• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Clarencea Gilyarda, manželka, vek – kde je teraz?

Čistá hodnota Clarencea Gilyarda, manželka, vek – kde je teraz?

ObsahKto je Clarence Gilyard a kde je teraz? Wiki Bio

Clarence Alfred Gilyard Jr. sa narodil 24. decembra 1955 v Moses Lake v štáte Washington USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. On je herec, autor a vysokoškolský profesor , ktorý si získal uznanie po stvárnení Conrada Matlocka v kriminálnom seriáli Matlock, ktorý sa vysielal v rokoch 1986 až 1995. Hrali v ňom aj Andy Griffith, Linda Purl a Kene Holiday a sleduje právnika, ktorý obhajuje zločincov, pričom jeho najlepším spôsobom obrany je nájsť skutočných vrahov alebo lupičov.

Clarence v súčasnosti pôsobí ako docent na University of Nevada v Las Vegas.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Teraz chcem vedieť, či títo chlapci niekedy budú na Con na východnom pobreží. Milujte ich tak veľmi! #clarencegilyard#chucknorris#walkertexasranger#obľúbený

Príspevok zdieľaný používateľom Katie (@_katiequinn26) 14. septembra 2019 o 5:18 PDT

Raný život a vzdelanie

Clarencea vychovával spolu s piatimi súrodencami v Moses Lake ich otec Clarence Gilyard starší, ktorý bol dôstojníkom amerického letectva. Clarence tiež trávil čas so svojou rodinou na Havaji a Floride, kde bol jeho otec umiestnený, podrobnosti o jeho matke neexistujú. Jeho mladší brat Milton je zdravotne postihnutý a je umiestnený v pomocnej rezidencii.

Clarence navštevoval Eisenhowerovu strednú školu v Rialte v Kalifornii, kde sa začal zaujímať o herectvo, účinkoval vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali, pričom tiež veľmi športoval, behal na dráhe a hral futbal a tenis.

Mal pozoruhodné známky a po imatrikulácii v roku 1974 nasledoval kroky svojho otca na Akadémiu vzdušných síl, aby po roku skončil, aby mohol študovať na Sterling College. Pokračoval tam vo futbale a pripojil sa k bratstvu Sigma Chi, ale vypadol, pretože sa viac zameriaval na alkohol a drogy.

Rodičia ho k tomu nabádali zapísať sa na Kalifornskú štátnu univerzitu , Long Beach, kde následne absolvoval bakalársky titul v odbore herectvo a následne začal pracovať ako čašník, pričom navštevoval konkurzy, aby získal svoje prvé úlohy. Titul Master of Fine Arts v divadelnom predstavení získal v roku 2003 na Southern Methodist University.

Kariéra ako herec

Clarence debutoval v kriminálnom seriáli CHiPs v roku 1982, kde stvárnil dôstojníka Benjamina Webstera, a potom bol obsadený ako Roland Culp v sitcome The Duck Factory v roku 1984. V roku 1986 bol obsadený ako Marcus 'Sundown' Williams. kritikou oceňovaný film Top Gun, v ktorom si zahrali Tom Cruise a Val Kilmer, pričom sa objavil aj vo filmoch The Karate Kid Part II a Simon & Simon.

Ďalej stvárnil Jamesa B. Whitea vo filme Off the Mark a Thea v akčnom trileri Die Hard, v ktorom hral Bruce Willis, a potom hral ako Mustafa Jackson v kriminálnom trileri L. A. Takedown. V rokoch 1993 až 2001 stvárnil Jamesa ‚Jimmyho‘ Trivetteho v akčnom kriminálnom seriáli Walker, Texas Ranger, v ktorom hral Chuck Norris, a potom si svoju rolu zopakoval vo filme Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion v roku 1995.

V roku 2001 stvárnil Brucea Barnesa vo filme Left Behind: The Movie, ako aj vo filme Left Behind II: Tribulation Force v roku 2002 a potom bol opäť obsadený ako James Trivette vo filme Walker, Texas Ranger: Trial by Fire v roku 2005.

Vrátil sa v pokračovaní Top Gun 2: Back to Traffic School v roku 2012 a potom stvárnil Bena Foremana vo filme Little Monsters a Jeremiáša Warda vo filme Chasing Shakespeare v roku 2013. Niektoré z jeho ďalších úloh boli vo filme A Matter of Faith v roku 2014, The Track v roku 2013. 2015 a Dni králikov v roku 2016.

Niektoré z posledných úloh Clarencea boli v Sektore v roku 2016, Vianociach na pobreží v roku 2017 a The Perfect Race v roku 2019.

Kariéra ako autor

Clarence vydal svoju prvú knihu – Tanec hviezd – v roku 1990, po ktorej nasledovali Inštruktori a študenti v roku 1992. Jeho tretia kniha Orol v klietke vyšla v roku 1996, nasledovali Parfum v noci v roku 1997 a Melanchólia v zrkadle v roku 1992. 2002.

V roku 2005 vydal Minulosť a súčasnosť: Môj príbeh a v roku 2006 dokončil The Game of Venus. Niektoré z jeho najnovších kníh boli Memories of a Stranger Wanderer v roku 2008, Cry of the Cat v roku 2010 a Red Lights v roku 2011.

Milujte život a vzťahy

Clarence sa stretol s Catherine Dutkovou niekedy v 90-tych rokoch a krátko nato spolu začali chodiť. Catherine je tiež herečka a preslávila sa účinkovaním v krátkom komediálnom filme Jesus 2000, ktorý napísal a režíroval Eric Cooper a v ktorom si zahrali Jim Abbott, Elaine Andrews a Andrea Anthony. Dvaja sa vzali a ona porodila Clarence dve deti, no asi o dva roky sa rozviedli.

Dňa 25. augusta 2001 oženil sa s Elenou Castillo – sú stále spolu a majú tri deti. Jeden z jeho synov, Peter, sa narodil 30. mája 2007 a už cvičí svoje herecké umenie a pripravuje sa ísť v otcových šľapajach.

Clarence mal dlhodobý vzťah, keď chodil na strednú školu a on a dievča spolu pili alkohol a brali drogy predtým, ako ich Clarenceovi rodičia oddelili, aby sa mohol sústrediť na iné veci.

Záľuby a iné záujmy

Clarence bol fyzicky aktívny už od tínedžerského veku a pred štyridsiatkou mal každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, keď klesol späť len na jeden alebo dvakrát týždenne. Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA vrátane Aljašky, Floridy a New Yorku, pričom navštívil aj mnohé európske krajiny vrátane Francúzska a Anglicka.

Je veľmi nábožný, a hoci sa narodil ako luterán, v 90. rokoch sa stal katolíkom, zatiaľ čo dnes slúži ako konzultant Komunikačného výboru katolíckych biskupov USA.

Vo voľnom čase rád pozerá filmy, pričom jeho obľúbenými hercami sú Keanu Reeves, Jim Carrey a Johnny Depp, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí trilógia Matrix, Klamár, klamár a franšízoví Piráti z Karibiku.

Vzhľad a čistý majetok

Clarence má 64 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,74 metra na výšku a váži okolo 68 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.