• Hlavná
  • Herci
  • Chip Fields – matka Alexis a Kim Fields, Net Worth, Wiki

Chip Fields – matka Alexis a Kim Fields, Net Worth, Wiki

ObsahKto je Chip Fields, matka Alexis a Kim Fields?

Laverne ‚Chip‘ Fields sa narodila v New Yorku v USA 5. augusta 1951 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je herečka, speváčka, filmová producentka a režisérka , ktorá je azda najznámejšia zo stvárnenia Lynetty Gordonovej v komediálnom seriáli Dobré časy, ktorý sa vysielal v rokoch 1974 až 1979 a vytvorili ho Mike Evas, Norman Lear a Eric Monte. V seriáli hrali Ja’net DuBois, Ralph Carter a Bernadette Stanis a sledovali chudobnú rodinu, ktorá sa snažila vyžiť – séria získala jednu cenu a bola nominovaná na sedem ďalších, vrátane troch Zlatých glóbusov.

Chip je matkou dvoch populárnych herečiek – Kim Fields a Alexis Fields.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje #wcw: Chip Fields #ChipFields #WCW #WomanCrushStreda

Príspevok zdieľaný používateľom Justin Sudler (@justin_case_1984) 4. marca 2020 o 13:43 PST

Raný život a vzdelanie

Chip bola vychovaná v New Yorku vo veľkej rodine jej otcom, ktorý bol taxikár a jej matkou, ktorá bola krajčírka – rodina bola chudobná a mala sotva peniaze na najzákladnejšie veci.

Chip sa začal zaujímať o herectvo po tom, čo začala pozerať televíziu so svojimi bratmi a sestrami, a keď sa naučila, že vie hrať v škole, okamžite sa stala členkou školského dramatického klubu. Prihlásila sa na miestnu strednú školu v ktorej bola fyzicky aktívna, aby sa pripravila na svoje úlohy, a po imatrikulácii v roku 1969 začala pracovať na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporila, pričom sa zúčastňovala konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch – päť rokov trvalo, kým dostal Chip príležitosť začať jej hereckú kariéru.

Úlohy v televíznych seriáloch

Chip debutovala v televíznom seriáli v roku 1975, keď bola obsadená do role Girl in Bar v epizóde Face for a Shadow antológie Policajný príbeh. O dva roky neskôr hosťovala v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je sitcom Rhoda, denná telenovela Days of Our Lives a sitcom What’s Happening!!.

V roku 1978 bola pozvaná na hosťovanie ako Kelly Johnson v epizóde A Ransom in Diamonds of kritikou uznávaný detektívny seriál Barnaby Jones , v ktorej si zahrali Buddy Ebsen, Lee Meriwether a Mark Shera a sledovala pracovný aj súkromný život detektíva Barnabyho – séria bola nominovaná na štyri ceny vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Chip Fields na scéne počas natáčania dvojdielneho filmu The Deadly Dust

pridané The Amazing Spider-Man (TV seriál) na Streda 24. januára 2018

Aj v roku 1978 Chip hral vedľajšiu postavu Ritu Conway v seriáli The Amazing Spider-Man a potom sa objavil v jedinej epizóde mnohých seriálov, ako napríklad v policajnej procedúre Hill Street Blues v roku 1982, policajnej dráme T. J. Hooker v roku 1984 a sitcom The Facts of Life v roku 1986.

V roku 1992 bola jej hosťujúcou hviezdou ako pani Wilson v epizóde komediálnej drámy Roc av roku 1993 bola pozvaná hrať vedľajšiu postavu Laverne Hunter, ktorá sa objavila v mnohých epizódach komediálneho seriálu Living Single.

Tri z posledných Chipových úloh v televíznom seriáli boli v epizóde Escorting Ain't Easy zo sitcomu The Wayans Bros. v roku 1998, v epizóde Turkey Day Blues v ďalšej sitcome The Parkers v roku 2000 a v epizóde Fist of Funny z komédie. séria Just Jordan v roku 2007.

Úlohy vo filmoch

Chip debutovala vo filme v roku 1974, keď bola obsadená do úlohy Riotera na Hallway Stairs v romantickej komédii Claudine, v ktorej hrali James Earl Jones a Diahann Carroll, a v tom istom roku si zahrala Harriet Morse vo filme Change at 125th Street.

V roku 1975 hrala vedľajšiu postavu Red Hat v životopisnom komediálnom filme The Happy Hooker podľa memoárov Xaviery Hollanderovej a v roku 1977 sa Chip objavil v r. film Freeman réžia Lloyd Richards. V roku 1978 stvárnila Caroline Brown v kriminálnej dráme Blue Collar a v roku 1980 sa objavila ako Yvonne Clements v dráme The Night the City Screamed.

Chipova posledná rola vo filme bola v roku 2004, keď hrala The Woman in Church v dráme Woman Thou Art Loosed, ktorú režíroval Michael Schultz.

Ostatné kredity

Chip pracovala v rôznych funkciách na iných filmoch – v roku 1993 pôsobila ako koučka dialógov pre tínedžerskú drámu Menace II Society a v tom istom roku bola konzultantkou producenta pri mnohých epizódach dvoch sitcomov – Hangin' with Mr. Cooper a Život Single. V roku 1999 režírovala epizódu The Road Less Traveled zo sitcomu Sestra, sestra, potom v nasledujúcom roku začala pracovať ako konzultantka pre sitcom The Parkers, pričom režírovala aj štyri epizódy seriálu.

Od roku 2001 sa Chip zameriava najmä na réžiu televíznych seriálov. Začala epizódou You Better Watch Out zo sitkomu Priateľky a potom v roku 2003 režírovala sedem epizód sitkomu Romeo! a päť epizód komediálneho seriálu Jeden na jedného. V roku 2005 režírovala epizódu If You Can’t Stand the Heat sitcomu All of Us a potom režírovala jednotlivé epizódy tínedžerskej komédie Hannah Montana a akčnej komédie Ned’s Declassified School Survival Guide.

Tri z jej najnovších režijných zásluh boli, keď v roku 2009 pracovala na dvoch epizódach komédie Meet the Browns, v roku 2012, keď režírovala 12 epizód sitkomu Tyler Perry's House of Payne, a v roku 2020 režírovala šesť epizód komédie. Mladý Dylan Tylera Perryho.

Milujte život a manželstvo

Chip bol dvakrát ženatý. Vyhýba sa rozprávaniu o svojom prvom manželovi – mužovi menom John Randolph – ale predpokladá sa, že títo dvaja spolu začali chodiť, keď bola ešte tínedžerka. Neexistujú žiadne definitívne informácie o dátumoch ich zväzku, okrem toho, že sa vzali pred dovŕšením 20 rokov. 12. mája 1969 v New Yorku Chip porodila dcéru Kim a dcéra Alexis ju nasledovala takmer o 10 rokov neskôr, 3. marca 1979. , ktorých zrejme oboch splodil John, no potom sa pár rozviedol, pravdepodobne niekedy po narodení Alexis.

Začiatkom 90. rokov Chip sa stretol s americkým filmovým kameramanom Ervom Hurdom , keď spolu pracovali na rovnakom filme, a 20. augusta 1994 sa vzali na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny.

Zdá sa, že Chip a Erv spolu vedú šťastný život odkedy sa vzali, a od septembra 2020 je Chip vydatá za svojho druhého manžela a má dve dcéry z prvého manželstva.

Záľuby a iné záujmy

Chip je rodinná žena, ktorá sa po narodení svojej prvej dcéry rozhodla zamerať na jej výchovu a nie na hereckú kariéru. Väčšinu svojho voľného času trávi so svojimi dcérami, ak majú voľno, ale keď nie, Chip rád cestuje na miesta, ktoré doteraz v USA nenavštívil – tiež rada cestuje do Európy, no najradšej chodí s niekým, pretože nie je veľkým fanúšikom zámorských letov.

Je filantropkou, ktorá spolupracovala s niekoľkými charitatívnymi organizáciami a nadáciami, pričom Chip je tiež podporovateľkou organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chip Fields, matka Kim Fields, starne ako dobré víno. #ChipFields #BlackDontCrack

Príspevok zdieľaný používateľom Justin Sudler (@justin_case_1984) 27. novembra 2019 o 2:47 PST

Niektorí z jej osobných obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Denzel Washington a Natalie Portman a medzi jej obľúbené filmy patria Seven Pounds, I, Robot a Leon: The Professional.

Čistý majetok

Chip má 69 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg). Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Kim Fields?

Kim je možno stále najlepšie známa pre jej stvárnenie hlavnej postavy Dorothy 'Toothie' Ramsey v sitcome The Facts of Life, ktorý sa vysielal v rokoch 1979 až 1988 a v ktorom si zahrali aj Lisa Whelchel a Mindy Cohn – príbeh sleduje bývalú gazdinú pani Ednu Garrett. keď učí skupinu dospievajúcich dievčat, ako prežiť toto zvláštne obdobie života.

Séria získala šesť ocenení a bola nominovaná na ďalších 17, vrátane troch cien Primetime Emmy.

Kim získala uznanie v roku 1978, keď bola pozvaná hrať v sitkome Baby, I’m Back, potom, keď bol po odvysielaní len niekoľkých epizód zrušený, bola pozvaná hrať v The Facts of Life. Od herectva si dala pauzu, pretože sa chcela zapísať na Pepperdine University, ktorú ukončila v roku 1992, a v roku 1993 bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v jedinej epizóde seriálu. kritikou uznávaný komediálny seriál The Fresh Prince of Bel-Air , v ktorej ju zvádzal známy herec Will Smith. Od roku 1993 do roku 1998 Kim hrala ako Regina Hunter v sitkome Living Single a po zrušení seriálu začala svoju kariéru hudobníčky tým, že sa pripojila k R&B kapele Impromp 2. Začala tiež svoju režisérsku kariéru a 18. augusta 2015 bola Kim pozvaná hrať v reality seriáli The Real Housewives of Atlanta.

V roku 1995 sa vydala za amerického filmového producenta Jonathona Franklina Freemana, no v roku 2001 sa z neznámych dôvodov rozviedli. Kim pokračovala v rande s hercom Christopherom Morganom a 4. mája 2007 porodila ich syna Sebastiana Alexandra Morgana – Kim a Christopher sa vzali 23. júla 2007 na súkromnom obrade a 3. decembra 2013 sa Kim narodil syn Quincy. Morgan.

Kto je Alexis Fields?

Alexis nie je taká slávna ako jej sestra Kim – možno najlepšie ju preslávila rola Nicole Wilson v rodinnom komediálnom seriáli Tajný svet Alexa Macka, ktorý sa vysielal v rokoch 1994 až 1998 a v ktorom hrali Larisa Oleynik, Meredith Bishop a Darris Love. . Príbeh sleduje dobrodružstvá dospievajúceho dievčaťa Alex Mack a séria získala jednu cenu a bola nominovaná na 12 ďalších.

Všetko najlepšie k narodeninám herečke Alexis Fieldsovej!

pridané Kolektív hnedých dievčat na Streda 1. marca 2017

Alexis sa objavila v približne 22 filmoch a televíznych seriáloch – jej prvý pozoruhodný výkon bol v r komediálny dramatický seriál Roc , v ktorej v roku 1993 stvárnila Sheilu Hendricksovú v 22 epizódach. V rokoch 1996 až 1999 hrala vedľajšiu postavu Diavian Johnson, keď sa objavila v 27 epizódach komediálnej drámy Sister, Sister, a v rokoch 1998 až 2000 hrala ako Sharla Morrison v komediálny seriál Kenan & Kel. Dve z jej najnovších úloh boli v roku 2016 v epizóde Greed Ex-Boyfriend z krimiseriálu Dead of Night, v ktorom hrala Tiffany Durst, a v dvoch epizódach seriálu o dramatickom športe All American in 2020, v ktorom hrala Denise. Patterson. Alexis bola nedávno obsadená, aby sa objavila v pripravovanom nepomenovanom filme.

Alexis je od roku 2006 vydatá za neslávneho Kevina Jacksona a majú spolu dve deti.