• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Gregoryho Sierra, manželka. Je mŕtvy alebo ešte žije? Wiki

Čistá hodnota Gregoryho Sierra, manželka. Je mŕtvy alebo ešte žije? Wiki

ObsahKto je Gregory Sierra? Je mŕtvy alebo ešte žije? Wiki Bio

Gregory Sierra sa narodil v New Yorku, USA, 25. januára 1937, takže jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. On je herec ktorý získal uznanie po úlohe detektíva seržanta Chana Amenguala v komediálnom dramatickom seriáli Barney Miller, ktorý sa vysielal v rokoch 1975 až 1982 a hrali v ňom Hal Linden, Abe Vigoda a Max Gall. Sleduje policajného kapitána a jeho zamestnancov, ako sa vyrovnávajú s problémami v New Yorku. Prehliadka získala dve ceny Zlatý glóbus, sedem ďalších ocenení a celkovo bola nominovaná na 43.

Gregory odišiel z herectva v roku 1998, ale v roku 2018 sa vrátil pre svoju poslednú úlohu.

The Rangers pomáhajú chrániť politického kandidáta pred atentátnikom. Gregory Sierra hosťuje na WALKER, TEXAS RANGER — 2p ET Podľa čoho ho ešte poznáte?http://bit.ly/2IObw0t

pridané getTV na Utorok 30. apríla 2019

Internetom kolovala fáma, že populárny herec zomrel, no nebolo to potvrdené.

Detstvo a vzdelanie

Gregoryho vychovávali ako slobodné dieťa v New Yorku jeho otec, ktorý bol divadelným hercom, a matka zubárka – do herectva sa zamiloval v piatich rokoch, keď videl svojho otca hrať. Jeho rodičia sú portorického pôvodu a Gregory bol kvôli tomu šikanovaný, keď navštevoval základnú školu.

Počas štúdia na verejnej strednej škole bol Gregory členom školského dramatického krúžku, ktorý vystupoval vo väčšine hier, ktoré tam hrali, a bol aj fyzicky aktívny, keďže hrával futbal a futbal. Po imatrikulácii v roku 1955 sa rozhodol zamerať na herectvo a neprihlásil sa na vysokú školu.

Úlohy v televíznych seriáloch

Gregory pracoval v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživil, pričom počas nasledujúcich 14 rokov mal veľa nepriznaných účinkov vo filmoch a televíznych seriáloch, kým mu bolo pripísané jeho stvárnenie Fletchera v akčnom dobrodružnom seriáli It Takes a Thief. Po chvále za svoj výkon bol pozvaný ako hosťujúca hviezda v epizódach troch seriálov – Mission: Impossible, McCloud a Mod Squad v roku 1970.

V rokoch 1972 až 1975 stvárnil opakujúcu sa postavu Julia Fuentesa v situačnej komédii Sanford a syn, zatiaľ čo v roku 1973 súčasne natáčal pre ďalšie seriály, ako sú All in the Family, The Waltons a Hawaii Five-O.

V roku 1974 ho obsadili do role Lou D’Allessandra v kriminálnom seriáli Columbo, pričom v nasledujúcich rokoch získal roly v Hunter v roku 1977, A. E. S. Hudson Street v roku 1978 a The Greatest American Hero v roku 1981 . Niektoré z rolí, ktoré nasledovali, boli vo filmoch Hart to Hart v roku 1981, Quincy M. E v roku 1982 a Zorro a syn v roku 1983.

Jeho ďalšou pozoruhodnou úlohou bolo stvárnenie opakujúcej sa postavy poručíka Lou Rodrigueza v seriáli kriminálnej drámy Miami Vice s Donom Johnsonom a Philipom Michaelom Thomasom, ktorý sleduje dvoch tajných detektívov pri riešení zločinov v Miami na Floride. Niektoré z Gregoryho ďalších úloh boli v jednotlivých epizódach The Paper Chase v roku 1984, Simon & Simon v roku 1985 a MacGyver v roku 1985, medzi viac ako 10 ďalších seriálov.

Až do roku 1995 sa Gregory objavoval v jednotlivých epizódach viac ako 20 sérií, z ktorých niektoré boli Dr. Quinn, Medicine Woman a Star Trek: Deep Space Nine v roku 1994 a Walker, Texas Ranger v roku 1995.

Úlohy vo filmoch

Gregory debutoval vo filme ako Verger v sci-fi filme Pod planétou opíc v roku 1970, po ktorom nasledovalo stvárnenie vedľajších postáv vo filmoch Getting Straight, Weekend of Terror a Red Sky at Morning v roku 1971. Bol tiež pozvaný hrať vedľajšiu úlohu v Machismo: 40 Graves for 40 Guns.

Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli ako Chavarin vo Vreckové peniaze, One-Eyes Horsethief v The Culpepper Cattle Co., a Jurado vo filme The Wrath of God v roku 1972 .

Gregory Sierra

V roku 1973 sa objavil vo filmoch The Thief Who Came to Dinner a The Clones a hral v historickej dráme z väzenského filmu Papillon, kde si zahrali aj Dustin Hoffman a Steven McQueen. Potom bol Gregory obsadený do filmov The Castaway Cowboy v roku 1974, The Towering Inferno v roku 1975 a The Night They Took Miss Beautiful v roku 1977. V roku 1979 stvárnil postavu Grófa v dobrodružnom dramatickom filme The Prisoner of Zenda, v ktorom hral Ronald. Colman a Madeleine Carrollovci a ktorý je o mužovi, ktorý sa musí vydávať za svojho kráľa po tom, čo bol unesený. Gregory sa objavil aj vo filmoch The Night the Bridge Falld Down v roku 1983, Let’s Get Harry v roku 1986 a The Trouble with Spies v roku 1987.

V roku 1992 Gregory stvárnil Barbosu v akčnom thrilleri Deep Cover a potom sa objavil vo filmoch Honey I Blew Up the Kid a Hot Shots! Part Deux v roku 1993. Niektoré z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v novowesternovom akčnom horore Vampires, v ktorom v roku 1998 stvárnil otca Giovanniho, v komediálnom filme Jane Austen’s Mafia! ako Bonifacio v roku 1998 a v experimentálnom filme The Other Side of the Wind ako Jack Simon v roku 2018.

Milujte život a vzťahy

Gregory udržiaval svoje súkromné ​​záležitosti mimo pozornosti médií, ale 9. apríla 1978 noviny The Blade uverejnili článok o ňom a jeho manželke.

Podľa článku sa Gregory v USA postupne stával slávnym a on a jeho manželka už žili niekoľko mesiacov oddelene, ako požadovala. Vzali sa v roku 1972 na malom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny, ale po šiestich rokoch spolužitia spáchala samovraždu . Všeobecne sa verí, že Gregory sa znovu oženil niekoľko rokov po smrti svojej manželky a že on a jeho druhá manželka sú spolu dodnes a bývajú v Laguna Woods v Kalifornii.

Gregory nemá žiadne deti, ale hovorí sa, že jeho druhá manželka má dvoch synov z prvého manželstva a že chlapci vyrastali s ňou a Gregorym.

Záľuby a iné záujmy

Gregory mal záujem stať sa slávnym spevákom počas svojich tínedžerských rokov a bol veľkým fanúšikom jazzovej a bluesovej hudby. Vyrastal, keď väčšinu svojho voľného času trávil vonku športom so svojimi rovesníkmi, ako je futbal a bejzbal, pričom sa zaujímal aj o čítanie kníh a rozprávanie vtipov, aby sa jeho priatelia rozosmiali. Gregory tiež plánoval robiť stand-up komédie, ale nakoniec sa rozhodol pre priame herectvo.

Je milovníkom zvierat a má množstvo domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a škrečkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám talentovanému Gregorymu Sierrovi, hlavnému hercovi zo slávy Sanford and Son, Papillion, The Towering Inferno, Deep Cover a John Carpenter's Vampires. Tu je zobrazený v promo sračkách pre Miami Vice spolu s fotografiami, na ktorých je ako pohodový sused Julio zo Sanford and Son, Verger z Beneath the Planet of the Apes, Det. Sgt. Chano Amenguale z Barneyho Millera, poručík Lou Rodriguez z Miami Vice a kapitán Nunez z A Low Down Dirty Shame. Všetko najlepšie mu prajeme. #gregorysierra #skvelí herci #beneaththeplanetoftheapes #sanfordandson #thetoweringinferno #barneymiller #papillion #miamivice #deepcover #alowdowndirtyhanbe #johncarpentersvampires

Príspevok zdieľaný používateľom Vyslovuje sa ako „dye ren“ (@dyron_rises) 25. januára 2020 o 1:05 PST

Niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Mark Harmon, Diana Scarwid a Donnelly Rhodes, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú After the Promise, Gone with the Wind a One Flew over the Cuckoo's Nest.

Jedným z Gregoryho hlavných koníčkov počas jeho 30-tych a 40-tych rokov bolo cestovanie a bol v každom štáte USA a navštívil aj mnohé európske a ázijské krajiny vrátane Nórska, Anglicka a Španielska (Európa) a Indie (Ázia).

Vzhľad a čistý majetok

Gregory má 83 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,85 metra a váži okolo 78 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.