• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Eda Marinara (Hill Street Blues), manželka, rodičia, životopis

Čistá hodnota Eda Marinara (Hill Street Blues), manželka, rodičia, životopis

ObsahKto je Ed Marinaro?

Ed Marinaro sa narodil 31. marca 1950 v New Yorku v USA a je hercom, ako aj bývalým profesionálnym hráčom amerického futbalu, ktorý sa preslávil najmä prácou v televíznom seriáli Hill Street Blues, v ktorom stvárnil dôstojníka Joea Coffeyho. Pred hereckou kariérou si užil šesť sezón v Národnej futbalovej lige (NFL) a mal za sebou aj úspešnú univerzitnú futbalovú kariéru.

Čistá hodnota Eda Marinara

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Eda Marinara odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobil úspechom v rôznych snahách.

Hoci si svojou prácou profesionálneho športovca zarobil značné príjmy, väčšina jeho bohatstva sa pripisuje jeho hereckému úspechu v tejto profesii od konca 70. rokov minulého storočia.

Raný život, vzdelanie a futbalové začiatky

V mladom veku Ed prejavil prirodzenú atletickú zdatnosť spojenú s rastúcou láskou k hraniu amerického futbalu. Zatiaľ čo sa narodil v New Yorku, jeho rodina sa neskôr presťahovala do New Jersey v New Milford, kde navštevoval New Milford High School.

Počas svojho pôsobenia sa stal súčasťou školského futbalového tímu Knights, za ktorý sa mu dobre darilo.

Skutočne však vzbudil pozornosť počas svojho štúdia na univerzite, keď sa zapísal na Cornell University a pripojil sa k univerzitnému futbalovému tímu, ktorý súťažil v Národnej univerzitnej atletickej asociácii (NCAA). Primárne hral ako obranca a vytvoril množstvo rekordov v lige. Jeho najväčší rok na vysokej škole bol v roku 1971, keď bol jedným z hlavných konkurentov prestížneho Heisman Trophy a skončil ako druhý za Patom Sullivanom. To z neho urobilo najvyššie umiestneného športovca zo školy Ivy League od 50. rokov 20. storočia, keď sa výrazne nekládol dôraz na americký futbal.

Ed Marinaro, ktorý hral Creigha Boyda v 9. sezóne. Určite pekne upratuje.

pridané Denver Carrington na Piatok 4. mája 2018

Stále je držiteľom dvoch zo svojich bývalých 16 rekordov NCAA, náporov na zápas v sezóne a priemerných úspešností kariéry na zápas.

NFL a prechod k herectvu

Po ukončení štúdia vstúpil do NFL a najprv hral s Minnesota Vikings, v ktorých bol súčasťou tímov Super Bowl v Super Bowls VIII a IX. Napriek svojim úspechom počas vysokej školy nebol počas svojej kariéry v NFL príliš používaný a počas celej doby zaznamenal iba 13 pristátí. Po úteku s Vikings hral s New York Jets a Seattle Seahawks a potom odišiel do dôchodku. V NFL zostal len asi šesť sezón, čo bolo v tom čase pre mnohých hráčov bežné.

Po opustení futbalu Marinaro našiel príležitosti v zábavnom priemysle a začal sa sústrediť na kariéru v Hollywoode. Jedným z jeho prvých projektov bol Laverne & Shirley, situačná komédia s Penny Marshall a Cindy Williams, ktorá sleduje príbeh ich postáv, dvoch spolubývajúcich, ktorí pracujú v pivovare.

Hill Street Blues

V roku 1981 získal Ed svoju najvýznamnejšiu televíznu rolu, keď bol obsadený ako dôstojník Joe Coffey v Hill Street Blues , úlohu, ktorú bude hrať nasledujúcich päť rokov. Šou vysielaná na NBC je policajnou drámou, ktorá sleduje životy dôstojníkov, ktorí sú súčasťou stanice na Hill Street, ktorá sa nachádza vo fiktívnom veľkom meste, ktorého názov Blues odkazuje na farbu ich uniforiem.

Počas svojho trvania bola šou dobre prijatá a získala pozitívne recenzie, najmä pre svoje inovácie na trhu, ktorý bol presýtený množstvom programov zameraných na políciu.

Hill Street Blues je často označovaný za inšpiráciu mnohých moderných policajných show v USA aj v Kanade. Získal 98 nominácií na cenu Emmy, pričom osem získal počas svojej debutovej sezóny, čo je rekord, ktorý si držali, kým ho neprekonalo The West Wing. Ed opustil show ku koncu šiestej sezóny a nebol súčasťou poslednej sezóny. V deväťdesiatych rokoch pracoval na seriáli sestry v ktorej stvárnil Mitcha Margolisa.

Relácia sa vysielala aj na NBC a sledovala príbeh štyroch sestier, ktoré vedú veľmi odlišné životy a osobnosti.

Neskôr Kariéra

Po ďalších hereckých projektoch a niekoľkých prestávkach medzi tým sa Marinaro stal pravidelným členom televíznej show Blue Mountain State, čo je situačná komédia vysielaná na Paramount Network a rozpráva príbeh fiktívnej titulárnej univerzity a ich tímu amerického futbalu. , horské kozy. Predstavenie obsahuje rôzne aspekty univerzitného života vrátane alkoholu, drog, párty, šikanovania, sexu a športu.

Prehliadka počas svojho trvania získala zmiešané recenzie, hoci si nakoniec vytvorila kult. Počas troch sezón hral hlavného futbalového trénera Mountain Goats.

Kvôli sláve relácie bola spustená kampaň na Kickstarteri, ktorá mala pomôcť vytvoriť film, ktorý bol úspešne zálohované , ktorý dosiahol svoj cieľ 1,5 milióna dolárov, film bol vyrobený a uvedený na trh v roku 2016. Blue Mountain State: The Rise of Thadland pokračoval tam, kde minulá sezóna skončila, a mal trochu problémy s hodnotením, čo viedlo k veľkému množstvu úprav. pre kiná to má aspoň hodnotenie R. Mnohí z pôvodných členov hereckého obsadenia sa vrátili a zopakovali svoje postavy.

V posledných rokoch sa Ed objavil ako hosť v niekoľkých Turner Classic Movies, často súvisiacich s univerzitným futbalom.

Osobný život

Ed je ženatý s Tracy York od roku 2001 a majú syna Eddieho Juniora. V čase, keď sa spoznali, bola expertkou na fitness. Je súčasťou Siene slávy univerzitného futbalu – v roku 2020 ESPN vytvorila zoznam 150 najlepších hráčov v histórii univerzitného futbalu, pričom sa umiestnil na 126. Odborníci, ktorí pomáhajú vytvárať zoznam, sa domnievajú, že je posledným veľkým bežcom späť. ktorý prišiel z univerzity Ivy League a jeden z iba troch hráčov zo škôl Ivy League, ktorí sa dostali na zoznam.