• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Daniela Roebucka, manžel, chudnutie, rozvod

Čistá hodnota Daniela Roebucka, manžel, chudnutie, rozvod

ObsahKto je Daniel Roebuck?

Daniel Randall James Roebuck sa narodil 4. marca 1963 v znamení Rýb v Betleheme v Pensylvánii USA. Ide o 57-ročného herca a spisovateľa, ktorý sa pravdepodobne najviac preslávil vďaka hlavnej úlohe zástupcu amerického maršala Roberta Biggsa v akčnom thrilleri The Fugitive (1993) a jeho vedľajšom diele s názvom US Marshals (1998) a hraním Dr. Leslie Arzt v dramatickom seriáli ABC Lost (2005-2010).

Aký bohatý je teraz? Daniel Roebuck Čistá hodnota

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Daniela Roebucka odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré získal vďaka svojej úspešnej angažovanosti vo filmovom priemysle, keď pracoval na viac ako 240 televíznych a filmových tituloch od začiatku svojej kariéry na začiatku 80. rokov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Daniel Roebuck strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Betlehem v Pensylvánii, kde bol vychovaný so svojimi dvoma bratmi Johnom a Rickym a sestrou Jodie jeho otcom Johnom Roebuckom a matkou Elaine Espelandovou. Je Američan podľa národnosti a má belošský kaukazský pôvod. Daniel chodil na katolícku strednú školu v Betleheme, z ktorej maturoval v roku 1981.

Začiatky kariéry na javisku

Daniel Roebuck si svoju lásku k herectvu vypestoval veľmi skoro, keďže už ako desaťročný začal účinkovať na miestnych podujatiach a talentových šou. O tri roky neskôr vstúpil do regionálneho cirkusu ako klaun a cestoval s nimi po celej krajine.

Potom vystupoval ako kúzelník a stand-up komik v miestnych kluboch a začal vystupovať na javisku a písať hry. Vo veku 20 rokov napísal, produkoval a režíroval viac ako 40 hier.

80. roky: Film a televízia

Začiatkom 80. rokov sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a debutoval vo filme v hlavnej úlohe Rexa v r. tínedžerská komédia Cavegirl z roku 1985 , scenár a réžia David Oliver Pfeil. Potom debutoval v televízii ako S. C. U. Lambda v epizóde komediálno-dramatického seriálu ABC The Love Boat, po ktorom nasledovalo stvárnenie Samsona 'Johna' Tolleta v kriminálnej dráme River's Edge, obe v roku 1986. V roku 1987 Daniel získal rolu Hadfielda v sci-fi komediálnej dráme Projekt X, po boku Matthewa Brodericka a Helen Hunt a hral Biscuita v nezávislej dobrodružnej komédii Dudes.

Potom vystupoval ako Bill Lonigan v roku 1988 v lúpežnej komédii Disorganized Crime, ktorú napísal a režíroval Jim Kouf, av roku 1990 bol Daniel obsadený ako Haskell Epstein v dramatickom seriáli ABC Capital News.

Prvá polovica 90. rokov

V roku 1991 Daniel hral ako Dennis Jepson v mysterióznom thrilleri The Killing Mind určenom pre televíziu, po ktorom nasledovali jeho postavy Keystone the Magnificent v dráme Eddie Presley a Martyho v háremovej komédii Only You, obe v roku 1992. Potom sa dostal do popredia vďaka úlohe Cliffa Lewisa v mysterióznom právnom dramatickom seriáli ABC Matlock (1992-1995) a získal obrovskú popularitu ako zástupca amerického maršala Roberta Biggsa v r. Akčný triler Andrewa Davisa The Fugitive z roku 1993 , v hlavnej úlohe po boku Harrisona Forda a Tommyho Lee Jonesa. Neskôr si túto rolu zopakoval vo vedľajšom projekte US Marshals z roku 1998.

Druhá polovica 90. rokov

V roku 1996 Daniel vystupoval ako Jay Leno v kritikmi uznávanej komédii HBO The Late Shift, založenej na rovnomennej knihe Billa Cartera, a hral Mitcha v sci-fi dramatickom thrilleri The Cold Equations, ktorý je určený pre televíziu. V rokoch 1996 až 2000 hral opakujúcu sa úlohu inšpektora Richarda 'Rick' Bettina v seriáli policajných kriminálnych drám CBS Nash Bridges, no zároveň pokračoval v práci na filmoch a objavil sa v takých úlohách ako detektív Williams v buddy action z roku 1997. komédia Money Talks, po boku Charlieho Sheena a Chrisa Tuckera Dougie Westa v nezávislej komediálnej dráme Together & Alone z roku 1998 a Agent Weine v nadprirodzenom horore Final Destination z roku 2000, ktorý režíroval James Wong. Okrem iného hosťoval v televíznych seriáloch ako The Pretender, Martial Law a The West Wing.

Začiatok roku 2000

V roku 2001 si Daniel zahral agenta Norvillea v akčnej komédii Double Take, stvárnil PO Dalea Mortensena v televíznej dráme A Glimpse Of Hell a vystupoval ako Dale Fortunato v krátkom komediálnom filme eMale. V nasledujúcom roku získal roly Medevaca CO vo vojnovom filme We Were Soldiers po boku Mela Gibsona a Maca Reevesa v rodinnej dráme Mary Christmas, ktorá bola vytvorená pre televíziu. Jeho ďalšie hlavné úlohy prišli v roku 2003, keď vystupoval ako Ted Bergmann v komediálnom dramatickom filme NBC Behind The Camera: The Unauthorized Story Of Three's Company a stvárnil pána Banksa v akčnom komediálnom špionážnom filme Agent Cody Banks, ktorý by neskôr repríza vo svojom pokračovaní z roku 2004 s názvom Agent Cody Banks 2: Destination London.

V rokoch 2003 až 2004 bol Daniel obsadený ako Pete Peterson v sitcome Fox A Minute With Stan Hooper a začiatkom roku 2000 tiež hosťoval v takých televíznych seriáloch ako NYPD Blue, Six Feet Under, ER atď. Daniel napísal, produkoval a režíroval televízny dokumentárny seriál Monsterama v rokoch 2004 až 2005.

Stratené a iné hlavné úlohy

Daniel získal celosvetové uznanie, keď sa pripojil k dramatickému seriálu ABC Lost, kde v rokoch 2005 až 2010 stvárnil Dr. Leslie Arzt. Súčasne pracoval na názve filmu, hral Morrisa Greena v horore The Devil's Rejects z roku 2005, kde vystupoval ako Charles Covner v komédii z roku 2006- dráma Flourish a Amosa stvárnila v roku 2007 v sci-fi komédii Trail Of The Screaming Forehead. Do konca desaťročia sa Daniel objavil aj ako šerif Bobby v dráme Rex (2008), Shadow Man v hororovom/komediálnom webovom seriáli Wake Up Dead (2009) a Pán Condor v sitcome Disney Channel Sonny With A Šanca (2009-2010).

pridané Daniel Roebuck na Pondelok 5. októbra 2015

Prvá polovica roku 2010

V roku 2011 Daniel hral ako Jim Nichol v romantickej komediálnej dráme That’s What I Am, Frank v komédii Night Club a Sgt. Reed v mysterióznej trilerovej dráme InSight. Po ňom nasledovali jeho postavy Largemana v temnej fantasy sci-fi komédii z roku 2012 John Dies At The End v réžii Dona Coscarelliho a detektíva Heilmana v kriminálnej dráme Lionhead z roku 2013. V tom istom roku bol obsadený ako Nick Bledsoe v neo-noirovej kriminálnej dráme TNT Mob City a hral Garretta v komediálnej dráme After Life, ktorú napísal a režíroval Scott R. Thompson. V roku 2014 stvárnil Georgea v celoživotnom komediálnom filme Grumpy Cat's Worst Christmas Ever, po ktorom sa v roku 2015 objavil ako The Heckler v komediálnom muzikáli The Adventures Of Biffle And Shooster. Okrem toho hosťoval v niekoľkých televíznych série, ako napríklad Glee, NCIS: Los Angeles a Grimm.

Druhá polovica rokov 2010

V rokoch 2015 a 2016 Daniel hral ako Arnold Walker vo webovom seriáli o alternatívnej histórii The Man In The High Castle, po ktorom hral Harveyho v rodinnej komediálnej dráme A Timeless Love, ktorej bol aj producentom, Benny v dráme Dead. Man Rising a Demeter v horore Phantasm: Ravager, všetko v roku 2016. Potom získal hlavnú úlohu Billa Jankowského v svoju vlastnú komediálnu drámu Getting Grace , po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Norma v dráme Let There Be Light, obe v roku 2017. O dva roky neskôr sa Daniel predstavil ako Wolf / The Butcher v sci-fi horore Divoké prasa a Paul v romantickej dráme Second Thoughts. V roku 2020 hral Jacka v dráme Andre Welsha Disrupted a stvárnil šerifa Dennyho Wilsona v horore Penance Lane.

Pripravované projekty

Najnovšie Daniel dokončil nakrúcanie pripravovanej drámy Prechod mojich bratov , v ktorej vystupoval ako JT Clark. Ako senátor Tobias sa predstaví aj v pripravovanom sci-fi filme Colonials, ktorý je momentálne v postprodukcii. Okrem toho sa objaví v ďalších šiestich filmových tituloch, ktoré majú vyjsť čoskoro, ako napríklad Psycho A Go-Go, The Hail Mary a Embracing the Sunrise.

Vzhľad a vitálna štatistika

Daniel Roebuck má krátke tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 6 stôp (1,83 m), pričom váži okolo 172 libier (78 kg). Veľkosť jeho hrudníka je 46 palcov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto vianočné ráno sme s Tammy urobili výlet späť v čase! Navštívili sme Baily Park - áno ten z It's A Wonderful Life a museli sme stráviť trochu času pred domom Martini! Veselé Vianoce všetkým.

Príspevok zdieľaný používateľom Daniel Roebuck (@mrdanielroebuck) on Dec 25, 2019 at 2:29pm PST

Osobný život a koníčky

Daniel Roebuck bol trikrát ženatý. Jeho prvou manželkou bola v rokoch 1983 až 1987 Leslie Meredith Merkelová, po rozvode sa romanticky zaplietla do vzťahu s Kelly Durstovou. Pár sa nakoniec zomkol na súkromnom svadobnom obrade 7. mája 1994 a sú rodičmi syna Bustera a dcéry Grace, no rozviedli sa v roku 2013. Potom sa 28. decembra oženil s producentkou a redaktorkou Tammy Roebuck. 2015. Jeho súčasné bydlisko je v južnej Kalifornii. Vo svojom voľnom čase Daniel píše články o hororových filmoch do rôznych publikácií. Dokonca má veľká zbierka hračiek s príšerami a memorabílie sci-fi a hororových filmov .