Čistá hodnota, manželka, vek, Wiki Glenna Villeneuvea „Život pod nulou“.

ObsahKto je Glenn Villenueve?

Glenn Villeneuve sa narodil 18. augusta 1969 v Burlingtone vo Vermonte v USA a je televíznou osobnosťou, ktorá je známa najmä tým, že je jedným z hlavných predstaviteľov dokumentárneho seriálu Life Below Zero, ktorý sa vysielal na National Geographic. Spolu so svojou rodinou zostal vrcholom show približne 11 sezón.

Bohatstvo Glenna Villenueva

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Glenna Villeneuvea odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou v televízii. Jeho práca s National Geographic výrazne pomohla vybudovať jeho bohatstvo a vytvoriť pohodlnejší životný štýl pre jeho rodinu.

pridané Glenn Villeneuve na Sobota 19. apríla 2014

Jeho sláva ho tiež priviedla k práci učiteľa so zameraním na hodiny prežitia.

Raný život a Aljaška

Glenn vyrastal s láskou k prírode a prírode, keďže vyrastal v dome pri lese vo Vermonte, ďaleko od najbližšieho mesta. Jeho rodine sa nepáčila blízkosť civilizácie a kvôli ich polohe neboli v blízkosti žiadne školy. Učili ho doma, učil sa čítať, písať a komunikovať, okrem iného aj s rodičmi ako učiteľmi.

Miloval byť v kontakte s prírodou, učil sa byť svedkom zvierat, počasia a rastlín a mnohých iných udalostí.

Počas svojej mladosti ho naučili, ako loviť, loviť, zbierať, vyrábať predmety na prežitie a používať ich. Nezostal odpojený od vonkajšieho sveta, pretože jeho rodina sa nakoniec uvoľnila v technológiách a užívala si výhody televízie, internetu a mnohých ďalších vecí. Keď vyrástol, začal žiť normálnejší život bližšie k mestám a iným ľuďom. Stále však túžil po nezávislosti, ktorú mu príroda priniesla v polovici 90. rokov, spoznal Aljašku a rozhodol sa, že sa tam presťahuje.

Žiť sám

V roku 1999 Villeneuve opustil svoje rodné mesto a presťahoval sa Aljaška , štát nachádzajúci sa v extrémnej severo-západnej časti Severnej Ameriky a vyznačuje sa drsným chladným podnebím, ako aj rozsiahlou prevažne nezastavanou pevninou.

Aj keď je to jeden z najväčších štátov v USA, je tiež jedným z najmenej obývaných, kvôli nedostatku pohodlných životných podmienok po väčšinu roka. Väčšina jeho občanov sú potomkami pôvodného obyvateľstva v tejto oblasti, hoci ich populáciu tvoria aj potomkovia rôznych kolónií z minulých storočí.

Len málo ľudí ako Glenn sa rozhodne presťahovať na Aljašku dobrovoľne. Niektorí sa tam presťahovali počas zlatej horúčky, zatiaľ čo v posledných rokoch sa tam sťahujú iní žiť viac sebestačný a životný štýl prežitia. Podobne ako v mladosti strávil mnoho mesiacov sám na Aljaške, kde žil v chatke s väčšinou vonku v podmienkach pod nulou.

Istý čas žil v stane, keď si staval chatku a dokonca sa tradovalo, že ho napadli vlci, hoci stretnutie prežil bez zranení. Žil na Aljaške ako lovec, prežíval z mäsa zvierat. To nakoniec prilákalo televíznych producentov svojou cestou.

Život pod nulou

Glennovi bola ponúknutá možnosť stať sa televíznou osobnosťou, jedným z hlavných členov šou Život pod nulou , ktorá predstavuje ľudí žijúcich na rôznych odľahlých miestach Aljašky, ktorí prežívajú a prežívajú sezónne aktivity alebo obživu. Prijal, pretože práca so šou by znamenala viac odhalenia jeho vášne a dobrú výplatu pre jeho rodinu.

Spočiatku bol zobrazený ako niekto, kto žije sám v Chandalare, asi 100 míľ od najbližšieho mesta Fairbanks a celkom blízko polárneho kruhu.

Nebol jediný, kto vystupoval v šou, pretože sa v nej predstavili aj Sue Aikens, Andy Bassich spolu so svojou rodinou, tréner psích záprahov Jessie Holmes, Ricko Dewilde a Erik Salitan. Neskôr show odhalila, že v skutočnosti nežil sám, ale len strávil mesiace mimo svojej rodiny, aby im pomohol získať jedlo a iné potreby.

Stal sa obľúbeným fanúšikom po tom, čo sa jeho rodina stala súčasťou seriálu, kde boli predstavení ako skutočná zmiešaná rodina s niektorými z ich detí z minulých vzťahov, ale všetci spolu žili a mali o nich rôzne črty.

Úspech a život po predstavení

Villeneuve zostal po mnoho rokov kľúčovou súčasťou Life Under Zero a získal významný plat. Niekedy okolo 11. sezóny ho producenti oslovili ešte raz a povedali mu, že už nezostane pravidelným členom šou, pretože nepotreboval sfilmovať ďalšie jeho snahy. Pochopil a začal sa pomaly stávať menej hlavnou črtou šou, aj keď stále s ňou spojený.

S peniazmi, ktoré zarobil, sa jeho rodina presťahovala a usadila vo Fairbanks, kde žije dodnes.

V posledných rokoch sa z neho stal viac lifestylový bloger na Aljaške, kde prezentuje niektoré zo svojich životných snáh a zároveň informuje svojich nasledovníkov o aktuálnom stave. Miluje technológie a používa ich na to, aby ukázal svoju lásku k prírode. Veľa času trávi so svojou rodinou – všetci neustále trénujú, aby zostali fit. Venuje sa aj blogovaniu o jedle, kde prezentuje svoje jedlá na jeden deň, vrátane jedla, ktoré nejedol už mnoho rokov.

Tiež sa zaujímal o lietanie a začal chodiť na hodiny, aby mohol jedného dňa sám pilotovať ‚lietadlá‘.

Osobný život

Glenn sa stretol so svojou prvou manželkou krátko po tom, čo sa presťahoval na Aljašku, a hoci je o nej známych len málo podrobností, pravdepodobne pochádza z domorodých obyvateľov Aljašky, ako je vidieť s jeho dvoma deťmi, ktoré s ňou vystupovali v šou. Rozviedli sa niekedy koncom 2000-tych rokov a on sa potom stretol a nadviazal vzťah s Trishou Kazan a začali spolu žiť v roku 2014. Neskôr sa vzali a majú spolu dieťa, pričom si adoptoval aj jej dieťa z predchádzajúceho vzťahu.