Čistá hodnota Jaya McGrawa (Dr Phil), manželka, vek, deti – Wiki

Jay McGraw je možno najlepšie známy ako syn psychológa televíznych celebrít Dr Phila McGrawa. Napriek tomu, že Jay žije v tieni svojho otca, má za sebou úspešnú kariéru aj v šoubiznise. Je spisovateľom a producentom, ako aj prezidentom spoločnosti Stage 29 Production. Je hlavným mozgom „RumorFix“, antibulvárnej webovej stránky venovanej vyšetrovaniu klebiet za škandálmi celebrít, ktoré majú v úmysle opraviť alebo potvrdiť klebety. Bol tiež hostiteľom vlastnej show – Renovate My Family.

Pozrite sa na život syna doktora Phila, keď sme zhromaždili všetko, čo sa o ňom dá vedieť.

ObsahRaný život a rodina

Jay Phillip McGraw sa narodil 12. septembra 1979 a koncom tohto roka (2020) bude mať 41 rokov. Jayovo rodné mesto je v okres Wichita , Texas, USA, a je starší z dvoch chlapcov narodených Phillipovi a jeho manželke Robin. Jayov mladší brat Jordan sa venoval hudobnej kariére, zatiaľ čo Jay nasledoval kroky svojho otca. Jay strávil väčšinu svojho života v Texase, vrátane univerzity.

S úspechom jeho otca sa dalo očakávať, že mal honosnú a bohatú výchovu, no detstvo väčšinou bez udalostí.

Vzdelanie

Jay maturoval na Greenhill High School v Addison v Texase a ukončil bakalársky titul v odbore psychológia na University of Texas v Austine. Jay pokračoval v štúdiu na Southern Methodist University v Plano v Texase, kde získal titul Juris Doctor v odbore právo.

Kariéra

Jayova kariéra sa rozbehla, keď vydal svoje prvé knihy, všetko to boli tituly zamerané na zlepšenie života detí a tínedžerov. Presadil sa ako autor s titulmi vrátane The Ultimate Weight Solution for Teens: The Seven Keys to Weight Freedom, Life Strategies for Teens a Close The Gap: A Strategy For Bringing Parents and Teens Together.

Jay spoluzakladal produkčný dom Stage 29 Productions s pomocou svojho otca, Dr Phila, a tiež pomáhal niekoľkým produkciám Dr Phil Show.

Jeho produkčná kariéra zaznamenala mnoho vrcholov a poskytla mu niekoľko ocenení, medzi ktoré patrí Decision House v roku 2007, The Doctors v roku 2008 a v roku 2016 bol výrobca z Bull.

Jay bol tiež hostiteľom úspešného televízneho seriálu Renovate My Family, ktorý sa venoval renovácii domovov a životov bežných amerických občanov, ktorí potrebovali pomoc. Práve na natáčaní šou sa Jay stretol so svojou budúcou manželkou Ericou, ktorá je jednou z trojíc.

Okrem toho je Jay tiež a populárna osobnosť a motivačný rečník, ktorý sa objavil v reláciách, ktoré zahŕňajú The Early Show, Good Morning America, Entertainment Tonight and Today a Extra.

Jay tiež vystupoval ako publicista s článkami pre „Cosmo Girl“ a časopis „Seventeen“. V poslednej dobe Jay pokračoval vo svojej kariére ako predseda a spoluzakladateľ „Doctor on Demand“ s Adamom Jacksonom. Je tiež vlastníkom „RumorFixed“, webovej stránky, ktorá bola kritizovaná za to, že je príliš podobná „Gossip Cop“.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Jay je určite talentovaný muž. Nielenže absolvoval dva veľmi ťažké stupne na vysokej škole, ale je aj zdatným športovcom.

Je zručný v golfe a rád hrá tento šport, ale stále aktívne cvičí Taekwondo a dokonca bol ohodnotený čiernym pásom v bojovom umení podľa vlastného výberu. Okrem toho je to licencovaný letec a potápač. So všetkými tými mozgami a silami za tým si bol istý, že bude mať úspešný život.

Vzťahy

Jay mal za sebou iba jeden romantický vzťah, ktorý pritiahol pozornosť verejnosti, a to s jeho spriaznenou dušou a partnerkou Ericou Dahmovou.

Erica je bývalá modelka Playboya a je považovaná za jednu z najlepších, ktoré tento provokatívny časopis doteraz vyrobil. Je tiež jednou z troch rovnakých trojčiat. Jay požiadal Ericu v auguste 2005 o päťkarátový diamantový, smaragdový a platinový prsteň. Dvojica zložila sľub 12. augusta 2006 na malom ceremoniáli v dome jeho rodičov v Beverly Hills pred 70 hosťami. Majú dve deti, dcéru Avery Elizabeth 18. marca 2010 a syna Londona Phillipa narodeného 31. augusta 2011.

Fyzicka charakteristika

  • Dátum narodenia: 12. september 1979
  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí : šedá
  • Výška: 6 stôp 4 palce (1,93 m)
  • Hmotnosť: 185 libier (84 kg)
  • Veľkosť obuvi: Neznáma
  • Hviezdne znamenie: Panna
  • Národnosť: Americká
  • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistý majetok

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Jay McGraw odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov.