Čistá hodnota Devona Larratta, manželka, výška – kde je teraz?

ObsahKto je Devon Larratt?

Devon Larratt je profesionálny arm wrestler z Kanady a je svetu známy tým, že sa stal prvým arm wrestlerom, ktorý vyhral tituly pravou aj ľavou rukou súčasne. V roku 2008 zaznamenal pozoruhodné víťazstvo proti legende pretláčania rukou Johnovi Brzenkovi.

Devon Larratt Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Devon Larratt sa narodil 24. apríla 1975 vo Victorii v Britskej Kolumbii v Kanade. O svojom detstve veľa nehovoril, okrem toho, že povedal, že sa začal zaujímať o pretláčanie rúk v raných rokoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#willfuckyourshitup

Príspevok zdieľaný používateľom Devon Larratt (@devlarratt) 19. júna 2020 o 21:37 PDT

Jeho úplne prvým súperom bola jeho babička, verte tomu alebo nie, ale odvtedy sa dostal na dokonca arm-wrestle Hafthor Bjornsson, populárna hora z Game of Thrones .

Predtým, ako sa stal profesionálnym zápasníkom

Devon sa pripojil k kanadským špeciálnym jednotkám, keď mal len 21 rokov, a hoci sa stále zaujímal o pretláčanie rukou, našiel si čas na tréning a súťaženie. Čas strávený na vojenských základniach Devon považuje za veľkú pomoc, psychickú aj fyzickú, ktorá mu pomohla dosiahnuť budúci úspech počas celej kariéry.

Kariéra

Devon vstúpil do médií prvýkrát v roku 2008, keď porazil Johna Brzenka, odvtedy sa stal jedným z najvplyvnejších kanadských arm-wrestlerov. Vyhral päť národných majstrovských cien, ktoré udeľuje kanadská vláda, a má aj bronzovú medailu v pretláčaní rukou. V roku 2013 utrpel Devon hrozné zranenie, ktoré si vyžiadalo operáciu pravého lakťa, vďaka čomu mohol súťažiť iba ako ľavoruký zápasník. V roku 2015 Devon vyhral titul WAL v ťažkej váhe ľavej ruky (196 – 225 libier) a v tom istom roku skončil na treťom mieste v šampionáte pravej ruky.

Nasledujúci rok mu operovali ľavú ruku, rovnakú ako pred niekoľkými rokmi pravú ruku. Napriek tomu sa veľmi rýchlo zotavil a v tom istom roku vyhral ako zápasník ľavou rukou World Arm-Wrestling League (WAL).

V roku 2016 obhájil titul WAL Left-Arm a bol tiež korunovaný za víťaza šampionátu WAL Right Arm v ťažkej váhe, čím sa stal prvým zápasníkom, ktorému sa to podarilo. Naďalej dominoval lige ako ľavák aj pravák a v roku 2017 obhajoval svoje tituly.

Kde je teraz Devon Larratt?

V roku 2018 bola Devonova kariéra trochu na ústupe, čo malo za následok niekoľko prehratých zápasov, vrátane finále WAL Championship Right-Arm Super Heavyweight s Michaelom Toddom. V tom istom roku prehral zápas ľavou rukou proti Denisovi Cyplenkovovi s výsledkom 0:6. V roku 2019 sa vrátil s výhrou nad Dave Chaffee 3:1 v najlepšom z piatich formátov a naposledy porazil Wagnera Bortolata, brazílskeho profesionálneho zápasníka v ruke, v zápase, ktorý sa konal na WAL 506, s víťazstvom 3:1. V súčasnosti je klasifikovaný ako tretí najlepší zápasník pravou rukou na svete a ako piaty najlepší zápasník ľavou rukou.

V posledných udalostiach on zúčastnil Viking Arms 2020 a naposledy zápasila Schoolboy a Todzilla, napriek zrušeniu Arnold’s Classic. Devon je tiež tréner a najnovšie aj on vzal pod svoje krídla siláka Eddieho Halla .

Devon Larratt Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

V priebehu rokov sa Devon stal jedným z najlepších a najobľúbenejších kanadských zápasníkov. Jeho svetský úspech výrazne zvýšil jeho bohatstvo a podľa zdrojov sa čistý majetok Devona Larratta od začiatku roku 2020 odhaduje na približne 300 000 dolárov.

Devon je známy svojou impozantnou výškou, ktorá dosahuje 6 stôp a 4 palcov (1,93 m), zatiaľ čo v súčasnosti váži 254 libier ~ 115 kg – nejaký čas si udržal hmotnosť 273 libier ~ 123 kg. Má modré oči a hnedé vlasy.

Osobný život Devona Larratta, randenie, manželstvo, manželka

Hoci je Devon hviezdou, úspešne sa vyhýba mediálnemu rozruchu okolo svojho mena a skrýva niektoré šťavnaté informácie o svojom živote. Napriek tomu je Devon ženatý muž a jeho manželkou je Jodi Larratt – obaja sú manželia od roku 2003. Devon a Jodi privítali tri deti, Milo, Auden a Habree, ktorí sa tiež venujú arm-wrestlingu a herectvu.

Všetko najlepšie k výročiu môjmu super sexi, vtipnému, vášnivému, brilantnému, milujúcemu, aj keď niekedy zúrivému manželovi...

pridané Jodi Wood Larratt na v roku 2014 28. jún, sobota

Jeho manželka je herečka a v posledných rokoch ho nasledovala do arm-wrestlingu. Jodi sa objavila v takých projektoch, ako je fantasy thriller Clown a potom kriminálna dráma The Girl He Met Online, oba v roku 2014, zatiaľ čo v roku 2018 hrala v dramatickom seriáli No Easy Days. Naposledy sa Jodi objavila vo filme A Storybook Christmas v roku 2019 a v tom istom roku sa objavila v televíznom filme Christmas Jars. V súčasnosti pracuje na dramatickom filme Reliving Marilyn, ktorý je momentálne v postprodukcii.

Aby sme hovorili o jej úspechu ako ženskej arm-wrestlerky, bola finalistkou turnaja WAL v roku 2014, pričom nasledujúci rok skončila na WAL 2. ako zápasníčka ľavou rukou a 4. ako zápasníčka pravou rukou. Jej aktuálny stav je 2. v divízii ľahkej ľavej ruky WAL a 4. miesto v divízii pravej ruky.

Devon Larratt Správy, fakty, vplyv

V posledných rokoch sa Devon začal venovať aj trénovaniu a trénovaniu arm-wrestlerov a ľudí zapojených do podobných športov ako on.

Jednou z jeho žiačok je jeho manželka Jodi, ktorá v posledných rokoch vylepšila svoju hru a stáva sa prominentnou armwrestlerkou. Pod svojimi krídlami má niekoľko ďalších hviezd a pôsobí aj ako nábor kanadských špeciálnych síl. Má aj vlastnú webovú stránku - nolimitswrestling.com – prostredníctvom ktorej predáva svoj vlastný tovar, ako sú tričká a mikiny s kapucňou. Okrem toho je Devon aktívny na sociálnych médiách s viac ako 135 000 sledovateľmi oficiálna stránka Instagramu . Svoju popularitu využil na propagáciu svojej kariéry, ale aj na riešenie niektorých problémov, vrátane nedávneho podujatia a streľba v Novom Škótsku , okrem iného.