• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Andrewa Shuea, manželka Amy Robach: Kde je teraz?

Čistá hodnota Andrewa Shuea, manželka Amy Robach: Kde je teraz?

ObsahKto je Andrew Shue?

Andrew Shue je americký herec, spisovateľ, podnikateľ a športovec, ktorý sa preslávil účinkovaním v televíznej šou Melrose Place. Je spoluzakladateľom tínedžerskej dobrovoľníckej organizácie Do Something a členom jej správnej rady.

Andrew Shue Vek, znamenie zverokruhu, raný život, rodina a vzdelanie

Andrew bol narodený v znamení zverokruhu Rýb 20. februára 1967 vo Wilmingtone, Delaware, USA, čím má od roku 2020 53 rokov, je Američan podľa národnosti a patrí k bielemu etniku.

pridané Melrose Place _ Italiafanpage na štvrtok 11. júla 2019

Narodil sa prezidentke súkromnej divízie Chemical Bank Corporation Anne Brewsterovej a obchodníkovi s nehnuteľnosťami a právnikovi Jamesovi W. Shueovi. Andrew vyrastal so svojou staršou sestrou Elizabeth Shue, ktorá sa objavila v slávnom Karate Kid z roku 1984. Je tiež bratom zosnulého Williama Shuea a Johna Shuea.

Andrew bol zapísaný na Columbia High School, Maplewood, NJ, kde vytvoril Sieň slávy – jeho sestra sa stala členom Siene slávy v roku 1994. Navštevoval rovnakú strednú školu s budúcim hercom/režisérom Zachom Braffom, dokonca bývali v rovnakej štvrti. .

Počas strednej školy založil študentskú skupinu Študenti slúžiaci seniorom na pomoc starším ľuďom. Prezident Reagan odmenil skupinu ocenením za službu v roku 1987. Andrew pokračoval vo vysokoškolskom vzdelávaní v New Hampshire na Dartmouth College a v roku 1989 získal titul BA z histórie.

Andrew Shue Profesionálna kariéra a vzostup ku sláve

Andrew bol obsadenie, aby sa objavil v jeho debutovom filme Aaron Spelling's Melrose Place v roku 1992 ako Billy Campbell spolu s Throne Smithom (neskôr chodil s T. Smithom), vďaka čomu bol veľmi populárny a hral v telenovele šesť rokov.

Shue sa neskôr objavil ako násilnícky manžel vo filme The Rainmaker od Francisa F. Coppolu, v ktorom hrali Claire Danes a Matt Damon. V roku 1996 bol Andrew vymenený za bývalého korešpondenta SportsCenter, Charleyho Steinera, v reklame SportsCenter na ESPN – Shue zaujal svoju pozíciu v SportsCentre a Steiner prevzal Shue’s na Melrose Place.

V roku 2007 Andrew pracoval na budúcom filme Gracie z roku 2007 a spolu so svojím bratom Johnom, jeho sestrou Elizabeth a An Inconvenient Truth, oscarovým režisérom a švagrom Davisom Guggenheimom, vytvorili Usra Major Films. Spoluprodukoval Gracie a hral menšiu rolu.

Film vznikol ako pocta jeho bratovi Willovi, ktorý zomrel v roku 1998 pri dopravnej nehode. Film sleduje príbeh Elisabeth z detstva, v ktorom sa objavuje ako jediné dievča hrajúce v chlapčenskom futbalovom tíme.

Shueova profesia vo futbale začala, keď hral za Bulawayo Highlanders v Zimbabwe. Tím počas tejto sezóny vyhral double (pohár CBZ aj pohár Zimbabwe Premier Soccer League). Bol jediným bielym hráčom Zimbabwe vo futbalovej lige.

Shue hral za Zimbabwe Soccer Premier League v roku 1993, keď sa stretli s Los Angeles United z Kontinentálnej halovej futbalovej ligy.

Na tomto turnaji hral raz. V júli 1994 odohral dva zápasy za Anaheim Splash a pamätá sa aj na to, že hral za Los Angeles Galaxy v Major League Soccer, keď sa stále objavoval v Melrose Place. Talentovaný futbalista sa zranil v roku 1997 a celú sezónu strávil ako zranená rezerva.

Ako podnikateľ Andrew dosiahol niekoľko pozoruhodných úspechov, ako napríklad spoluzaloženie dobrovoľníckej organizácie Do Something, ktorú založil spolu so svojím priateľom z detstva Michaelom Sanchezom.

Spolu s Michaelom tiež založil webovú stránku sociálnej siete CafeMom, ktorá ponúka platformu pre matky na prepojenie a zdieľanie nápadov a skúseností. Teraz sa rozrástla na skupinu spoločností a hlavnými investormi sú Draper Fisher Jurvetson a Highland Capital Partners.

V súčasnosti Andrew spolupracuje s Joanie Robachovou, jeho svokrou a komikom Chuckom Niceom, aby spolu moderovali sériu webizod Mad Life.

Andrew Shue Osobný život, manželka a deti

začal Andrew zoznamka Jennifer Hageney, kvetinová dizajnérka, v roku 1994 a vydatá až do roku 2008, kedy sa rozviedli.

Boli požehnaní tromi synmi: Aidanom, Nateom a Wyattom.

Shue sa v roku 2010 znova oženil s Amy Robach, korešpondentkou ABC News a spoluzakladateľkou, majú dve dcéry z predchádzajúceho manželstva Amy. Andrew momentálne žije spolu so svojou rodinou v Princetone, New Jersey, USA.

Andrew Shue meranie tela a funkcie

Stojaci pri Andrew s výškou 5 stôp 8 palcov (1,73 m) váži od roku 2020 160 libier (73 kg).

Má tmavohnedé oči a farbu vlasov má rovnakú, s ostrým účesom. Andrew, ktorý hral ako profesionálny futbalista, má zdravé držanie tela a je fyzicky zdatný.

Andrew Shue Čistá hodnota

Andrew's kariéra ako herec, bývalý futbalista a úspešný internetový podnikateľ (spoluzakladateľ Urob niečo a CaféMom) mu zarobil značné bohatstvo. Protagonista Melrose Place má hodnotu okolo 100 miliónov dolárov od roku 2020, podľa renomovaných zdrojov, čo ho radí na 55. pozíciu, pokiaľ ide o Richest Actors Alive (2020).