• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Francisa Capru, dieťa, väzenie. Je ženatý? gay?

Čistá hodnota Francisa Capru, dieťa, väzenie. Je ženatý? gay?

Francis Capra je populárny americký herec, ktorý je snáď najznámejší zo stvárnenia Maxa Connora v Kazaamovi a Eliho ‘Weevila’ Navarra v seriáli Veronica Mars. Mal ťažké detstvo, no ťažkosti ho len inšpirovali k dosiahnutiu ďalších cieľov v živote.

ObsahRaný život a rodina

Francis Capra sa narodil 22. apríla 1983 v Bronxe, New York City, USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť, ale je talianskeho a dominikánskeho pôvodu. Jeho matka sa dlho volala Ann Marie Capra, bola jediná, ktorá sa starala o celú rodinu, keďže jej manžel, Francisov otec, strávil väčšinu života vo väzení. Francis ho zriedka videl a sotva si pamätal niečo pozitívne o svojom otcovi.

#tbt Pamätáte si niekto Francisa Capru z mafiánskeho filmu „A Bronx Tale“ z roku 1993? Hral mladého, zvedavého Calogera. Nižšie je jeho fotka, keď bol vo filme a ako vyzerá dnes.

pridané 104.1 KRBE na štvrtok 9. januára 2014

Detstvo prežil po boku svojich sestier Chanel a Avy a brata Asa Johna. V roku 2003, keď mal Francis 20 rokov, prišiel o otca, keď ho náhodou zastrelili počas pouličnej bitky. „Otca som, žiaľ, nikdy nepoznal, a keď som ho poznal, bolo to veľmi krátko. Väčšinu môjho života bol uväznený. Myslím si, že aj keď tam môj otec nebol, v jeho smrti a na jeho pamiatku bol pre mňa mentorom v mojej mužnosti, pretože moja mama ma nedokázala naučiť, ako byť muž', zdieľal Francis v blogu uverejnenom na svojom osobnom webovej stránky .

Keď bol Francis malý, rád hral basketbal a dokonca sa chcel stať profesionálnym hráčom. Bol však príliš nízky na to, aby sa zaradil do akéhokoľvek profesionálneho tímu, a tak si svoju obľúbenú hru rád zahral s kamarátmi zo susedstva.

Jeho brat Asa John je ilustrátor a animátor jeho sestra Ava je herečka a modelka, ktorá pôsobí v Los Angeles a zúčastnila sa populárnej show America’s Next Top Model in Cycle 22.

Francisova sestra, herečka a scenáristka Chanel Capra

Francisova staršia sestra Chanel Capra sa narodila 25. júna 1978 v New Yorku v USA. Svoju hereckú kariéru začala v roku 1995, keď získala epizodickú rolu vo filme Free Willy 2: The Adventure Home, kde stvárnila dospievajúce dievča na prechádzke v parku. v roku 2001 sa Chanel objavila ako party girl v epizóde Andyho Landa v The Andy Dick Show, potom sa po niekoľkých rokoch bez akýchkoľvek ponúk od režisérov rozhodla vyskúšať ako scenáristka. V roku 2003 napísala scenár k filmu Nora’s Hair Salon, ktorý vyšiel v máji 2004 a v ktorom si zahrali Tatyana Ali, Bobby Brown a Kristian Bernard, pričom hosťujúcou hviezdou bola aj slávna rapperka Lil’ Kim.

V roku 2005 bol film In the Mix s populárnym hip-hopovým a R&B umelcom Usherom v hlavnej úlohe založený na príbehu, ktorý Chanel napísala pre projekt, ktorý tiež koprodukovala. V roku 2008 Chanel napísala scenár pre pokračovanie Norinho kaderníckeho salónu, vo filme sa objavila aj ako Rosio. V roku 2010 bola Chanel manažérkou miesta pre dokumentárny film o televíznom filme Nicki Minaj: My Time Now.

Vzdelanie

Francis mal problémy so štúdiom na strednej škole, kvôli rôznym problémom v jeho rodine zažívali ťažké časy a nikdy nemali dosť peňazí na pohodlný život. Francisovi sa však podarilo imatrikulovať na miestnej katolíckej škole Panny Márie Nanebovzatej v Bronxe v roku 2001. Neexistujú žiadne informácie o jeho ďalšom vzdelávaní, pravdepodobne vynechal vysokú školu, aby sa mohol venovať hereckej kariére.

Kariéra

Prvé kroky v hereckej kariére

Francis debutoval vo filme Príbeh z Bronxu, keď mal iba deväť rokov – osobne si ho všimol Robert De Niro a vo filme sa objavil ako Calogero 'C' Anello, za ktorý bol nominovaný ako najlepší herec pre mladých v hlavnej úlohe cenu za filmovú drámu mladého umelca. V roku 1995 sa objavil ako Elvis vo filme Free Willy 2: The Adventure Home spolu so svojou sestrou Chanel a tiež získal rolu v krátkom hudobnom videu Michaela Jacksona. Detstvo , vystupuje po boku Eriky Christensen, vtedy 13-ročnej, ktorá je teraz tiež úspešnou herečkou, hrá vo filmoch ako To Have and to Hold a Anything for Love.

Od roku 1996 do roku 2001 sa Francis objavoval v rôznych televíznych seriáloch, väčšinou v epizodických úlohách, takže ho mohli vidieť v My Guys ako Francis DeMarco, v 413 Hope St. ako Tony Garrett a dokonca aj vo Walker, Texas Ranger, v ktorom hral Ace. v epizóde Division Street (2001). Hral aj Tonyho vo filme So Little Time v roku 2001 a Jesusa Rosalesa v jednej z epizód seriálu The Shield v roku 2002. Po účinkovaní v The O.C a CSI: Crime Scene Investigation v roku 2003 Francis konečne získal svoju prvú opakujúcu sa úlohu v seriáli American Dreams, zobrazujúci Palladina. Ešte viac sa stal uznávaným po získaní ďalšej opakujúcej sa úlohy ako Eli Weevil Navarro v seriáli Veronica Mars z roku 2004.

Ďalší úspech

Od roku 2005 bol Francis pozvaný, aby sa ukázal v takých projektoch, ako je seriál Blind Justice, seriál The Closer a tiež v epizóde seriálu Children of the Dark of the Criminal Minds.

V rokoch 2006 až 2008 hral Jesseho Murphyho v sci-fi dráme Heroes. Po získaní vedľajších úloh vo filmoch Blood and Bones (2009), Rampart (2011) a Clear Skies 3 (2011) si Francis zopakoval svoju úlohu ako Eli Weevil Navarro vo filme Veronica Mars, ale na tú dobu to bol rovnomenný film, ktorý vyšiel v roku 2014, V hlavných úlohách Kristen Bell, Enrico Colantoni a Jason Dohring. Spomedzi Francisových najnovších diel si možno všimnúť jeho rolu baróna v niekoľkých epizódach iZombie (2018 – 2019), pokračuje aj v natáčaní série Veronica Mars.

Iné snahy

Spolu so svojím priateľom De’Aundre Bondsom založil Francis spoločnosť s názvom Take Off Productions.

Francis veľmi pomohol svojim priateľom, pretože Bonds strávil jedenásť rokov vo väzení za zabitie a nemohol si nájsť prácu, aj keď predtým pracoval ako herec, objavil sa ako Evan Smooth Jr. vo filme Nastúpte do autobusu, ktorý režíroval Spike Lee. tiež ho bolo možné vidieť v The Wood, Gangster Squad a Tales from the Hood.

Osobný život, manželka Nora

Francis a jeho Nora spolu žili veľmi dlho, ale nezdieľajú žiadne deti. Zdieľajú však spoločné záujmy a záľuby, ako sú počítačové hry, Dungeon and Dragons a ďalšie kartové hry. Francis aj Nora sú zberateľmi akčných figúrok postáv Transformers. Keďže Francis tají informácie o svojom súkromnom živote, hovorilo sa o ňom, že je gay, ale on tieto klebety poprel, zverejnil fotky so svojou manželkou, čím dokázal, že má priamu sexuálnu orientáciu.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Francis rád hrá počítačové hry a videohry ako World of Warcraft, GTA a Transformers: Earth Wars. Dokonca streamuje svoj herný proces na svojom kanáli Twitch, Zabaviť7 . Francis rád jedáva vonku, najmä v McDonalds – jeho obľúbený nápoj je Cola!

Vzhľad, štýl oblečenia

Francis má rád odvážnosť, hoci má tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Francis je vysoký 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 154 libier (70 kg). Má medzi nimi viac ako 18 tetovaní, ktoré vzdávajú hold svojmu otcovi a jeho súrodencom.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že Francis Capra má čistý majetok približne 1,2 milióna dolárov .