• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Justina Bartha, výška, manželka Lia Smith, telo – Wiki

Čistá hodnota Justina Bartha, výška, manželka Lia Smith, telo – Wiki

ObsahKto je Justin Bartha? Wiki, Bio

Justin Lee Bartha sa narodil vo Fort Lauderdale na Floride v USA 21. júla 1978 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. On je herec , ktorý si získal uznanie po tom, čo si v roku 2004 zahral ako Riley Poole v akčnom dobrodružnom mysterióznom filme National Treasure po boku Nicholasa Cagea a Diane Kruger. Film je o historikovi, ktorý hľadá legendárny poklad templárov, ktorý musí nájsť skôr než tí zlí. Film získal jednu cenu a na ďalších deväť bol nominovaný.

Detstvo a vzdelanie

Justin a jeho starší brat Jeffrey boli čiastočne vychovaní vo Fort Lauderdale, pretože ich rodina sa presťahovala do West Bloomfield v Michigane, keď mal Justin osem rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďalší obľúbenec Justina Barthu, natočený pre @observer. Retuš: @pxl.house

Príspevok zdieľaný používateľom KRESLOVANÝ GURIAN (@drewgurian) 6. marca 2017 o 12:28 PST

Jeho matka Betty učila na miestnej strednej škole, zatiaľ čo jeho otec Stephen bol realitný developer.

Justin sa začal zaujímať o herectvo, keď navštevoval West Bloomfield High School a bol členom školského dramatického klubu a objavil sa vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali, ako aj v niektorých v miestnom divadle. Bol tiež fyzicky aktívny, pretože bol v školskom futbalovom tíme a tiež hral tenis a futbal. Po imatrikulácii v roku 1996 sa zapísal na Tisch School of the Arts na New York University, kde v roku 2000 získal bakalársky titul v odbore filmová tvorba a divadlo.

Úlohy vo filmoch

Justin debutoval vo filme (bez titulkov) v roku 1998, keď stvárnil Clubgoer v dráme 54, zatiaľ čo nasledujúcich päť rokov sa objavil v dvoch krátkych filmoch – Tag a Carnival Sun – a v komediálnom filme Gigli, v ktorom hral Ben Affleck, Jennifer Lopez a Al Pacino – hoci v ňom hrali niektorí z najznámejších hercov tej doby, bol to neúspech a zaradil sa medzi najhoršie filmy roku 2003.

Po National Treasure hral vedľajšiu postavu Jaspera Bernarda v romantickom komediálnom filme Trust the Man v roku 2005 a potom sa objavil v romantickej komédii Failure to Launch, v ktorej hrali Matthew McConaughey a Sarah Jessica Parker a ktorý bol nominovaný na päť cien.

Justin si zopakoval svoju rolu Rileyho v pokračovaní National Treasure: Book of Secrets v roku 2007 a potom sa objavil v romantickej komediálnej dráme New York, I Love You v roku 2008. V roku 2009 bol pozvaný, aby si zahral po boku Bradleyho Coopera, Ed. Helms a Zach Galifianakis v kriticky uznávaných komediálny film The Hangover ktorý získal 13 ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom sa objavil aj vo francúzsko-kanadskej romantickej komédii Jusqu’à toi, ktorú aj produkoval, a v tom istom roku v romantickej komédii The Rebound.

Justin stvárnil hlavnú postavu Yosefa Zimmermana v nezávislej kriminálnej dráme Holly Rollers v roku 2010, v ktorej si zahrali aj Jesse Eisenberg a Ari Graynor a ktorá je o tínedžerovi, ktorého prehovoria na predaj extázy v uliciach Brooklynu. V roku 2011 si Justin zopakoval svoju rolu Douga vo filme The Hangover Part II, zatiaľ čo v roku 2013 si zahral aj vo filme The Hangover Part III a v tom istom roku stvárnil jednu z hlavných postáv – Stiva Batorsa – v dramatickom muzikáli CBGB. V roku 2016 hral Kelly v dramatickom filme White Girl, v ktorom hrali Morgan Saylor a Brian Marc, predtým, ako bol pozvaný hrať v dramatickom filme Sticky Notes a hrať vedľajšiu postavu Howarda Weitzmana v životopisnom dramatickom thrilleri Driven v roku 2018.

Niektoré z Justinových najnovších rolí vo filmoch boli v thrilleri Against the Clock v roku 2019, ktorý získal veľmi zlé recenzie, a v pripravovanom akčnom trileri Sweet Girl, ktorý má byť uvedený na trh začiatkom roka 2021.

Účinkovanie v televíznych seriáloch a divadelných hrách

Justin debutoval v televíznom seriáli v roku 2006, keď bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu Jeffa Cahilla v sitcome Učitelia, v ktorom si zahrali aj Sarah Shahi, Kali Rocha a Sarah Alexander, ale ktorý bol zrušený už po šiestich epizódach. V roku 2009 nahovoril Jacka Wernera v seriáli History Channel Druhá svetová vojna v HD, ktorý získal dve ceny a bol nominovaný na ďalšie dve.

V rokoch 2012 a 2013 hral Justin hlavnú postavu Davida Sawyera v sitcome The New Normal, v ktorom si zahrali aj Andrew Rannelis a Georgia King a ktorý sleduje slobodnú matku, ktorá sa stane náhradou za dvoch homosexuálov. Niektoré z Justinových najnovších vystúpení v televíznych seriáloch boli v sitcome Cooper Barrett's Guide to Surviving Life, v ktorom v roku 2016 stvárnil hlavnú postavu Josha Barretta, v právnom webovom seriáli The Good Fight ako hlavná postava Colina Morrella v roku 2018 a vo vzdelávacom komediálnom seriáli Opitá história v v ktorom sa v roku 2019 objavil ako Thomas H. Ince v epizóde Drunk Mystery II.

Justin Bartha.

pridané Medzi seriálmi a ságami na Piatok 5. decembra 2014

Svoj debut na Broadwayi debutoval v roku 2010 v komédii Požičaj mi tenora v Music Box Theatre a potom v roku 2011 Justin stvárnil Charlieho vo filme Všetci noví ľudia v Divadle na druhej scéne a Vinny v off-broadwayskej hre Asuncion účinkoval na Hrkajúce divadlo dramatikov. V roku 2013 hral ako Ben vo filme The Sunshine Boys, ktorý vystupoval v divadle Ahmanson a neskôr v Centre Theatre Group, zatiaľ čo jeho posledné účinkovanie v hre bolo na Broadwayi v Permission v divadle MCC, v ktorom hral ako Eric.

Milujte život a manželstvo s Liou Smith

V roku 2005 chodil Justin niekoľko mesiacov so Stephanie Sieber, potom v roku 2006 začal chodiť s Lydiou Hearst, ktorá je slávnou americkou modelkou, herečkou a blogerkou – chodili spolu viac ako rok, než sa koncom roka 2007 rozišli.

V roku 2010, Justin sa začal stretávať s Ashley Olsen ktorá je okrem iného známa americká módna návrhárka, autorka a herečka. V roku 2011 sa zasnúbili, no krátko nato sa nepochopiteľne rozišli.

Justin sa zoznámil s Liou Smith v roku 2012 v miestnej telocvični, o týždeň neskôr začali spolu chodiť a 4. januára 2014 sa vzali na malom ceremoniáli na Oahu na Havaji. 13. apríla 2014 privítajú svoju dcéru Asu Charlotte, zatiaľ čo ich druhá dcéra Ruby nasledovala 16. apríla 2016. Štvorčlenná rodina momentálne žije v ich dome v Los Angeles v Kalifornii – okolo manželstva Justina a Liy nie sú žiadne chýry ani kontroverzie. .

Lia sa narodila v roku 1984 v USA a navštevovala Scripps College pre ženy, na ktorej v roku 2006 ukončila bakalársky titul v odbore matematická ekonómia.

Počas štúdia na vysokej škole absolvovala bezplatnú lekciu pilatesu a Lia sa jej natoľko zapáčila, že sa v máji 2010 stala certifikovanou inštruktorkou pilatesu. V októbri založila metódu B The Method, čo je postupnosť starostlivo vybraných cvičení, ktorých cieľom je predĺžiť a posilniť vašu svaly pomocou stabilizačnej lopty. V súčasnosti pôsobí ako kreatívna riaditeľka B The Method.

Záľuby a iné záujmy

Justin je veľmi blízko svojim priateľom a rodine a vždy si na nich nájde čas, no v rozhovore sa vyjadril, že nie je až taký otvorený spoznávaniu nových ľudí a venovať im svoj voľný čas, ktorého má veľmi málo. Vyrastal ako veľký fanúšik amerického režiséra a herca Woodyho Allena a jeho bývalej partnerky Mie Farrowovej a bol veľmi nadšený, keď dostal príležitosť stretnúť sa s nimi.

Justin rád sleduje staré filmy a niektoré z jeho obľúbených sú After the Promise, To Kill a Mockingbird a Breakfast at Tiffany’s, zatiaľ čo niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú dnes Bruce Willis, Tom Cruise a Emma Watson. Rád číta a jeho obľúbené sú historické knihy, ako aj romantické knihy, ako napríklad Denník mladého dievčaťa od Anne Frankovej, ktorú zabili nacisti počas druhej svetovej vojny, a Guns of August od Barbary W. Tuchmanovej. je o prvej svetovej vojne. Justin má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo a rád jedáva dobré jedlo a ochutnáva rôzne kuchyne.

Vzhľad a čistý majetok

Justin má 41 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 68 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 22 miliónov dolárov.