• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Davida Gallaghera, manželka, homosexuál, zasnúbený – životopis

Čistá hodnota Davida Gallaghera, manželka, homosexuál, zasnúbený – životopis

ObsahÚvod

Možno ho poznáte ako chlapca zo 7thNebo, alebo ako hlas Riku z Kingdom Hearts, ale koľko toho vlastne viete o hercovi menom David Gallagher? S kým chodí a akú má hodnotu?

Raný život a vzdelanie

David Lee Gallagher sa narodil 9. februára 1985 v College Point, New York, USA. Jeho rodičia sú Darren James Gallagher a Elena Gallagher, no rozviedli sa, keď bol ešte batoľa – jeho matka mala Gallaghera v starostlivosti a krátko nato sa vydala za muža menom Vincent Casey.

David má írskych a kubánskych predkov a má americkú národnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#davidgallagher #simoncamden

Príspevok zdieľaný používateľom Fanynka Simona Camdena (@7thheavenfangirl) 4. júna 2020 o 22:20 PDT

Má štyroch mladších nevlastných súrodencov, Michelle, Kelly, Kylea a Killiana, ktorý má diagnostikovaný autizmus.

Keď mal len dva roky, začal Gallagher modelovať a vystupovať v rôznych reklamách v New Yorku. Niektoré z korporácií, ktoré ho najali, boli Fisher Price, Walt Disney World, Burger King a Tyson Foods.

Gallagher navštevoval Chaminade College Preparatory School, ktorá sa nachádza v regióne San Fernando Valley v Kalifornii v USA, odkiaľ maturoval v roku 2003. absolvoval z University of Southern California, School of Cinema-Television (CNTV) v roku 2007.

Kariéra

Gallagher debutoval v televízii, keď mal osem rokov v roku 1993, keď mal úlohu v telenovele Loving.

V tom istom roku získal svoju prvú celovečernú rolu, keď stvárnil Mickeyho, syna Kirstie Alleyovej a Johna Travoltu, v komediálnom filme Look Who’s Talking Now. O dva roky neskôr v roku 1995 bol na Broadwayi ako súčasť produkcie Vianočnej koledy. Počas tejto doby bol tiež hviezdou rôznych televíznych filmov, najmä Bermudský trojuholník.

Travoltu opäť sprevádzal v roku 1996, keď obaja účinkovali vo filme Fenomén. V tom istom roku získal opakujúcu sa rolu Simona Camdena v 7th Heaven, rodinnej dramatickej sérii, ktorá sa vysielala 11 sezón a stala sa najdlhšie vysielanou sériou tohto typu v histórii televízie, ako aj najvyššie hodnotenou sériou WB Network. séria.

V ôsmej sezóne si dal pauzu od natáčania seriálu, aby mohol študovať na vysokej škole, ale vrátil sa ako menšia časť seriálu v deviatej a desiatej sezóne. Počas tejto doby sa objavil aj v niekoľkých filmoch, ako napríklad Little Secrets a Richie Rich’s Christmas Wish. V roku 2003 získal cenu Teen Choice Award v kategórii Choice TV Actor: Herec/Drama.

V rokoch 1994 až 2002 bol nominovaný na päť cien Young Artist Awards av roku 2004 na cenu Teen Choice Award.

V roku 2005 bol Gallagher koproducentom a hviezdou adaptácie gotickej a filozofickej knihy Oscara Wilda, Obraz Doriana Graya.

V septembri budúceho roka mal krátku úlohu Buck Winters vo filme Numb3rs, v roku 2007 hral v horore Boogeyman 2 a v roku 2008 bol v prvej epizóde 6. série krimiseriálu CSI: Miami. V tom istom roku bol hercom v Saving Grace, dramatickom seriáli TNT, v ktorom stvárnil Paula Shapira. Objavil sa aj v Bones ako postava s názvom Ryan Stephenson a v seriáli CBS Without a Trace, v ktorom stvárnil Jeffa Ellisa.

V roku 2009 si zopakoval svoju úlohu Bucka Wintersa pre Numb3rs a krátko sa objavil aj vo Smallville.

V nasledujúcich rokoch mal portréty v niekoľkých slávnych televíznych seriáloch, ako napríklad The Vampire Diaries. CSI: Crime Scene Investigation, CSI: NY and Criminal Minds. V roku 2014 stvárnil Lylea Soamesa vo fantasy filme In Your Eyes a o rok neskôr získal rolu v horore Hallucinogen, ktorý režírovala a napísala Susannah O’Brien.

V roku 2017 si zahral v televíznom dramatickom filme Born and Missing a v roku 2020 mal hosťujúcu úlohu Sawyera v akčnom televíznom seriáli S.W.A.T. Gallagher je oznámený, že bude hrať postavu s názvom Cpl Joe Keller v pripravovanom televíznom seriáli D.P.D. Echo 1.

Gallagher tiež urobil nejaké hlasové herectvo. Známy je najmä tým, že vyjadril Riku v anglickej dabovanej verzii videohry Kingdom Hearts, ako aj tým, že poskytol hlas Soiji Amasawovej v animovanej japonskej romantickej dráme Whispers of the Heart, ktorú vytvorilo Studio Ghibli.

Osobný život

Keďže jeho najmladší nevlastný brat má autizmus, Gallagher je podporovateľom a zástupcom mnohých združení, ktoré sa snažia nájsť liek na autizmus a podporovať ľudí trpiacich týmto ochorením, predovšetkým organizácie s názvom Cure Autism Now.

Napriek mnohým fámam je Nesúvisiace kolegovi hercovi s rovnakým priezviskom, Petrovi Gallagherovi, známemu rolami vo filmoch ako Americká krása, Kým si spal, Hráč a sex, Klamstvá a Videokazeta. Nesmie si ho mýliť ani s austrálskym futbalistom rovnakého mena Davidom Gallagherom.

Napriek tomu, čo si niektorí ľudia myslia, nie je gay a je známy vzťahmi so známymi hollywoodskymi kráskami ako Megan Fox a Shannon Woodward. V roku 2005 mal vzťah s modelkou a herečkou Jillian Grace, ktorá je známa svojimi úlohami vo filmoch Epic Movie, The Comebacks a The Agonist, ako aj tým, že bola Playboy's Playmate of the Month v marci 2005.

Od mája 2020 je údajne slobodný a nie je s nikým romanticky spojený.

Čistý majetok

Gallagher bol takmer celý život úspešným hercom! Jeho čisté imanie je odhadnutý v polovici roku 2020 to bude približne 3 milióny dolárov. Podľa Imdb.com je Gallagherov plat za 10thsezóna televízneho seriálu 7thNebo bolo 100 000 dolárov za epizódu!

Fyzicka charakteristika

David Gallagher je mnohými považovaný za pomerne pekného herca. Je vysoký 5 stôp 10 palcov (1,79 m) a váži okolo 183 libier (83 kg). Má atletickú postavu s vitálnymi mierami 32-26-32, hnedými vlasmi a orieškovými očami.