• Hlavná
  • Celebrity
  • Christopher Stokowski Vanderbilt: Čistá hodnota, rodinné stretnutie

Christopher Stokowski Vanderbilt: Čistá hodnota, rodinné stretnutie

Napriek tomu, že sa Christopher Stokowski narodil do smiešne bohatej a známej rodiny, nechcel prijať životný štýl bohatých a slávnych. Namiesto toho sa rozhodol vyhýbať sa žiare reflektorov. Napriek tomu prežil zaujímavý život a je nevlastným bratom úspešného novinára Andersona Coopera.

ObsahRaný život a rodina

Hoci Christopher nechcel mať nič spoločné so slávou, o jeho ranom živote sa vie, pretože žil so svojou rodinou. Narodil sa 31. januára 1952 Gloria Vanderbiltová a Leopold Stokowski, ktorý bol v tom čase ženatý.

Leopold bol považovaný za jedného z najlepších dirigentov orchestra 20. storočia. Gloria bola dedičkou impozantného a veľmi známeho Vanderbiltove bohatstvo . Bola slávna od narodenia a žila pohodlným životom. Vybudovala si však život a stala sa úspešnou spisovateľkou, podnikateľkou, socialistkou, dizajnérkou a maliarkou.

Christopher mal mnoho ďalších súrodencov – najznámejší z nich bol skúsený novinár Anderson Cooper. Anderson sa preslávil prácou pre CNN a je veľmi obdivovaný vo svojej zvolenej kariére.

Christopher, ktorý nebol v oslnivom svetle reflektorov, udržiaval svoj život v súkromí, takže podrobnosti o svojom všeobecnom živote boli dosť zriedkavé. Uprednostňoval pod radarom a nestýkal sa toľko so svojou rodinou celebrít. Chcel si urobiť život mimo očí verejnosti.

Vzdelanie a kariéra

O Christopherovom vzdelaní a skoršom živote sa toho veľa nevie. Je známe, že bol plachým dieťaťom, ktoré sa nedokázalo vyrovnať so slávou svojej matky a rodiny.

Navštevoval Bard College, súkromnú vysokú školu slobodných umení v Annandale-on-Hudson, New York. Tu sa držal v ústraní a snažil sa vyhnúť sláve rodiny Stokowski-Vanderbilt.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ak chce niekto zábavnú a desivú zajačiu dieru, predstavujem vám Gloriu Vanderbiltovú alias matku Andersona Coopersa Na nasledujúcich obrázkoch uvidíte 1. Kráľovsky vyzerajúcu pani Vanderbiltovú so svojimi dvoma synmi Andersonom a Carterom 2. Čítanie pani Vanderbiltovej jej synovia knihu. So satanským umeleckým dielom na stene. Hneď za nimi 3. Pani Vanderbiltová zdanlivo úplne démonicky posadnutá so svojimi dvoma synmi 4. Pozri 3. 5. Pravdepodobne najtemnejší obrázok skupiny. Bazén Gloria Vanderbilts. Čo vidíš? #bitúnok #gloriavanderbilt #andersoncooper #satanicelite #illuminati #zlo

Príspevok zdieľaný používateľom Joshua (@joshuajosephwell) 31. júla 2020 o 21:39 PDT

Christopher zdedil po otcovi lásku k hudbe a rozhodol sa pokračovať v kariére týmto smerom. Bol odhodlaný presadiť sa v hudobnom priemysle a stal sa z neho talentovaný hudobný skladateľ.

Vzťah s April Sandmeyerovou

Christopher sa zamiloval do mladej dámy menom April Sandmeyer v roku 1974. Títo dvaja spolu začali randiť a čoskoro začali vážne myslieť na svoj vzťah a spoločnú budúcnosť. Zasnúbili sa v roku 1977. Toto rozhodnutie urobiť veci oficiálne prišlo krátko po tom, čo zomrel jeho nevlastný otec Wyatt Cooper a jeho biologický otec. Možno ho k tomu, aby bral svoj vzťah vážne, pripomenulo, aký krehký a vzácny je život po smrti.

Okolo tohto času začal navštevovať terapeuta svojej matky, ktorý mu pravdepodobne pomôže vyrovnať sa so smrťou dvoch prominentných mužov v jeho živote. Veci sa však zvrtli, keď si uvedomil, že terapeut a jeho matka spolupracujú na ukončení jeho vzťahu s April.

Keď sa to dozvedela, April bola zdrvená a ich románik sa skončil. Christopher bol zúrivý a rozhodol sa prerušiť vzťahy so svojou rodinou, najmä so svojou matkou. Dúfal, že to získa späť Aprilino srdce.

Bohužiaľ to nefungovalo. Christopher sa potom rozhodol odsťahovať z NewYorku a informoval svoju rodinu, že sa už nikdy nevráti.

Anderson Cooper so svojou matkou a bratom. Anderson Cooper

pridané Brandon Bent na Streda 19. decembra 2018

Ďalších 38 rokov, Christopher zmizol a nikto o ňom nepočul. Nie je známe, k čomu sa v tomto čase dostal.

Rodinný život a stretnutie

Rodina Stokowski-Vanderbilt je pomerne veľká a zmiešaná. Z otcovej strany má Christopher brata, ktorý sa volá Leopold. Má tiež tri nevlastné sestry Andreu Sadju Stokowski, Soniu Mariu Noel a Gloriu Lubu Stokowski.

Christopher má tiež dvoch nevlastných bratov z manželstva svojej matky s Wyattom – Cartera Vanderbilta Coopera a Anderson Hays Cooper .

Žiaľ, jeden z jeho nevlastných súrodencov spáchal samovraždu, zatiaľ čo Christopher bol tých mnoho desaťročí preč od svojej rodiny. Carter nedal najavo, že by bol nešťastný alebo mal samovraždu, ale spáchal samovraždu skokom zo 14. poschodia prístrešku Gloria na Manhattane. V čase samovraždy mal 23 rokov a pred sebou svetlú budúcnosť. Bol považovaný za inteligentného a navštevoval Princeton. Carter mal tiež veľmi dobrú prácu v American Heritage ako knižný editor.

V roku 2016 sa Christopher konečne vrátil a stretol sa so svojou rodinou.

Oslovil svoju odcudzenú rodinu po tom, čo videl Nothing Left Unsaid: Gloria Vanderbilt a Anderson Cooper, dokument HBO s Gloriou a Andersonom.

Dokument naozaj nespomína Christophera. Podľa April, jeho bývalej snúbenice, Gloria o ňom pravdepodobne nechcela príliš spomínať, pretože vedela, že nerád je na očiach verejnosti.

Magazín Town&Country v roku 2019 uviedol, že April povedala, že Gloria chce chrániť Christopherovo súkromie a nechce mu venovať žiadnu pozornosť, ktorú by nechcel.

Anderson potvrdil, že on a Christopher sa po dokumentárnom filme dokázali znova spojiť. Christopher zostáva v kontakte so svojou rodinou dodnes.

Čistý majetok

Keďže Christopherov život je taký súkromný, ako je, nie je ľahké presne určiť, akú má hodnotu. Verí sa však, že keďže pochádza z bohatej rodiny, po ničom netúži. Po otcovi Leopoldovi napokon zdedil veľkú sumu peňazí.

Od decembra 2019 sa uvádza, že Christopher's osobné čisté imanie predstavuje približne 1 milión dolárov.

Po tom, čo Gloria zomrela, mohol mať nárok na podiel z jej majetku vo výške 200 miliónov dolárov. Sú ľudia, ktorí veria, že mu nič nenechala a väčšina peňazí išla Andersonovi.