ultimate Spider-Man, po ktorom hosťovala v televíznych seriáloch ako Last Man Standing, The Big Bang Theory a Sofia The First.

V roku 2017 Maria poskytla svoj hlas Dr. Vargasovi v animovanom sci-fi fantasy Vixen: The Movie a vystupovala ako Irene Anderson v rodinnej romancii The Wedding Do Over, ktorá bola vytvorená pre televíziu. Počas niekoľkých nasledujúcich rokov hosťovala v takých televíznych seriáloch ako Knight Squad a Fuller House. Jej najnovší film na veľkej obrazovke prišiel v roku 2019, keď získala úlohu Bonnie v dráme Sweet Inspirations, ktorú režírovala Brittany Yost.

Vzhľad a vitálna štatistika

Maria Canals-Barrera má dlhé svetlohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži okolo 148 libier (67 kg), jej typ postavy je štíhly a jej vitálne štatistiky sú 38-27-38. Jej veľkosť podprsenky je 42D, veľkosť šiat 8 (US) a veľkosť topánok 10 (US).

Manžel David Barrera a dcéry

Maria Canals-Barrera je vydatá žena. Jej manžel je slávny herec a producent David Barrera , najlepšie uznávaný za stvárnenie Gunnery Sgt. Ray ‚Casey Kasem‘ Griego v minisérii vojnovej drámy od HBO Generation Kill. Po dvojročnom randení si pár vymenil svoj svadobný sľub na obrade, ktorý sa konal 16. januára 1999.

Sú rodičmi dvoch dcér. V roku 2003 porodila ich prvú dcéru Bridget Barreru a o dva roky neskôr sa im narodila druhá dcéra, ktorej dali meno Madeleine Barrera – obe sa teraz venujú aj filmovému priemyslu. Ich súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii.