• Hlavná
  • Hráči
  • Čistá hodnota FaZe Rug, priateľka, vek. Koľko rokov má FaZe Rug?

Čistá hodnota FaZe Rug, priateľka, vek. Koľko rokov má FaZe Rug?

ObsahKto je FaZe Rug?

Brian Awadis, tiež známy ako FaZe Rug, je osobnosť sociálnych médií, profesionálny hráč a vloger vo veku 24 rokov, ktorý na svojom kanáli YouTube zarába šesťciferné sumy mesačne. Je tiež riaditeľom a spoluvlastníkom FaZe Clan, e-športovej a hernej spoločnosti založenej v roku 2010, ktorá sa môže pochváliť viac ako 200 miliónmi sledovateľov po celom svete. Brian je vysoký 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži približne 134 libier (61 kg). Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli o jeho detstve, súkromnom živote, čistom majetku a ďalších.

Rané roky FaZe Rug

Narodený 19thV novembri 1996 v San Diegu v Kalifornii v USA Brian vždy sníval o tom, že bude profesionálnym hráčom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Brianom (@fazerug)

Svoj prvý kanál YouTube spustil v roku 2008 a nahral niekoľko videí so svojím starším bratom, kým sa stal neaktívnym. V roku 2012 sa vrátil na populárnu platformu na nahrávanie herných videí a o mesiace neskôr v januári 2013 sa pripojil k FaZe Clan.

Jeho irackí prisťahovalci rodičia, ktorí vlastnili dva obchody s alkoholom, mali pre svojho syna iné predstavy a chceli, aby zostal na vysokej škole. Brian sa však rozhodol pokračovať v práci na svojich cieľoch a cituje sa, že povedal: „...začal som drieť ešte tvrdšie. Chcel som im dokázať, že to môže byť a kariéra '.

Len o niekoľko mesiacov neskôr začal Brian zarábať tisíce dolárov svojimi videami na YouTube, takže jeho rodičia mu dovolili dať si semester z vysokej školy, keď videli, ako vážne to Brian myslí s touto prácou.

Vlogy FaZe Rug

Brian začal robiť vlogy o svojom každodennom živote, keď videl, koľko odberateľov priťahuje jeho kanál YouTube. Jeho najsledovanejšie video je Kokaínový žart (január 2015), ktorý má v súčasnosti viac ako 20 miliónov videní. Teraz má takmer osemnásť miliónov predplatiteľov a celkovo viac ako jednu miliardu zhliadnutí videí.

Brian sa rozhodol vlogovať, pretože cítil, že jeho rodinný život je zaujímavý a zábavný. Teraz nahráva herné videá na samostatný kanál s názvom FaZe Rug Gaming a svoj hlavný kanál si ponecháva pre žarty, reakcie a komediálne videá. Brianove ďalšie vysoko hodnotené videá sú Naplnil som svoj bazén obrovskými hadmi!! (august 2018), ktorý sa páčil viac ako pol milióna krát, a Last to Drop iPhone vyhráva 10 000 dolárov (august 2019) s 367 000 označeniami Páči sa mi.

Brian má aj altruistickú stránku a natočil niekoľko videí, v ktorých platí za nájom cudzím ľuďom, dáva kuchárom a pracovníkom rýchleho občerstvenia veľké prepitné a dokonca daruje svojmu otcovi luxusné Lamborghini. Brianovi fanúšikovia, priatelia a rodina milujú jeho veľkorysú osobnosť.

Teraz sa celá Brianova rodina stala tvorcami obsahu YouTube. Kanál jeho rodičov, Mama Rug a Pappa Rug, má 1,5 milióna predplatiteľov, zatiaľ čo jeho brat Brawadis počíta s viac ako piatimi miliónmi.

Súkromný život FaZe Rug

Faze Rug mal zatiaľ dve verejné priateľky, Molly Eskam a Kaelyn.

Molly, 22 rokov, je osobnosť sociálnych médií a modelka narodená v Nebraske v USA. Je známa najmä tým, že chodí s Brianom a objavuje sa na obálke júlového vydania Playboy Australia v roku 2020. Na Instagrame má viac ako milión sledovateľov a tiež vlogy o svojom živote na YouTube. Molly a Brian začali randiť v roku 2017, rozišli sa začiatkom roka 2018, no zrejme zostali priateľmi. Objavuje sa v mnohých Brianových videách.

Brian a Kaelyn mali počas rokov aj skalný a dobre zdokumentovaný vzťah. YouTuber už v minulosti nahral kontroverzné videá, na ktorých sa jeho expriateľky prvýkrát stretli.

Nahral aj video, na ktorom boli Molly a Kaelyn spolu spútané na 24 hodín. Kaelyn, na sociálnych sieťach známa ako @baeeeeelyn, je ovplyvňovateľkou sociálnych médií a modelkou Fashion Nova s ​​viac ako 400 000 sledovateľmi.

Brian hovorí otvorene o svojom súkromnom živote a nakrútil videá, v ktorých podrobne popisuje vrcholy a pády jeho vzťahov, dokonca zašiel tak ďaleko, že zaznamenal prvý bozk, ktorý zdieľal s Molly.

FaZe Rug a herectvo

Brianov herecký debut hral hlavnú úlohu v horore Crimson režiséra Gregoryho Plotkina, ktorý mal premiéru v októbri 2020 a je dostupný exkluzívne na novej streamovacej platforme Inviz.

Prvý trailer bol zverejnený 16thOktóber 2020 a Brian je citované ako povedal v rozhovore: „...sa vystraším veľmi ľahko, ale myslím si, že práve to je zábavnejšie to sledovať“.

Crimson je prvý z mnohých filmov, ktoré sa FaZe Clan chystá vydať, keďže predtým spustil filmové a televízne štúdio a tiež spolupracoval s Quibi na reality show s názvom Faze Up. Dej sa točí okolo ovplyvňovateľa sociálnych médií, ktorý sa presťahuje do nového multimiliónového domu a zistí, že jeho susedia sú klauni.

Napriek humbuku nebol Crimson úspešným ani dobre prijatým filmom, pričom používateľské recenzie na IMDb to považovali za plytvanie peniazmi a Briana osočovali za jeho herecký výkon. Momentálne nie je známe, aký bol rozpočet filmu alebo koľko zarobil.

Čistá hodnota FaZe Rug

Aký je teda Brianov skutočný čistý majetok? Zdroje odhadujú, že koncom roka 2020 je koniec 7 miliónov dolárov , čo je číslo, ktoré sa bude zvyšovať, pretože len tento rok má údajne zarobiť viac ako 3 milióny dolárov. Jeho speňažené videá na YouTube, ktoré sú hlavným zdrojom jeho príjmov, si pozrie najmenej tri milióny krát denne.

Brian rád skúša nové veci a v januári 2020 vydal svoj prvý hip-hopový singel Goin’ Live. Hudobné video nazbieralo 13 miliónov videní a mnohí streameri a kolegovia YouTuberi natočili reakčné videá, v ktorých vyjadrili svoj názor. Mnohí sa pýtali, či sa Brian pokúsi o hudobnú kariéru, ale povedal, že pieseň bola vytvorená ako vtip, čo vylučuje akúkoľvek budúcu hudbu.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa jeho kariéra vyvinie.

Nezabúdajte však, že Brian je tiež spoluvlastníkom FaZe Clan, e-športovej spoločnosti, ktorú podporujú celebrity ako Migos rapper Offset a Jimmy Iovine, miliardársky spoluzakladateľ Interscope. Medzi jeho pestré obchodné aktivity patrí Chug Rug, čo je Brianova príchuť energetického nápoja, herectvo a tovar. Očakáva sa, že vďaka jeho viacnásobným príjmom bude mať v najbližších rokoch osemcifernú hodnotu, čo je pre niekoho tak mladého pôsobivý výkon a pripomienka toho, čoho ste schopní, keď sa v živote venujete svojim vášňam.