• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Jasona Weavera, manželka, deti, rodina – životopis

Čistá hodnota Jasona Weavera, manželka, deti, rodina – životopis

ObsahKto je Jason Weaver?

Jason Weaver je americký herec a spevák, ktorého svet pozná najmä pod umeleckým menom J-Weav. Účinkoval v televíznom seriáli Smart Guy ako Marcus Henderson a tiež ako pred-tínedžerský Michael Jackson v televíznom miniseriáli The Jacksons: An American Dream. Okrem iných úspechov je známy aj svojimi hitovými singlami Love Ambition (1995) a Stay with Me (1996).

Životopis Jasona Weavera – vek, rodina, vzdelanie

Jason Michael Weaver sa narodil 18. júla 1979 v Chicagu v štáte Illinois v USA a je synom slávnej štúdiovej speváčky Marilyn ‚Kitty‘ Haywood a Roberta Lincolna Weavera.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Jason Weaver!! ❤️ #jasonweaver #grownfolksmusic

Príspevok zdieľaný používateľom Grown Folks Music® (@grownfolksmusic) 18. júla 2020 o 9:54 PDT

Obklopený šoubiznisom a povzbudzovaný matkou, aby začal spievať, bolo len otázkou času, kedy bude experimentovať so svojimi talentami. Učenie sa od najlepších zabávačov v tomto odvetví mu počas detstva len pomohlo osvojiť si jeho pohyby a zručnosti. Pred spevom sa však venoval herectvu. Jason chodil na Thornwood High School.

Začiatky kariéry

Vo veku iba 11 rokov Jason debutoval v úlohe Ernieho v televíznom filme The Kid Who Loved Christmas (1990) a v tom istom roku bol vybraný aj pre rolu Matthewa Thomasa v televíznom dramatickom seriáli Brewster's Palace, ktorý produkovala Oprah. Winfrey a v hlavných úlohách Winfrey, Brenda Pressley a Olivia Cole.

To nebolo všetko pre rok 1990, pretože mladý Jason hral vedľa Whoopi Goldberg a Sissy Spacek v historickom dramatickom filme The Long Walk Home. Už sa presadil ako vychádzajúca hviezda a v roku 1992 si zahral mladého Michaela Jacksona v miniseriáli The Jacksons: An American Dream. Nasledujúci rok bol Jerome Turrell v televíznom komediálnom seriáli Thea (1993-1994), zatiaľ čo v roku 1994 bol speváckym hlasom mladého Simbu v animovanom filme Leví kráľ.

Vzostup ku hviezde

Predtým, ako sa Jason stal slávnym hercom, hral tiež Fast Freddie Egan v televíznom filme Summertime Switch v roku 1994.

Jason Weaver

Potom v roku 1997 bol vybraný pre rolu svojej kariéry ako Marcus Henderson v televíznom komediálnom seriáli Smart Guy, v ktorom si zahrali Tahj Mowry a John Marshall Jones. Za dva roky sa objavil vo všetkých 51 epizódach a hoci séria nikdy nezískala ani jednu cenu, Jasona to vynieslo na výslnie.

Vo svojej kariére pokračoval vo filmových úlohách, v televíznej dráme Freedom Song (2000), potom v roku 2002 v komediálnom dramatickom filme Drumline s Nickom Cannonom, Zoe Saldana a Orlandom Jonesom, zatiaľ čo v roku 2004 zdieľal obrazovku. s takými hollywoodskymi hviezdami ako Tom Hanks, J.K. Simmons, Marlon Wayans a Irma P. Hall v komediálnom kriminálnom trileri The Ladykillers.

O dva roky neskôr mal Jason jednu zo svojich najvýznamnejších úloh ako Teddy vo filme ATL, kde hral vedľa T.I., Lauren London a Evan Ross.

Prestávka a odchod do dôchodku

Z času na čas si Jason dal od herectva prestávky, no vždy sa vrátil. Po roku 2006 a úlohe Teddyho sa Jason vrátil s rolou Vincea v romantickom komediálnom dramatickom filme Láska na predaj v roku 2008, kde hral po boku Jackieho Longa a Myi. O tri roky neskôr si Jason zahral v ďalšom romantickom komediálnom filme He’s Mine Not Yours a v roku 2012 mal hlavnú úlohu v komediálnom dramatickom filme Dysfunkční priatelia, kde si zahrali aj Stacey Dash a Wesley Jonathan.

Jason pokračoval v hraní až do roku 2017, ale nemal veľký úspech, okrem krátkeho účinkovania ako Curtis v televíznom seriáli Let's Stay Together v roku 2014, potom sa objavil v televíznom filme Merry Ex-Mas v roku 2016. Jeho posledné vystúpenie bolo napr. Frankie Lawrence vo filme Amazon Unfaithful v roku 2017.

Hudobná kariéra

Okrem herectva je Jason aj zdatným hudobníkom. V 90. rokoch zvýšil svoju popularitu a bohatstvo vďaka svojmu debutovému štúdiovému albumu Love Ambition, ktorý vyšiel 27. júna 1995 a obsahoval také hity ako Love Ambition (Call on Me) a I Can’t Stand the Pain.

Jeho ďalším vydaním bolo EP Stay with Me, z ktorého vznikol jeden z jeho najväčších hitov, rovnomenná pieseň. Potom zostal jeho ďalší štúdiový album odložený a v roku 2004 spolupracoval s populárnym rapperom Chingym na piesni One Call Away, ktorá sa umiestnila na vrchole amerického rebríčka Hot Rap Songs a dostala sa na 2. miesto v americkom rebríčku Billboard Hot 100. Odvtedy nevydal žiadny nový materiál, aj keď pracoval na ďalšom albume s názvom Chip off the Ol’ Block, ktorý mal vyjsť v roku 2007, no album nikdy neuzrel svetlo sveta.

Jason Weaver Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jason Weaver je populárny herec a spevák – jeho úspech pridal peknú sumu k jeho bohatstvu. Podľa správ sa čistý majetok Jasona Weavera odhaduje na približne 4 milióny dolárov od polovice roku 2020. Jeho bohatstvo sa bude určite naďalej zvyšovať, a to vďaka licenčným poplatkom, ktoré dostáva za skladbu Disney, ktorú hral v Levom kráľovi. pôvodne odmietol šek na 2 milióny dolárov od Disney .

Jason je vysoký 5 stôp 11 palcov (1,8 m), zatiaľ čo jeho hmotnosť a ďalšie štatistiky nie sú známe. Má čierne vlasy – hoci si holí hlavu – a má hnedé oči.

Osobný život Jason Weaver, manželstvo, manželka, deti

Jason málokedy hovorí o svojom osobnom živote, pretože je rád ďaleko od mediálneho rozruchu. Napriek tomu sa podarilo objaviť niekoľko detailov. Jason je ženatý muž a jeho manželka je Myra Weaver. Pár neprezradil, kedy sa vzali, ale Jason povedal, že je otcom dvoch synov, ale neprezradil ich mená.

Jason Weaver Fakty, správy, vplyv

Jason, hoci bol úspešný od svojich tínedžerských rokov, mal ťažké detstvo jeho otec nikdy nebol nablízku o ktorom hovoril v jednom z mnohých rozhovorov, pričom uviedol, že vyrastal mimo Chicaga, vychovávala ho iba matka.

Aká je vaša láska Ambition ❤? Je tu návratový štvrtok! Jason Weaver #LoveAmbition #1995 #tbt

pridané FCA Naturals na štvrtok 19. januára 2017

Strávil čas s Michaelom Jacksonom počas práce na show The Jacksons: An American Dream a má hovoril o čase s Michaelom Jacksonom .

Podarilo sa mu preniesť svoju popularitu najmä na platformy sociálnych médií Instagram na ktorej má necelých 200 000 sledovateľov. S fanúšikmi sa podelil o svoje nedávne projekty vrátane rozhovoru pre podcast Neberte to osobne , medzi tisíckami iných príspevkov, keďže má na svojej oficiálnej stránke viac ako 6 000 nahraných videí.