• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Erika Pera Sullivana, vzdelanie, vek, výška. gay?

Čistá hodnota Erika Pera Sullivana, vzdelanie, vek, výška. gay?

ObsahKto je Erik Per Sullivan? Wiki Bio

Eric Per Sullivan sa narodil v Worcester, Massachusetts, USA, dňa 12. júla 1991 , takže jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to bývalý herec, ktorý získal uznanie po stvárnení Deweyho v televíznom seriáli Malcolm in the Middle.

Raný život a vzdelanie

Erik bol vychovávaný ako slobodné dieťa vo Worcesteri jeho otcom Fredom, ktorý je obchodník, a jeho matka Ann, ktorá je pôvodom zo Švédska , a ktorá dostala americké občianstvo v roku 2007. Erik trávil veľa času vyrastaním vo Švédsku, kde sa naučil trochu ich jazyka a dnes s rodinou navštevuje Švédsko aspoň raz do roka.

pridané Erik Per Sullivan na Štvrtok 6. augusta 2015

Vyrastal so záujmom o šport, chodil na hodiny taekwonda a dnes je držiteľom čierneho pásu prvého stupňa. Erik sa tiež zaujímal o hudbu a začal chodiť na hodiny klavíra a saxofónu, keď navštevoval verejnú strednú školu vo Worcesteri, pričom hral aj futbal a tenis.

Svoju hereckú kariéru odštartoval ešte počas základnej školy, školy a potom po maturite na strednej škole sa rozhodol študovať na University of Southern California , pričom súčasne pracuje na svojej hereckej kariére. Svoje herecké umenie zdokonaľoval aj na Phillips Exeter Academy a Mount Saint Charles Academy.

Kariéra ako herec

Erik debutoval vo filme vo sci-fi filme Armagedon v roku 1998, v ktorom hrali Liv Tyler, Bruce Willis a Ben Affleck a bol obrovským komerčným úspechom. V roku 1999 Erik stvárnil Fuzzyho v dramatickom filme The Cider House Rules, ktorý sleduje Homera Wellsa, ktorý po druhej svetovej vojne žije v USA.

Debutoval v televíznom seriáli v epizóde Pilot of Wonderland v roku 2000 a potom sa stal celosvetovo známym po tom, čo bol pozvaný, aby stvárnil Deweyho Wilkersona v sitcome. Malcolm v strede , natáčal pre ňu v rokoch 2000 až 2006.

V šou si zahrali Frankie Muniz, Bryan Cranston a Justin Berfield a sleduje tínedžera, ktorý žije so svojou podivnou rodinou. V roku 2001 sa objavil v komediálnom filme Joe Dirt a v horore Wendigo a potom bol obsadený v dvoch televíznych seriáloch – Meatball Finkelstein a Black of Life.

V roku 2002 hral ako Charlie Sumner v erotickom dramatickom thrilleri Unfaithful a objavil sa ako Young Arthur v epizóde Shrink Wrap v sitcome Kráľ kráľovien. Erik prepožičal svoj hlas Sheldonovi v počítačovo animovanom filme Hľadá sa Nemo v roku 2003 a v tom istom roku nahovoril rovnakú postavu vo videohre Hľadá sa Nemo.

V roku 2004 sa Erik objavil v komediálnom filme Christmas with the Kranks, zatiaľ čo v roku 2006 sa objavil v jedinej epizóde Come on Over a vo francúzskom komediálnom filme Arthur and the Invisibles. Niektoré z Erikových posledných úloh pred odchodom do herectva boli vo filmoch Mo v roku 2007 a Twelve v roku 2010. Nie je známe, čo Erik robil od svojho odchodu do dôchodku.

Ocenenia a vyznamenania

Erik bol nominovaný na deväť cien za výkon vo filme Malcolm in the Middle. V roku 2000 získal cenu Young Star Award spolu so svojimi kolegami za najlepšie obsadenie mladého súboru: televízia a potom bol v roku 2001 nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepší súbor v televíznom seriáli (dráma alebo komédia) a za najlepší herecký výkon v Televízny seriál (komédia alebo dráma): Mladý herec vo veku desať alebo menej rokov, ako aj za cenu Teen Choice Award za TV: Choice Sidekick.

Erik Per Sullivan

V roku 2002 bol spoločne nominovaný na dve ceny Young Artist Awards za najlepší súbor v televíznom seriáli (komédia alebo dráma) a za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli (komédia alebo dráma): Mladý herec vo veku desať a menej rokov, ako aj za tínedžerov Choice Award pre TV: Choice Sidekick.

V roku 2003 Erik a jeho kolegovia boli opäť ocenení cenou Young Artist Award za najlepší súbor v televíznom seriáli (komédia alebo dráma), pričom bol tiež nominovaný na cenu Teen Choice Award za TV: Choice Sidekick.

Milujte život a priateľky. je gay?

Erik držal detaily svojho súkromného života ďaleko od mediálnej zvedavosti, a preto mnohí ľudia veria, že je gay, je však známe, že Erik chodil s Daveigh Elizabeth Chase, americkou herečkou a hlasovou herečkou, niekedy v roku 2009.

Stretli sa na nakrúcaní filmu v roku 2008 a začali spolu chodiť o niekoľko mesiacov neskôr, no vzťah trval len pár mesiacov, kým sa obaja rozišli kvôli tomu, čo sa javí ako ich neschopnosť udržať vzťah na diaľku.

Daveigh sa narodila v Las Vegas, Nevada USA, 24. júla 1990 a jej znamenie zverokruhu je Lev. Je známa tým, že stvárnila Samanthu Darko v evergreenovom filme Donnie Darko, ako aj tým, že vyjadrila Chihiro v anglickej verzii japonského animovaného filmu Spirited Away. Vychovávala ju matka Cathy Chase, keď sa krátko po narodení Daveigha rozviedla s Daveighovým otcom Johnom Schwallierom.

Daveigh odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1999 účinkovaním vo filme Her Married Lover, no uznanie si získala až po tom, čo bola obsadená ako hlas Lilo Pelekai v Disneyho animovanom filme Lilo & Stitch. V roku 2002 si zahrala v horore The Ring, kde vyhrala MTV Movie Award za najlepšieho darebáka. Dnes je Daveigh známa svojimi úlohami v televíznom seriáli Oliver Beene, romantickej komédii Carolina a komediálnom filme Beethoven's 5th.

Záľuby a iné záujmy

Erik je fyzicky aktívny, vo voľnom čase sa venuje rôznym športom, cvičí taekwondo a stále sa zaujíma o hudbu, hru na klavír a saxofón.

Rád počúva jazzovú a modrú hudbu, pričom medzi jeho obľúbené speváčky patria Ella Fitzgerald, Billie Holliday a Nat King Cole, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené piesne patria Someone to Watch Over Me, These Foolish Things a Mack the Knife. Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA, bol tiež po celom Švédsku a v mnohých ďalších európskych krajinách, ako je Francúzsko, Nórsko a Island. Erik je milovníkom zvierat a má dvoch domácich miláčikov.

Erik má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Tom Hanks, Al Pacino a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Terminal, Sleepless in Seattle a Runaway Bride. Jeho obľúbeným televíznym seriálom je 3rd Rock from the Sun.

Vzhľad a čistý majetok

Erik má 28 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 69 kg. Od apríla 2020 Erikov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.