• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Jacka McBrayera, manželka. Je ženatý? gay? Wiki

Čistá hodnota Jacka McBrayera, manželka. Je ženatý? gay? Wiki

ObsahKto je Jack McBrayer? Wiki Bio

Jack McBrayer sa narodil v Macone v štáte Georgia USA 27. mája 1973 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Jack je herec, komik a spevák , možno najlepšie známy pre svoju rolu Kennetha Parcella v komediálnom seriáli 30 Rock, v ktorom hrali Tina Fey, Alec Baldwin a Tracy Morgan a ktorý sleduje dievča, ktoré prevádzkuje vlastnú komediálnu skečovú show a teraz sa musí vyrovnať so svojím novým šéfka, aby si udržala svoju šou. Jack točil pre sweries v rokoch 2006 až 2013.

Raný život a vzdelanie

Jack bol vychovávaný ako jediné dieťa v Macone jeho otcom, ktorý bol stredoškolským učiteľom, a jeho matkou, ktorá bola sekretárkou v miestnej právnickej firme.

Jack McBrayer

pridané Divadlá Marcus na Streda 28. júla 2010

Jack sa začal zaujímať o herectvo počas základnej školy, pričom v rovnakom čase začal hrať aj futbal a futbal. Keď mal Jack 15 rokov, presťahoval sa do Conyers v Georgii, kde navštevoval Heritage High School a kde pokračoval v práci na svojich hereckých schopnostiach a stal sa členom školského dramatického klubu. Po imatrikulácii vo veku 18 rokov Jack trpel kolapsom pľúc, lepšie známym ako pneumotorax, s pocitom, že má infarkt a že zomrie – po prebratí sľúbil, že už nikdy v živote nebude fajčiť.

Pokračoval vo vzdelávaní na University of Evansville v Indiane, kde v roku 1995 získal bakalársky titul v odbore divadlo.

Úlohy v televíznych seriáloch

Po ukončení štúdia pracoval Jack štyri roky v niekoľkých zamestnaniach, kým debutoval v televíznom seriáli v epizóde fantasy komédie Early Edition, po ktorej nasledovali vystúpenia v mnohých ďalších seriáloch, ako napríklad Neskorá noc s Conanom O'Brienom v roku 2002, Víkendy o D. L. v roku 2005 a Colbertova správa v roku 2006.

Jeho ďalšia významná rola prišla, keď bol pozvaný, aby nahovoril Irvinga v animovanom komediálnom seriáli Phineas a Ferb, v rokoch 2009 až 2015 pracoval na 36 epizódach . Niektoré z jeho ďalších úloh boli v Time and Eric Awesome Show, Great Job!, Ugly Americans a Robotomy v roku 2010. Prepožičal svoj hlas rôznym postavám v animovanom sitcome Bob's Burgers a potom sa objavil v troch epizódach Conana ako Duch, drogový dealer a Conan.

Jack bol chválený za vyjadrenie hlavnej postavy Wandera v animovanom sci-fi komediálnom seriáli Wander Over Yonder, v ktorom si zahrali aj April Winchell a Keith Ferguson a ktorý sleduje Wandera, ktorý pomáha všetkým v galaxii, čo veľmi hnevá Lorda Hatera. Potom sa objavil v mnohých ďalších seriáloch, pričom niektoré z jeho najvýznamnejších úloh boli v situačnej komédii The Middle v 10 epizódach ako rôzne postavy v roku 2013 v animovanom seriáli Jake and the Neverland Pirates, v ktorom vyjadril svoj hlas Pirate Mummy v siedmich epizódach a v sitkome New Girl, v ktorom v roku 2015 stvárnil Wallyho v epizóde Clean Break.

Od roku 2015 Jack vyjadruje Tristana Taylora v anglickej verzii animovaného dobrodružného seriálu Yu-Gi-Oh!: Game On!, pričom sa medzičasom objavil v mnohých televíznych seriáloch vrátane The Jack a Triumph Show, Playing House. , a Stále chudobnejšie rozhodnutia Todda Margareta.

Jack nemal za posledných päť rokov žiadnu hlavnú ani opakujúcu sa úlohu v televíznych seriáloch, zatiaľ čo niektoré z diel jeho najnovších seriálov vyjadrujú The Ghost of Christmas Past v DuckTales v roku 2017, pričom vyjadruje Toadieho v 10 epizódach animovaného seriálu Amphibia. v roku 2018 a vyjadrením Lindsey Grahamovej v satirickom seriáli Our Cartoon President v roku 2019.

Úlohy vo filmoch a divadelných hrách

Jack debutoval vo filme ako Stuart Applebaum vo filme Blackballed: The Bobby Dukes Story v roku 2004, predtým ako ho obsadili do Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby v roku 2006 a do Forgetting Sarah Marshall v roku 2008. stvárnenie hlavnej postavy Chucka v špionážnom komediálnom filme Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore, v ktorom hrala aj Bette Midler a ktorý sleduje mačky a psy, ktorí po dlhej vojne spojili svoje sily, aby zastavili mačacieho špióna so zlými plánmi.

Jack sa objavil v niekoľkých ďalších filmoch, ako napríklad The Brass Teapot v roku 2011, Tisíc slov v roku 2012 a The Campaign v roku 2012 predtým, ako dostal pozvanie hrať Briana v antologickom komediálnom filme. Film 34 v roku 2013 , v ktorom si zahrali Emma Stone, Stephen Merchant a Richard Gere a ktorý obsahuje niekoľko krátkych filmov o filmovom producentovi, ktorý prichádza s podivnými príbehmi o slávnych hollywoodskych herečkách a hercoch.

Niektoré z jeho najlepších výkonov v nasledujúcich rokoch boli v hororovom komediálnom filme Cooties v roku 2014, parodickom filme Donalda Trumpa The Art of the Deal: The Movie v roku 2016 a komédii We Love You, Sally Carmichael v roku 2017.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

✂️✂️. . . . . . #kennethparcell #kennethellen #kennethellenparcell #jackmcbrayer #30rockcitáty #30rock #30rockmemes #30rockreference #vtipné #bohaté #intaktné

Príspevok zdieľaný používateľom Kenneth Ellen Parcell (@kenneth_ellen_parcell) 11. mája 2020 o 18:12 PDT

Jeho najnovšou prácou bolo vyjadrenie Fix-It Felixa Jr. v animovanom filme Disney Ralph Breaks the Internet v roku 2018.

Niektoré z ďalších Jackových diel zahŕňajú uvedenie v piesňovom videu Touch My Body od Mariah Carey v roku 2008, hranie v dvoch hrách – Crazy for You v roku 2017 a Waitress v roku 2019 – a vyjadrenie Amal vo videohre Anthem v roku 2019.

Ocenenia a vyznamenania

Jack bol štyrikrát nominovaný na ceny Primetime Emmy, dve za výkon vo filme 30 Rock: Kenneth the Web Page, jednu za 30 Rock a poslednú za Your Pretty Face is Going to Hell. Bol tiež nominovaný spolu so svojimi kolegami za sedem ocenení Screen Actors Guild Awards za vynikajúci výkon súboru v komediálnom seriáli v rokoch 2007 až 2013 za výkon v 30 Rock, pričom túto cenu získali raz v roku 2008.

Milujte život a vzťahy. Je vydatá? gay?

Internetom kolujú zvesti, že populárny herec je gay, pretože nezdieľal podrobnosti o žiadnych dievčatách, s ktorými mohol byť. Vystupoval tiež ako gay Kenneth v seriáli Conan a urobil to tak presvedčivo že mnohí jeho fanúšikovia nadobudli presvedčenie, že Jack je gay, zatiaľ čo niektorí z nich uviedli, že videli Jacka s iným mužom v miestnom gay klube v Los Angeles.

Ďalšie klebety hovoria o tom, že Jack jednoducho drží svoje osobné záležitosti mimo pozornosti médií a môže byť dokonca ženatý. Predpokladá sa, že bol v dlhodobom vzťahu so svojou láskou z vysokej školy viac ako 10 rokov, kým sa oženil na malom ceremoniáli, na ktorom sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina.

Zdá sa, že Jack nemá žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Jack sa o komédiu zaujímal už od tínedžerského veku a absolvoval niekoľko stand-up vystúpení, pričom rád navštevuje stand-up show a súťaže v baroch v okolí Los Angeles. Rád sleduje animované filmy, pričom filmy Disney a Studio Ghibli sú jeho obľúbené, zatiaľ čo medzi filmy, ktoré má najradšej, patrí Wreck-It Ralph, trilógia Ako vycvičiť draka a Princezná Mononoke.

Tiež rád sleduje akčné filmy naživo a niektorí z jeho obľúbených hercov sú Robin Williams, Tom Hanks a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, Terminál a Sleepless in Seattle.

Jack je trochu fyzicky aktívny, keď chodí do posilňovne, keď cíti potrebu intenzívnej fyzickej aktivity, a rád hrá „ľahké“ športy, ako je golf a bowling.

Vzhľad a čistý majetok

Jack má 46 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,79 metra na výšku a váži okolo 73 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.