• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Brennan Elliott, manželka Cami Elliott, výška, rodina

Čistá hodnota Brennan Elliott, manželka Cami Elliott, výška, rodina

ObsahKto je Brennan Elliott?

Brennanová Elliottová sa narodila 24. marca 1975 v znamení Barana v Calgary, Alberta, Kanada, čiastočne zo severného Írska. Je to 45-ročný herec a producent, pravdepodobne najznámejší vďaka hlavnej úlohe Dr. Nicka Biancavillu v celoživotnom medicínskom dramatickom seriáli Strong Medicine (2000-2005), ktorý hrá Warrena Sageta v seriáli Cedar Cove na kanáli Hallmark. (2013-2015) a vystupuje ako Graham v celoživotnom dramatickom seriáli Unreal (2015-2018).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#karanténny strih #žena, keď nemáš čo robiť necháš svoju polovičku ostrihať si vlasy....šťastný utorok!

Príspevok zdieľaný používateľom Brennanová elliottová (@brennanelliott2) 12. mája 2020 o 14:41 PDT

Aký bohatý je teraz? Brennanová Elliottová Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Brennana Elliotta odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré získal vďaka svojej úspešnej angažovanosti vo filmovom priemysle ako profesionálny herec, ktorý od začiatku svojej kariéry v polovici 90. rokov hral vo viac ako 70 televíznych a filmových tituloch. .

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Brennan Elliott strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Calgary, kde ho vychovávali starí rodičia z otcovej strany, keďže sa jeho rodičia rozviedli, keď bol ešte malý chlapec – mená jeho rodičov neboli zverejnené, ale je známe, že jeho otec bol bankový manažér a jeho matka pracovali vo finančnej firme.

Brennanová patrí Klan Elliott , čo je škótsky klan Border Reiver. Podľa národnosti je Kanaďan, má belošské etnikum a vyznáva kresťanstvo. Po imatrikulácii sa Brennanová zapísala do prestížnom Actors Studio na Juilliard School, ktorá sa nachádza v New Yorku.

Začiatky kariéry

Brennan Elliott sa prvýkrát objavil v hudobnom videu k piesni Life Is A Highway od Toma Cochranea v roku 1991. Potom strávil nejaký čas prácou čašníka v reštaurácii, až kým krátko po ukončení štúdia v úlohe Maxa debutoval vo filme. v akčnom zločine Stone Coats z roku 1996, ktorý napísal a režíroval Rolf Schrader.

Potom hosťoval ako Slick v troch epizódach tínedžerského seriálu Madison (1997) od Global Television Network, po ktorom si zahral Raya v televíznom sci-fi horore Dream House (1998). V roku 1999 získala Brennanová rolu Steva v mysterióznom thrilleri Convergence, po ktorom nasledovala jedna z jeho najvýznamnejších úloh Jasona Wellsa/Jasona Blacka v akčnom Tlmiči, ktorý režíroval Robert Lee.

Vzostup ku sláve a silnej medicíne

Ďalšia významná úloha Brennanovej prišla v roku 2000, keď vystupoval ako Mark Curran v kanadskom televíznom živom akčnom filme G-Saviour, ktorý režíroval Graeme Campbell.

V tom istom roku sa pripojil k obsadeniu lekárskeho dramatického seriálu Silná medicína, vysielaného na sieti Lifetime, objavil sa v hlavnú úlohu doktora Nicka Biancavillu od prvej do štvrtej sezóny v rokoch 2000 až 2005, pričom hosťoval v šiestej sezóne.

Súbežne s natáčaním filmu Silná medicína sa Brennanová objavila v niekoľkých televíznych seriáloch ako North Shore, Without A Trace a Monk. V roku 2005 Brennanová hosťovala ako Nick Irons v troch epizódach kriminálneho seriálu ABC Blind Justice a seržant Carroll v dvoch epizódach seriálu CBS CSI: Crime Scene Investigation.

Pokračujúci úspech

V roku 2006 si Brennan Elliott zahrala Todda Beamera v akčnej kriminálnej dráme Let 93 pripravenej pre televíziu a bola obsadená ako Ray Williams v policajnom seriáli CBS Cold Case. V rokoch 2006 až 2007 hral ako T.K. v komediálnom dramatickom seriáli ABC What About Brian? a v tom istom období sa objavil v opakovanej úlohe Bena Saundersa v sérii sci-fi drámy USA Network The 4400. Potom hral Davida Chandlera v komediálnom dramatickom filme Hallmark Channel. The Nanny Express (2008), po ktorom nasledovali jeho postavy Steva v akčnej dráme Confession, ktorú napísala a režírovala Marilyn Mitchell, a Troya v trileri Black Widow, obe v roku 2010.

Do konca desaťročia tiež hosťoval v takých televíznych seriáloch, ako sú okrem iného Grey's Anatomy, Private Practice a CSI: Miami.

Roly na začiatku 2010

Ďalšia významná úloha Brennanovej prišla, keď stvárnil Erica v romantickej komédii Take Me Home z roku 2011, ktorú režíroval Sam Jaeger, a potom v tom istom roku vystupoval ako Rod v televíznom filme I Met A Producer And Moved To L.A.

V nasledujúcom roku hral ako Vance v televíznom filme Cupid, Inc., stvárnil Petea Shoremana v ďalšom televíznom filme s názvom Kiss At Pine Lake a získal rolu Viktora v trileri Murder On. 13thPoschodie.

V roku 2013 sa Brennanová objavila ako Rip v horore Blood Shot od Dietricha Johnstona, Ian v hororovom trileri Curse Of Chucky z roku 2013, ktorý napísal a režíroval Don Mancini, a Dr. Norton v romantickej dráme Heart Of Dance.

Cedar Cove a ďalšie vystúpenia

V rokoch 2013 až 2015 hral Warrena Sageta dramatický seriál Cedar Cove , vysielané na Hallmark Channel. Popri tomto výkone získala Brennanová aj cameo rolu v dobrodružnej komédii Night At The Museum: Secret Of The Tomb z roku 2014, kde si zahrala po boku Owena Wilsona a Robina Williamsa, a potom sa objavila ako Brian Howell v televíznom seriáli. film All Of My Heart a Danny Collier v televíznom filme A Christmas Melody, oba v roku 2015.

Neskutočné a nedávne projekty

Potom sa Brennanová pripojila k obsadeniu Celoživotný dramatický seriál Unreal , ktorý v rokoch 2015 až 2018 vystupoval v úlohe Grahama v 38 epizódach. Medzitým v roku 2016 hral Marco Salvare vo filmovej sérii Flower Shop Mystery, po ktorej pokračoval v práci na titulkoch vyrobených pre televíziu, vrátane jeho vystúpenia ako Brian Howell vo filme All Of My Heart: Inn Love z roku 2017 a jeho pokračovaní s názvom All Of My Heart: The Wedding a jeho stvárnenie Lea vo filme Christmas At Grand Valley v roku 2018. Najnovšie si zahral Jakea vo filme pre televízny film Celé leto, po ktorom získal rolu Logana vo filmovej sérii Crossword Mysteries, oba v roku 2019.

Vzhľad a vitálna štatistika

Brennan Elliottha má krátke tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 6 stôp 4 palce (1,93 m), pričom váži približne 220 libier (100 kg).

Osobný život a koníčky

Brennan Elliott je ženatý muž a jeho manželka je Cami Elliottouple. Stretli sa prostredníctvom spoločného priateľa v deväťdesiatych rokoch, ale nakoniec sa spojili až v roku 2011 na súkromnom svadobnom obrade. Sú rodičmi syna a dcéry a ich súčasné bydlisko je v kanadskom Toronte. Vo voľnom čase Brennan rád hrá tenis a cestuje po svete, jeho obľúbenou dovolenkovou destináciou je Francúzsko.