• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Johna Paula Tremblaya, manželka, hmotnosť, deti – Wiki

Čistá hodnota Johna Paula Tremblaya, manželka, hmotnosť, deti – Wiki

ObsahKto je John Paul Tremblay?

Bol ním John Paul Tremblay narodený v roku 1968 v Halifaxe v Novom Škótsku v Kanade a je kanadským hercom, komikom a scenáristom. Možno je najznámejší tým, že hral v hlavnej úlohe Juliana vo filme „mockumentary“ franšízy. Trailer Park Boys . Okrem toho je uznávaný za svoje účinkovanie v televíznych komediálnych seriáloch ako The Drunk a na Drugs Happy Funtime Hour a Sunnyvale Shoals.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Označ kamaráta, ktorý sa potrebuje presekať cez tie kecy a ujasniť si priority! #WedensdayWisdom, s láskavým dovolením DRAHÝ JULIAN zo SwearNet.com! . . . #trailerparkboys #swearnet #poradte #priority

Príspevok zdieľaný používateľom John Paul Tremblay (@johnpaultremblayofficial) 19. januára 2017 o 21:01 PST

Trailer Park Boys

Koncom osemdesiatych rokov sa John Paul spojil so svojimi stredoškolskými kamarátmi Robbom Wellsom a Markom Clattenburgom a trio sa začalo natáčať, pričom nacvičovali často hrubé vtipy na náhodných ľuďoch. V roku 1995 spolu s novým členom Mikeom Smithom, Jána Pavla a Robb nakrútili svoj čiernobiely krátky komediálny film s názvom The Cart Boy. O tri roky neskôr v roku 1998 ten istý štáb vydal ďalší krátky komediálny film s názvom One Last Shot.

Ukázalo sa však, že to určite nebol ich posledný výstrel, ale úplný začiatok úspešnej franšízy. Na filmovom festivale v Atlantiku v roku 1999 ich oficiálny komediálny film Trailer Park Boys bol prezentovaný publiku a získal pozitívne ohlasy. Réžia a scenár predovšetkým Clattenburg a s Tremblay , Smith a Wells v hlavných úlohách, príbeh sleduje „drobných“ bývalých zločincov, ktorí dokumentujú ich každodenné dobrodružstvá žijúce v prívesovom parkovisku.

Po počiatočnom úspechu mala o dva roky neskôr na Showcase premiéru televízna komediálna séria Trailer Park Boys, v ktorej hlavnú úlohu hral Tremblay. Julian , ako aj Smith a Wells stvárňujúci roly Bubbles a Ricky LaFleur. Po každodennom úsilí tria získať nejaké peniaze prostredníctvom rôznych podvodných schém a drobných zločinov si show rýchlo získala armádu fanúšikov a produkovala celkovo 11 sezón, kým bola v roku 2018 zrušená.

John Paul Tremblay zopakoval rovnakú úlohu v niekoľkých ďalších častiach tejto humoristickej mockumentárnej ságy. Zahŕňa niekoľko kriticky uznávaných filmov, ako napríklad Trailer Park Boys: The Movie (2006), Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day (2009) a Trailer Park Boys: Don’t Legalize It (2014). Okrem nich obsahuje niekoľko televíznych filmov, ako napríklad Say Goodnight to the Bad Guys z roku 2008, Trailer Park Boys: Live in F**kin' Dublin a Trailer Park Boys: Live at the North Pole, vydané v roku 2014, a v roku 2015 pokračovanie Trailer Park Boys: Drunk, High & Unowned.

Najväčšia dávka popularity franšízy však pochádza z jej pôvodného televízneho seriálu obohateného o niekoľko vedľajších relácií, ako sú Trailer Park Boys: Out of the Park a novšia s názvom Trailer Park Boys: Park After Dark. V roku 2019 bol svet Trailer Park Boys obohatený o Trailer Park Boys: The Animated Series.

Ďalšie vrcholy kariéry

V roku 2002 sa Tremblay objavil v dramatickom filme Virginia’s Run, zatiaľ čo v roku 2004 hosťoval v televíznom dramatickom filme Gracie’s Choice, nominovanom na Primetime Emmy.

Neskôr toho roku sa krátko objavil v epizóde televízneho dramatického seriálu Snakes & Ladders, po ktorom nasledovala vedľajšia úloha v komediálnom filme A Hole in One. V roku 2011 Tremblay hral v televíznom komediálnom seriáli The Drunk a na Drugs Happy Funtime Hour, po ktorom sa objavil v epizóde televízneho animovaného sitcomu Archer.

V roku 2019 sa objavil v kriticky oceňovanom hudobnom komediálnom filme Rush: Cinema Strangiato 2019, po ktorom sa začal objavovať v televíznom seriáli Sunnyvale Shoals.

Osobný život

Pred vstupom do filmového priemyslu v polovici 90. rokov John Paul Tremblay bol úspešným reštaurátorom – spolu so svojím priateľom zo strednej školy a kolegom z Trailer Park Boys Robbom Wellsom vlastnil a prevádzkoval sieť pizzerií ​​s názvom J. R. Capone’s, ktoré sa nachádzali v kanadskej provincii Ostrov princa Edwarda.

Je v dlhodobom manželstve s Andreou (rodenou Hurley) Tremblay, s ktorou má tri deti.

The 52-ročný Kanadská herecká hviezda na obrazovke má bujnú postavu, meria 1,85 metra na výšku a váži okolo 78 kg.

Čistá hodnota

Celková veľkosť John Paul Tremblay Autoritatívne zdroje odhadli, že čistý majetok k polovici roku 2020 sa bude točiť okolo sumy 2 milióny dolárov , ktorý získal najmä vďaka účinkovaniu na obrazovke v inscenáciách z univerza Trailer Park Boys.