• Hlavná
  • Herci
  • Chez Starbuck (trinásty rok) – vek, manželka, čistá hodnota

Chez Starbuck (trinásty rok) – vek, manželka, čistá hodnota

Chez Starbuck je americký herec na dôchodku, ktorý sa preslávil rolou Codyho Griffina v televíznom fantasy-komédii Trinásty rok (1999) a vedľajšou úlohou v romantickej komédii Time Share (2000). úlohy, ktoré mal počas svojej kariéry.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Caesaray Sarnella sa narodil 26. júna 1982 v Lakewood, Colorado USA, je synom Eda Sarnellu a jeho manželky Lorelei, ktorá bola jeho agentkou na začiatku kariéry.

pridané V Starbucks na Streda 6. decembra 2017

Žiaľ, nezdieľal žiadne ďalšie podrobnosti zo svojho raného života, len to, že bol členom potápačského tímu ako teenager, čo mu pomohlo získať rolu, ktorá ho vyniesla na hviezdu.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Chez sa už od útleho veku zaujímal o divadelné umenie a bol detskou moderátorkou Channel 8 v Las Vegas. Jeho matka bola v tom čase jeho agentkou a odviezla ho do Los Angeles na konkurz do televízneho filmu Trinásty rok.

Keď sa dozvedel zápletku filmu a skutočnosť, že sa na obrazovke zmení na morského muža, vedel, že si z neho budú jeho priatelia robiť srandu. Najprv si nemyslel, že jeho konkurz dopadol dobre, ale znova si prečítal svoje riadky a kastingoví riaditelia ho poslali do domu v Hollywood Hills, kde ukázal svoje plavecké schopnosti. Kvôli jeho predchádzajúcim skúsenostiam vo vode a hereckým schopnostiam bol Chez vybraný pre rolu Codyho – film dostal zmiešané s pozitívnymi ohlasmi, a hoci Chezov výkon nebol úplne najlepší, stále si získal srdcia mnohých.

Potom pokračoval vo svojej kariére úlohou Tana Jocka vo filme Time Share a tiež sa objavil v projekte dvojčiat Olsonových, You're Invited to Mary-Kate & Ashley's School Dance Party, v oboch v roku 2000. Nasledujúci rok , Chez vystupoval v televíznom seriáli Undressed a tiež vystupoval v televíznom animovanom seriáli The Grim Adventures of Billy & Mandy.

Pokles kariéry a ďalšie projekty

Na začiatku roku 2000 sa Chez až tak nezameriaval na šoubiznis, ale sledoval iné záujmy.

Od roku 2001 mal len dve ďalšie vystúpenia, najprv ako Jason Barrett v televíznom filme Recept na katastrofu v roku 2003, v ktorom hrali John Larroquette, Lesley Ann Warren a Melissa Peterman, a v roku 2016 sa objavil v nezávislom krátkom filme The Long and the Short, s Markom Asphenleiterom a Lesom Bestom.

Má niekoľko ďalších záujmov, vrátane maľovania a návrhov domácich úložných priestorov, od kuchyne po kúpeľňu a obývaciu izbu. Ako maliar sa podelil o niekoľko svojich vlastných výtvorov, najmä portréty celebrít vo svojom vlastnom štýle, ako sú Prince a Marilyn Monroe , čo robil za províziu.

Niečo však urobil aj sám, as tento pop-art výtvor . Chez našiel ďalší záujem, je vlastníkom CustomLivingofAustin, ktorý sa zameriava na zlepšenie skladovania a organizácie a uľahčenie prístupu k poličkám v kuchyni, kúpeľni a iných priestoroch pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybom. Podnik je momentálne v Austine v Texase a funguje od roku 2012.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Chez už nejaký čas nepôsobí v šoubiznise, no hovorí sa, že filmový hit z roku 1999 sa dočká svojho pokračovania.

Zatiaľ však žije zo svojej minulej slávy a súčasného podnikania a projektov. Podľa zdrojov sa čistý majetok Chez Starbuck odhaduje na 500 000 dolárov od polovice roku 2020.

Chez Starbuck je vysoký 6 stôp 2 palce (1,87 m), pričom váži približne 200 libier ~ 91 kg a má atletickú postavu s vypracovanými svalmi. Jeho oči sú zelené a má hnedé vlasy.

Osobný život, manželstvo, manželka, deti

Chez o svojom živote veľa nehovorí, ale je známe, že je ženatý. Jeho manželka sa volá Whitney Sarnella (rodená Ward) a obaja sú manželia od roku 2014, pričom sa im narodila dcéra, ktorej meno nie je známe, a syn Saxon Lev, ktorý sa narodil vo februári 2020.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veľká noc bola veľa zábavy a dobrého jedla

Príspevok zdieľaný používateľom V Starbucks (@chez_starbuck) 13. apríla 2020 o 11:45 PDT

Správy a fakty Chez Starbuck

Chez momentálne rokuje o pokračovaní Trinásteho roku, ale zatiaľ nie sú žiadne informácie, kedy a či sa tak nakoniec stane, pôvodný film nechal priestor na pokračovanie a Chez by sa rád vrátil k herectvu. Jeho rodičia založili spoločnosť, ktorú vlastní a vedie dnes, ale ako zostarli, u oboch sa vyvinuli choroby, ktoré im znemožňovali pokračovať v práci, vrátane roztrúsenej sklerózy a Parkinsonovej choroby. Rodičia mu teraz slúžia ako mentori, zatiaľ čo manželka Whitney je jeho hlavnou pomocníčkou.