• Hlavná
  • Hudobníci
  • Čistá hodnota Chada Graya (Mudvayne), manželka. Zomrel alebo ešte žije?

Čistá hodnota Chada Graya (Mudvayne), manželka. Zomrel alebo ešte žije?

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americký skladateľ, hudobník a spevák Chad Grey , sa narodil 16. októbra 1971 v Lathame, Illinois, USA. Je spoluzakladateľom a spevákom heavymetalovej skupiny Hellyeah a je tiež známy ako Kud, Helvis a Chüd. Narodil sa Mitzi Grayovi a Danovi Grayovi, ale vychovávala ho Betty Rau, jeho stará mama. V Hellyeahovom DVD Below the Belt hovoril o tom, ako ho jeho stará mama podporovala tým, že ho brávala na zborové cvičenia a vystúpenia.

Kariéra

Zarábal 40 000 dolárov ročne, keď pracoval v továrni na pneumatiky Firestone – spoločnosť sa preslávila montážou chybných pneumatík používaných na vozidlách Ford Explorer, ktoré boli príčinou pohybu vozidiel.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NAJHORŠIA hotelová posilňovňa, v ktorej som kedy cvičil. Ale viete čo... len choďte!!!!! Metal On Metal Deti!!! Chadnesss

Príspevok zdieľaný používateľom Chad Grey (@chadnesss) 30. decembra 2018 o 21:06 PST

Pre Peoria Journal Star povedal: „Mal som prácu, za ktorú som mal dobré peniaze, a v podstate som nežil svoj život... Nenasledoval som sen v mojom srdci.“ Opustil prácu a presťahoval sa do Peorie a dodal, že nemal úspory, keďže všetky peniaze minul na zbytočné nezmysly ako veterníky, žuvačku a pivo.

Mudwayne

Po ukončení práce v továrni založil Mudvayne v roku 1996. Skupina vydala päť štúdiových albumov – L.D. 50 v roku 2000, The End of All Things to Come v roku 2002, v roku 2005 boli vydané Lost and Found, The New Game v rokoch 2008 a 2009, Mudvayne. Straty a nálezy sa dostali na druhé miesto v rebríčku Billboard 200 a ich singel – Happy? – dosiahol prvé miesto v americkej hitparáde Mainstream Rock.

Smrť kvitne napísal na počesť boja svojej starej mamy s chorobou a veril, že jeho stará mama sa ku koncu svojho života cíti zanedbávaná.

V roku 2004 bola ich pieseň Silenced/Not Falling vo videohre Backyard Wrestling 2 a Determined sa objavila v Need for Speed: Underground 2. V roku 2007 Happy? hral v MX vs. ATV Untamed. V roku 2007 vyšiel ich kompilačný album By the People, for the People.

Ich EP zahŕňali Kill a I Oughtta v roku 1997, The Beginning of All Things to End v roku 2001 a Live Bootleg v roku 2003.

Chad Gray a Tom Maxwell, bývalý gitarista Nothingface, spolupracovali na vytvorení ďalšej kapely Coldwhitechrist, avšak projekt sa nikdy úplne nerozbehol kvôli Chadovým záväzkom voči Mudvayne.

Hellyeah

Po spolupráci s Tomom, Mudvayne a Nothingface sa rozhodli ísť na spoločné turné a počas turné Tattoo the Earth v roku 2000 diskutovali o vytvorení superskupiny. Aj keď pre ich zaneprázdnenosť nemohli okamžite nič urobiť, prišli s piatimi možnými názvami skupín a v roku 2006 vznikla Hellyeah v Dallase v Texase. Americkú heavymetalovú skupinu tvorili Chad Gray ako hlavný spevák, Tom Maxwell a Christian Brady ako gitaristi, Roy Mayorga ako bubeník a Kyle Sanders ako basgitarista.

Greg Tribbett, gitarista Mudvayne, oslovil Toma a požiadal ho, aby sa pridal ku kapele. Bubeník Nothingface, Tommy Sickles, bol pôvodný bubeník, ale nevyšlo to, a tak hľadali nového bubeníka.

Snažili sa presvedčiť Vinnieho Paula, bývalého bubeníka Pantera a Damageplan. V tom čase si nebol istý návratom k hudbe po smrti svojho brata, Dimebaga Darrella, a dal si pauzu na 18 mesiacov – „Bola to jedna z vecí, o ktorej som si nemyslel, že sa toho ešte niekedy zúčastním. bez neho.“ Povedal, že Chad a Tom ho kontaktovali a spýtali sa, či by nemal záujem pridať sa ku kapele. Najprv im povedal, že si nemyslí, že je ešte pripravený, ale boli odhodlaní. „A jednu noc som pil nejaké červené víno a počúval nejaký KISS 12... a povedal som... uvidíme, čo sa stane.“ Keď sa pripojil ku kapele, povedal: „Každý mal hlavu na správnom mieste a poďme-roztrhať-svet-a-nový-zadok postoj.“

Počas rozhovoru pre AOL Noisecreep’s Creep Show Chad povedal, že ich fanúšikovia nachádzajú únik v hudbe Hellyeah: „Ľudia to potrebujú... dávame ľuďom úľavu... noc, kde sa nemusia obávať platby za dom alebo za auto.

V roku 2007 vydali svoj prvý album s vlastným titulom, ktorý dosiahol deviate miesto v rebríčku Billboard 200 a tretie miesto v rebríčku US Rock. V roku 2010 vyšiel Stampede, ktorý sa dostal na ôsme miesto v rebríčku Billboard 200, tretie miesto v rebríčku US Rock a druhé miesto v rebríčku amerického Hard Rock. Skupina Band of Brothers vyšla v roku 2012 a dostala sa na tretiu priečku v americkej hitparáde Hard Rock aj US Rock.

V roku 2014 vyšla Blood for Blood a dostala sa na prvé miesto v americkom hardrockovom rebríčku. Unden!able vyšiel v roku 2016 a dostal sa na druhé miesto v americkom rebríčku Hard Rock.

V roku 2007 bola ich pieseň You Wouldn’t Know vo videohrách WWE SmackDown vs. Raw 2008 a Madden NFL 08.

Iné

Chad a Greg Tribbett často koprodukujú a píšu piesne pre iných umelcov. Man Made Machine z Phoenixu vydali svoj debutový album s názvom Become, s Victim na trackliste, skladbu, ktorú napísali a produkovali Chad a Greg.

pridané Chad Grey na Nedeľa 16. októbra 2016

Taktiež produkovali Nonpointov šiesty štúdiový album Miracle – Chad tiež prepožičal svoj hlas titulnej skladbe albumu. Medzi ďalšie piesne, v ktorých účinkoval, patria Falling Backwards od Bloodsimpleand a Monsters od V Shape Mind. Spieval Suicide Silence’s Fuck Everything na Mitch Lucker’s Memorial Show. Tvrdil, že ho baví viac pomáhať iným kapelám s ich skladbami ako spievať a vystupovať.

Vo svojom rozhovore pre All Access v roku 2015 povedal: „Zámerne píšem piesne s otvoreným koncom, aby poslucháči mohli načrtnúť hranicu medzi tým, čo hovorím lyricky, a uplatniť to vo svojom živote.

Osobný život

V roku 2005 sa Chad oženil s Kelli Olsonovou a žili spolu v Reddingu v Kalifornii. V tom istom roku zomrela Rau, jeho stará mama, po tom, čo niekoľko rokov bojovala s rakovinou. Jej a jej boju venoval Ďakujem od Hellyeah a Death Blooms od Mudvayne. Povedal, že je vďačný za lásku svojej starej mamy a že ho povzbudzovala, aby sa pripojil k zboru, keď bol malý chlapec, čo viedlo k jeho vášni pre spev.

Rozviedol sa s Kelli Olson a momentálne je zasnúbený so Shannonom Gunzom. Je rozhlasovou hostiteľkou pre rôzne kanály Sirius XM vrátane Octane, Ozzy's Boneyard a Turbo. Spolu majú psa Milly.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Čad príležitostne nosí make-up, keď vystupuje na pódiu. Je známy svojím typickým growlom, krikom, no čistým spevom.

Má rád maľovanie, turistiku, golf, fotografovanie a snaží sa zdravo stravovať.

Vzhľad

Má modré oči a prirodzené čierne vlasy, ktoré si občas farbí. Pri vystupovaní má väčšinou rozpustené vlasy a niekedy si ich upraví do mohawka.

Čistý majetok a plat

Čistý majetok Čadu sa od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.