• Hlavná
  • Hudobníci
  • Čierna hodnota Kodak, vek, výška, väzenie, skutočné meno – životopis

Čierna hodnota Kodak, vek, výška, väzenie, skutočné meno – životopis

ObsahAké je skutočné meno Kodak Black?

Kodak Black sa narodil v Pompano Beach na Floride v USA 11. júna 1997 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je rapper a spevák a skladateľ ktorý vzbudil pozornosť vydaním svojho singlu No Flockin 27. júla 2016 a ktorý sa dostal na 95. miesto v americkom rebríčku Billboard Hot 100 Chart.

Narodil sa ako Dieuson Octave a neskôr si zmenil meno na Bill Kahan Kapri predtým, než prijal svoje „umelecké meno“.

Raný život a vzdelanie

Kodaka vychovala ako jediné dieťa na pláži Pompano jeho matka, ktorá bola haitskou imigrantkou, a obaja žili v Golden Acres, čo je projekt verejného bývania na pláži Pompano – o jeho otcovi nie je nič známe a predpokladá sa, že rodinu opustil. dlho po narodení Kodaku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom KILL BILL (@kodakblack)

Kodak navštevoval základnú školu, na ktorej sa začal zaujímať o rapovú hudbu, a sám začal robiť hudbu v miestnom trap house. Kodak, ktorý sa rozhodol stať sa rapperom, čítal tezaurusy, aby obohatil svoju slovnú zásobu a napísal lepšie texty. Mal mimo zákon priateľov, s ktorými sa príležitostne dopúšťal vlámania a vnikania, ako aj hádok, ktoré nakoniec viedli ku Kodaku. bol vylúčený zo základnej školy počas navštevovania piateho ročníka . Neskôr v rozhovore uviedol, že mal možnosť vybrať si medzi predajom drog alebo stať sa rapperom.

Mal len šesť rokov, keď si za umelecké meno vybral Lil’ Black, neskôr sa zmenil na Kodak Black.

Kariéra rappera

Mal 12 rokov, keď začal svoju kariéru, keď sa pripojil ku skupine Brutal Youngnz, zostal s ňou vyše roka, kým sa pripojil k rapovej skupine The Kolyons. V decembri 2013 odštartoval svoju sólovú kariéru vydaním svojho debutového mixtapu Project Baby.

Jeho druhý mixtape Heart of the Projects vyšiel v decembri 2014, o rok neskôr nasledoval jeho tretí mixtape Institution. To, čo skutočne urobilo Kodak populárnym, bolo video, ktoré slávny rapper Drake nahral na internet a v ktorom tancoval na Kodakovu pieseň Skrt. Len pár dní po nahraní videa podpísal Kodak zmluvu s Atlantic Records.

Pokračoval v spolupráci na piesni Lockjaw s French Montanou a objavila sa na 23. mieste v Billboard Hot R&B/Hip-Hop Songs Chart. Kodak prepustený jeho nový mixtape Lil B.I.G. Pac v júni 2016, ktorá sa umiestnila na 18. mieste v rebríčku Heatseakers Albums Chart a na 49. mieste v rebríčku Top R&B/Hip-Hop Albums Chart. Jeho nový singel Tunnel Vision vyšiel 17. februára 2017 a umiestnil sa na 6. mieste v americkom rebríčku Billboard Hot 100 Chart, ako aj na 17. mieste v kanadskom rebríčku Hot 100 Chart.

Jeho prvý štúdiový album vyšiel 31. marca 2017 s názvom Painting Pictures, ktorý sa umiestnil na 3. mieste v rebríčku Billboard 200 Chart, a 18. augusta 2017 vydal svoj mixtape Project Baby 2, ako aj jeho novú verziu Project Baby 2: All Vyrástol v novembri toho istého roku.

Kodak potom vydal svoj ďalší mixtape Heart Break Kodak na Valentína 2018 a jeho druhý album Dying to Live vyšiel 14. decembra 2018 a umiestnil sa na prvom mieste v rebríčku Billboard 200 a zostal na týždeň na prvom mieste – dve skladby z albumu s názvom Zeze a Calling My Spirit sa umiestnili na 2. a 46. mieste v rebríčku Hot 100.

Najnovšie, 12. mája 2020, bol vydaný jeho najnovší singel Vultures Cry 2 v spolupráci s Mikeom Smiffom a WizDaWizardom.

Trávenie času vo väzení

Kodak bol z rôznych dôvodov vo väzení a von z neho a trikrát bol aj v záchytnom stredisku pre mládež. Po obvinení z prechovávania kanabisu, väznenia dieťaťa a lúpeže bol v októbri 2015 poslaný do väzenia, ale krátko nato bol prepustený.

V apríli 2016 ho opäť zatkli za držanie zbrane a marihuany, ako aj za to, že unikal zatknutiu policajtov. Len o mesiac neskôr bol Kodak opäť zatknutý a obvinený z falošného uväznenia a ozbrojenej lúpeže. V januári 2018 bol zatknutý po živom vysielaní na Instagrame, keď dal dieťaťu zbraň a marihuanu – Kodak bol uväznený a prepustený 18. augusta 2018. Dňa 13. novembra 2019 bol odsúdený na 46 mesiacov väzenia za klamstvo na federálnych papieroch a v súčasnosti je odsúdený na ďalšie dva až sedem rokov za pokus o vstup do USA z Kanady s pištoľou Glock – v súčasnosti si odpykáva trest v ústave na výkon trestu v Spojených štátoch, Thomson.

Okolo jeho mena sa objavilo mnoho ďalších kontroverzií, vrátane toho, keď v januári 2017 naživo na Instagrame natáčal ženu, ktorá jemu a niekoľkým jeho priateľom dáva orálny sex. Vyhlásil, že uprednostňuje ženy svetlej pleti pred černoškami, pretože verí, že sa dajú ľahšie rozbiť, pričom bol stredobodom pozornosti aj v apríli 2019, keď tvrdil, že so sexom s americkou modelkou počká a herečka Lauren London, ktorej priateľ Nipsey Hussle, raper, bol zabitý v prestrelke len pár dní pred jeho vyhlásením.

Milujte život a vzťahy

Bez ohľadu na to je Kodak trochu tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a hovoril iba o jednom dievčati, s ktorým bol.

V roku 2016 on začal chodiť s Jaydou Cheavesovou , hviezda Instagramu, ktorú na sieti sleduje viac ako 4,1 milióna ľudí a ktorá väčšinou nahráva obrázky s jej prsiami a zadkami – s Kodakom sa rozišli v polovici roku 2017 a Jayda začala chodiť s rapperom Lil Baby a dala sa im narodil syn vo februári 2019.

Kodak nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými by mohol chodiť, no internetom kolujú zvesti, že mal za sebou niekoľko ďalších vzťahov a že najdlhší vzťah mal s dievčaťom, ktoré stretol na párty vo veku 16 rokov – údajne spolu chodili viac ako päť rokov.

Od novembra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Hoci je Kodak mnohými považovaný za zločinca, je filantrop, ktorý daroval peniaze rôznym charitatívnym organizáciám vrátane 10 000 dolárov Detskému centru Jacka a Jill. V novembri 2018 bolo oznámené, že spoločnosť Kodak na Haiti stavala školu. Dňa 20. decembra 2018 venoval peniaze organizácii Paradise Childcare a umožnil tak 150 deťom dostať darčeky v okrese Broward na Floride – nadácii venoval aj 5 000 dolárov na zorganizovanie vianočného večierku. Daroval 2 500 dolárov rodine policajta Terrenca Carrawaya, ktorý zomrel pri prestrelke, a tiež 12 500 dolárov tínedžerke Paige Cook, ktorá chcela poskytnúť zošity a ceruzky pre 7 600 študentov žijúcich v Cleburne Independent School District v Texase.

pridané Kodak Black na Nedeľa 12. novembra 2017

Kodak rád cestuje, hrá športy ako futbal a futbal a zúčastňuje sa večierkov s priateľmi. Možno nie je prekvapením, že rád sleduje kriminálne a mafiánske filmy, pričom jeho obľúbené sú Taxi Driver a Scarface.

Vek a výška

Kodak má 23 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.