• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Kathy Kinneyovej, Chudnutie, Manžel – Biografia

Čistá hodnota Kathy Kinneyovej, Chudnutie, Manžel – Biografia

ObsahKto je Kathy Kinney?

Kathy Kinney je americká herečka, ktorá sa preslávila v 80. a 90. rokoch úlohami v takých projektoch, ako sú filmy Parting Glances (1986), potom This Boy's Life (1993) a rola Mimi Bobeck Carey v televíznom seriáli. Drew Carey Show, od roku 1995 do roku 2004, okrem iného.

Životopis Kathy Kinney - Vek, detstvo a vzdelanie

Kathy Kinney sa narodila 3. novembra 1954 v Stevens Point, Wisconsin USA, má írsky pôvod, keďže je dcérou írsko-američanov Harolda Kinneyho a jeho manželky Marian.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#KathyKinney má totálnu náladu s vedomím, že sa môžeme tešiť na stretnutie na tento týždeň #AmericanHousewife! #CastFromThePast

Príspevok zdieľaný používateľom Americká žena v domácnosti (@americanhousewifeabc) 8. októbra 2019 o 10:38 PDT

Navštevovala strednú školu Stevens Point Area Senior High School a po imatrikulácii nastúpila na dva roky do California Conservation Corps. Absolvovala šesťmesačnú sezónu Back Country v Kings Canyon, čo jej dalo tisíce dolárov na štipendiá, a potom sa zapísala na University of Wisconsin-Stevens Point. Hoci univerzitu navštevovala v 70-tych rokoch, titul získala až o 40 rokov neskôr, v roku 2016.

Kariéra pred hraním

Kathy v roku 1976 vymenila Wisconsin za New York a začala pracovať ako sekretárka v televízii WCBS-TV, jej šéf bol lovecký nadšenec a často sa ho pýtala na jeho úspechy na cestách a hovorila: Tak, zabil si tento týždeň niečo? neskôr jej pomohol získať rolu Mimi.

Súčasne vystupovala aj v komediálnych kluboch v New Yorku, kde zdokonaľovala svoje improvizačné komediálne schopnosti.

Začiatky hereckej kariéry

Keď zhromaždila svoje komediálne schopnosti, začala vyučovať zlepšovacie kurzy a všimol si ju Bill Sherwood, ktorý potom napísal časť len pre ňu vo filme Parting Glances v roku 1986, rola Joan bola jej hereckým debutom. O dva roky neskôr pokračovala vo svojej hereckej kariére prácou na niekoľkých projektoch, vrátane televíznych filmov Promised a Miracle a Inherit the Wind, pričom sa objavila aj v komediálnom filme Scrooged, kde si zahrali Bill Murray, Karen Allen a John Forsythe.

Nasledujúci rok si zabezpečila svoju prvú opakujúcu sa rolu ako slečna Goddard v televíznom komediálnom seriáli Newhart.

Jej kariéra pokračovala na vzostupe začiatkom 90-tych rokov, kde účinkovala vo fantasy horore Arachnophobia (1990), s Jeffom Danielsom, Julianom Sandsom a Johnom Goodmanom, a až do roku 1995 mala niekoľko menších úloh v takých televíznych seriáloch ako Grand. , The Larry Sanders Show (1992), potom Seinfeld (1993) a Grace Under Fire (1995).

Vystúpte na výslnie

V roku 1995 získala Kathy rolu svojej kariéry, keď bola vybraná ako Mimi Bobeck Carey v televíznom komediálnom seriáli The Drew Carey Show, ktorý ukázal profesionálny a osobný život komediálnej legendy Drew Carey. Hrala vo všetkých 233 epizódach série nominovanej na Primetime Emmy Award a okrem popularity získala za prácu v šou aj cenu TV Land Award. Počas tohto obdobia sa Kathy objavila aj v niekoľkých ďalších projektoch, vrátane televízneho seriálu Norm (1999-2000) a vo filme Lost in the Pershing Point Hotel (2000), pričom v rokoch 1999 až 2001 bola hlasom Opice Jenny v animovaný seriál Big Guy a Rusty the Boy Robot.

Pokles kariéry

Od roku 2005 nemala Kathy veľa úloh, ktoré vystupovala vo filme Lenny the Wonder Dog v roku 2005, potom v roku 2007 stvárnila dôstojníka Bobbyho Bowmana v televíznom seriáli My Name Is Earl. V roku 2009 sa pripojila k obsadeniu televízneho seriálu The Secret Life of the American Teenager a až do konca seriálu v roku 2013 sa objavila v 33 epizódach ako Bunny, tiež známa ako Butcher Shop Lady. Odvtedy sa objavila len v niekoľkých ďalších vystúpeniach, najprv ako hosťujúca hviezda v televíznom seriáli Baby Daddy (2016) a potom v ďalšej hosťujúcej úlohe v televíznom komediálnom seriáli American Housewife v roku 2019.

Najnovšie sa objavila ako Franny Lewis v kriminálnom seriáli Stumptown.

Kathy Kinney Čistá hodnota, výška, strata hmotnosti a vzhľad

Kathy Kinney je skúsená herečka s viac ako 30-ročnou kariérou, počas ktorej mala množstvo významných úloh a jej úspech výrazne zvýšil jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Kathy Kinney odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov od polovice roku 2020.

Kathy Kinney meria 5 stôp a 1,64 m (1,64 m), pričom jej hmotnosť nie je známa, hoci s váhou bojovala a hoci by počas kariéry schudla len náhodou, nikdy nedržala žiadne diéty a nikdy sa tým netrápila. jej problémy s hmotnosťou. Má hnedé vlasy a modré oči.

Osobný život Kathy Kinney, zoznamka, vydatá, slobodná, lesbička?

Kathy Kinney nezdieľala veľa zo svojho osobného života, ale niektoré fakty boli sprístupnené. Kathy je už roky vydatá za muža menom Rob, ale to je všetko, čo o ňom vieme, a neexistujú žiadne informácie o tom, či má pár deti alebo nie.

Kathy Kinney Novinky, Záujmy, Fakty

Kathy miluje cestovanie odkedy si pamätá, a svoju kariéru využila na cestovanie po Európe a natáčanie na rôznych miestach. Bola v mnohých krajinách, od Španielska po Anglicko.

Kathy je tiež publikovaná autorka, spolu so Cindy Ratzlaffovou napísala knihu Queen of Your Own Life: The Grown-up Woman’s Guide to Claiming Happiness and Getting the Life You Deserved, ktorá vyšla v marci 2010.

Kathy je alergická na syr, čo je jedna z najvzácnejších alergií na svete.