Čistá hodnota Isabelly Jane Cruise, vek, súrodenci, výška – životopis

ObsahKto je Isabella Jane Cruise?

Isabella Jane Cruise sa narodila 22. decembra 1992 v znamení Kozorožca v Miami na Floride v USA a je (stále) dieťaťom celebrít, aj keď má 27 rokov, pravdepodobne najlepšie uznávaná ako adoptívna dcéra hollywoodskych hviezd Toma Cruisa. a Nicole Kidman. Snaží sa však preraziť vo svete a je známa aj ako kaderníčka, vizážistka a módna návrhárka.

Aká bohatá je teraz? Isabella Jane Cruise Čistá hodnota

Čistý majetok Isabelly Jane Cruise je viac ako 5 miliónov dolárov, ktoré získala sama úspešným zapojením do zábavného a módneho priemyslu. Na druhej strane, jej otec je jedným z najlepšie platených hercov vo filmovom priemysle s pôsobivou čistou hodnotou viac ako 570 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej matka má celkovú čistú hodnotu 130 miliónov dolárov, ktorú zarobila ako úspešná herečka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dobrú noc

Príspevok zdieľaný používateľom Krásna plavba (@fan_club_bella_cruise) 28. februára 2014 o 13:55 PST

Adopcia a detstvo

Tom Cruise a Nicole Kidman sa stretli počas natáčania Days Of Thunder a 24. decembra 1990 si v Colorade vymenili svoj svadobný sľub. Po tom, čo prešli ťažkým obdobím spôsobeným Nicoliným potratom, sa rozhodli adoptovať si dieťa. Po narodení Isabelly v roku 1992 si ju Tom a Nicole adoptovali z nemocnice, keďže sa o ňu biologická matka Isabelly nemohla starať. Jej adoptívni rodičia poznali jej biologickú matku zo scientologickej cirkvi, a tak sa Isabella presťahovala z Miami na Floride do ich sídla v Los Angeles v Kalifornii. V roku 1995 si jej rodičia adoptovali Connora Antonyho Cruisa, no po jedenástich rokoch strávených v manželstve sa Tom a Nicole rozviedli v roku 2001. Vtedy mala Isabella len deväť rokov a rozvod ju veľmi zasiahol, keďže mala veľa problémy s depresiou a úzkosťou a spôsobilo to, že jej vzťah s Nicole sa stal napätým. Po rozvode jej rodičov, Isabelle sa rozhodla žiť so svojím otcom a bratom .

Nevlastní súrodenci

V roku 2006 sa Tom Cruise oženil s herečkou Katie Holmes a v tom istom roku privítali svoju dcéru, nevlastnú sestru Isabelly Suri Cruise. Má tiež dve mladšie nevlastné sestry menom Faith Margaret Kidman Urban a Sunday Rose Kidman Urban z manželstva jej matky s hudobníkom Keithom Urbanom.

Vzdelanie

Ako mladé dievča sa Isabella Jane Cruise chcela stať scenáristkou, aj keď sa jej rodičia postarali o to, aby ju držali ďaleko od sveta šoubiznisu. Isabella a jej brat nenavštevovali bežnú školu, ale domácu školu pod vedením svojej tety Cass Mapotherovej. Potom Isabella pokračovala vo vysokoškolskom štúdiu v Londýne v Anglicku, kde bola študentkou umenia. Okrem toho Isabella dokončila školenie ako audítorka zo Scientologickej cirkvi.

Kaderníčka, vizážistka a módna návrhárka

Isabella, ktorá sa zaujímala o kariéru kaderníka, dokonca navštevovala Sassoon Academy, kde získala 12-mesačný diplom v odbore profesionálneho kaderníctva. Potom si svoje vzdelanie rozšírila na Delamar Academy of Make-up & Hair v Ealing Studios v Londýne – doteraz Isabella pracovala ako maskérka pre niekoľko filmových titulov. Najnovšie sa začala venovať kariére módnej návrhárky a svoju líniu oblečenia uviedla na trh vo februári 2018. jej odevná línia je „BKC“ , čo znamená Bella Kidman Cruise.

Tajné manželstvo a opätovné stretnutie s matkou

Isabella Jance Cruise bola niekoľko rokov romanticky zapletená do vzťahu s hudobným skladateľom Eddiem Frencherom. V roku 2015 sa dostala na titulky jej tajné manželstvo s Maxom Parkerom , IT konzultant. Ich svadba sa konala v hoteli Dorchester v Londýne 18. septembra 2015 a nezúčastnili sa jej Tom Cruise a Nicole Kidman, čo vyvolalo v médiách určité špekulácie.

Jej otec sa údajne postaral o náklady na obrad, ale na druhej strane sa ho nemohol zúčastniť, jej matka zrejme nebola pozvaná, no v roku 2016 sa so svojou matkou opäť stretla. Isabella a Max momentálne bývajú v Croydone v Londýne.

kto je jej otec? Tom Cruise Krátka Wiki/Bio

Thomas Cruise Mapother IV sa narodil 3. júla 1962 v znamení Raka v Syrakúzach v štáte New York USA a je to 57-ročný herec a filmový producent. Vychoval ho v katolíckej domácnosti elektrotechnik Thomas Cruise Mapother III a špeciálna učiteľka Mary Lee. Má tri sestry menom Cass, Marian a Lee Anne. Rodina potom žila v Kanade, kým sa jeho rodičia nerozviedli a on sa s matkou a súrodencami vrátil do USA. Po absolvovaní 15 škôl za 14 rokov Tom nakoniec zmaturoval na strednej škole Glen Ridge v roku 1980.

Začiatky kariéry

Tom Cruise debutoval vo filme ako Billy v romantickej dráme Endless Love z roku 1981, zatiaľ čo jeho prelom nastal s úlohou Joela Goodsona v tínedžerskom filme Paula Brickmana Risky Business z roku 1983, za ktorý si vyslúžil nomináciu na Zlatý glóbus. Najlepší herec – filmový muzikál alebo komédia.

Vystúpte na výslnie

Tom sa dostal do povedomia po tom, čo si zahral poručíka Peta ‚Mavericka‘ Mitchella v akčnej dráme Top Gun z roku 1986, ktorú režíroval Tony Scott , po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Charlieho Babbitta v komediálnej dráme Rain Man z roku 1988. Dustin Hoffman . Film bol úspešný a vyhral cenu Akadémie za najlepší film .

V roku 1989 získal Tom rolu veterána z vietnamskej vojny Rona Koviča v životopisnej vojnovej dráme Born On The Fourth Of July, pričom získal Zlatý glóbus za najlepšieho herca – filmovú drámu, ako aj nomináciu na Oscara za najlepšieho herca .

Úspech v 90. rokoch

Tomova ďalšia významná úloha prišla v roku 1992, keď sa objavil ako poručík Daniel Kaffee v právnickej dráme A Few Good Man spolu s Jackom Nicholsonom, Demi Moore a Nicole Kidman, čo mu vynieslo nomináciu na Zlatý glóbus. V roku 1996 získal titulnú rolu v románe Jerry Maguire, pričom získal Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon vo filme – komédii/muzikáli a druhú nomináciu na Oscara za najlepšieho herca. Potom si zahral Ethana Hunta v akčnom špionážnom filme Mission: Impossible z roku 1996, prvom diele série Mission: Impossible, ktorú si neskôr zopakuje v jej pokračovaniach.

Tom Cruise

pridané hollywoodski hunkovia na štvrtok 7. apríla 2016

Tom získal svoj tretí Zlatý glóbus a nomináciu na Oscara za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe za stvárnenie Franka T. J. Mackeyho v epickej dráme Magnolia z roku 1999.

Nové milénium

V roku 2001 Tom produkoval a hral ako David Aames v romantickom thrilleri Vanilla Sky po boku Penélope Cruz a Cameron Diaz, po ktorom produkoval a hral Nathana Algrena v dobovej dramatickej akcii Edwarda Zwicka Posledný samuraj (2003), za ktorú získal Zlatý glóbus. nominácia na najlepšieho herca. V roku 2004 získal uznanie kritikov za stvárnenie Vincenta v neo-noirovom akčnom thrilleri Michaela Manna Collateral. Jeho ďalšia významná rola prišla v roku 2009, keď bol nominovaný na Zlatý glóbus za hlavnú úlohu Lesa Grossmana v akčnej komédii Tropic Thunder z roku 2008. Tom tiež hral ako Jack Harper v post-apokalyptickej akcii Oblivion z roku 2013. Morgan freeman a v roku 2017 stvárnil Nicka Nortona v akčnej adventúre Múmia.

Bolo oznámené, že sa objaví v Top Gun: Maverick a siedmy a ôsmy diel Mission: Impossible.

Kto je jej matka? Nicole Kidman Krátke Wiki/Bio

Nicole Mary Kidman sa narodila 20. júna 1967 v znamení Blížencov v Honolulu na Havaji v USA a je to 52-ročná herečka a producentka. Narodila sa austrálskym rodičom – jej otec Antony Kidman bol autorom, biochemikom a klinickým psychológom, zatiaľ čo jej matka Janelle Anne bola inštruktorkou ošetrovateľstva. Je staršou sestrou novinárky Antonie Kidmanovej. Vo veku štyroch rokov sa presťahovala s rodinou do Sydney v Austrálii, kde chodila na Lane Cove Public School a North Sydney Girls’ High School. Študovala aj v Phillip Street Theatre a Australian Theatre for Young People.

Začiatky kariéry

Nicole Kidman debutovala vo filme ako Helen Thompson v dráme Bush Christmas z roku 1983, zatiaľ čo jej prielom prišiel s úlohou Megan Goddard v minisérii Vietnam z roku 1987, za ktorú získala cenu Austrálskej filmovej akadémie AACTA za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe. Televízna dráma. Nicole nakoniec debutovala v Hollywoode rolou Dr. Claire Lewicki v športovej akčnej dráme Days Of Thunder z roku 1990, kde si zahrala po boku Toma Cruisa.

Vystúpte na výslnie

Nicole získala svoju prvú nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe za stvárnenie Drew Preston v gangsterskom filme Roberta Bentona Billy Bathgate v roku 1991. Jej ďalšia významná rola prišla v roku 1996, keď stvárnila Suzanne Stone Maretto v kriminálnej komediálnej dráme To Die. For, réžia Gus Van Sant, ktorý jej vyniesol Zlatý glóbus za najlepšiu herečku – filmovú komédiu alebo muzikál.

Potom hrala ako Alice Harford v kriticky uznávanom filme Eyes Wide Shut v roku 1999.

Pokračujúci úspech

V roku 2001 získala Nicole rolu Satine v muzikáli Baza Luhrmanna Moulin Rouge!, pričom získala Zlatý glóbus za najlepšiu herečku – filmovú komédiu alebo muzikál, ako aj nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku. V nasledujúcom roku stvárnila spisovateľku Virginiu Woolfovú v psychologickej dráme The Hours, za ktorú získala Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo filme – dráma a Oscara za najlepšiu herečku . Potom si Nicole vyslúžila dve nominácie na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo filme – dráme za stvárnenie Ady Monroeovej v epickom vojnovom filme Cold Mountain z roku 2003 a Anny v dráme z roku 2004. Narodenie . V roku 2009 produkovala a hrala ako Becca v nezávislej dráme Rabbit Hole, pričom získala ďalšiu nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku.

Významné úlohy v roku 2010

V roku 2012 získala Nicole rolu Charlotte Bless v dráme The Paperboy a zarobila Zlatý glóbus a Cena Screen Actors Guild Award nominácií, po ktorých bola obsadená ako Martha Gellhornová v životopisnom filme HBO Hemingway & Gellhorn, čím získala nomináciu na Primetime Emmy. Svoju štvrtú nomináciu na Oscara si vyslúžila za stvárnenie Sue Brierleyovej v životopisnej dráme Lion z roku 2016. V rokoch 2017 až 2019 Nicole produkovala a hrala ako Celeste Wright v dramatickom seriáli HBO Big Little Lies a vyhrala dve ceny Primetime Emmy za produkciu aj herectvo. Najnovšie si vyslúžila dve nominácie na Screen Actors Guild Awards za rolu Gretchen Carlson v životopisnej dráme Bombshell z roku 2019. Bolo tiež oznámené, že Nicole sa objaví v nadchádzajúcich televíznych a filmových tituloch ako The Undoing, The Prom a The Northman atď.