Charlie Jagow (The Last Alaskans) Rodičia, čistá hodnota. zomrel?

Charlie Jagow je americká televízna osobnosť, narodená v roku 1998 vo Fairbanks na Aljaške v USA. Je známy tým, že sa objavil v reality seriáli Discovery Channel The Last Alaskans.

ObsahRaný život a rodina

Charlie je druhým dieťaťom Dawn a Paula Jagowa. On a jeho staršia sestra Joanna vyrastali v Arctic National Wildlife Refuge (ANWR), kde sa jeho rodina usadila už roky. Navštevoval strednú školu Lathrop, hoci neexistujú žiadne ďalšie informácie o jeho vzdelaní.

Hoci Charlieho rodičia sú obaja z New Yorku, ich prvé stretnutie bolo na Aljaške, kde Paul žil takmer desať rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#charliejagow#thelastalaskans

Príspevok zdieľaný používateľom verejné kedykoľvek (@swishtaco) 4. augusta 2019 o 18:41 PDT

Po svadbe na začiatku 90. rokov sa spolu presťahovali do jeho chaty neďaleko Porcupine River, izolovanej oblasti, v ktorej v tom čase žilo len sedem rodín.

Aj keď celá Charlieho rodina žila v horách, jeho sestra Joanna žila tri roky v meste Fairbanks, kde navštevovala strednú školu. Po imatrikulácii navštevovala University of Alaska vo Fairbanks, ktorú v roku 2016 ukončila s titulom ošetrovateľstvo. V súčasnosti pracuje v nemocnici Fairbanks Memorial Hospital, aj keď nezabúda na svoje začiatky a je stále vášnivá pre prírodu a je vášnivou psou pretekárkou.

Život na Aljaške

Nie je prekvapením, že napriek mladému veku Charlieho Jagowa je odborníkom na prežitie na Aljaške. Nielenže celé detstvo prežil v divočine, ale naučil sa byť sebestačným človekom: ‚Žiť tu má svoje riziká... ale myslím si, že tie riziká stoja za to.‘

Vďaka lovu a rybolovu sa Charlie dokázal udržať počas intenzívnych zím v Arktíde a jeho silný zmysel pre nezávislosť ho priviedol k tomu, aby si ako 18-ročného postavil vlastnú chatu. Napriek mnohým schopnostiam prežitia mu však nie sú cudzie technológie a na prepravu používa snežný stroj, pričom za sebou necháva sane, ktoré používa jeho rodina.

Radšej lieta so svojím lietadlom na veľké vzdialenosti, aj keď nie je známe, kedy sa stal certifikovaným pilotom.

Charlie je posledným a najmladším držiteľom povolenia pre Arktickú národnú prírodnú rezerváciu, vďaka čomu môže obývať prírodnú rezerváciu, kým povolenia nevypršia menej ako 100 rokov do budúcnosti, keď v nej nebude môcť žiť žiadny človek. Tieto povolenia pôvodne udelila vláda USA v roku 1989 ako spôsob, ako zachovať prírodnú svätyňu a zabrániť veľkým komunitám ľudí žijúcich v horách. Súhlas na bývanie v útočisku dostali aj deti pôvodných držiteľov povolenia, ako napríklad Charlieho otec Paul.

Napriek tomu, že má schopnosti skúseného dobrodruha, Charlie si zachováva pokoru a je za túto skúsenosť vďačný získal od svojich starších : „Očividne to nie je ľahký životný štýl. Starovekí, ktorí chytili a žili týmto životným štýlom tridsať, štyridsať, dokonca päťdesiat rokov. Len to museli vydržať... toľko námahy a námahy v minulosti.

Kariéra

Poslední Aljaščania

Charlie bol prvýkrát predstavený v The Last Alaskans počas druhej sezóny show. Séria, ktorá bola pôvodne vysielaná na Animal Planet a potom sa presunula na Discovery Channel, sa zameriava na Charlieho a ostatných obyvateľov ANWR.

pridané Charlie Jagow na Streda 25. marca 2020

Hoci hlavným zameraním relácie je vzdelávanie, predstavuje aj aljašskú krajinu a rozpráva príbeh každého z jej členov nezabudnuteľným filmovým spôsobom. Produkcia seriálu sa snažila komunikovať ochranárske posolstvo predstavenia a zároveň sprostredkovať hodnoty každej rodinnej časti predstavenia.

Pre divákov relácie sú dôležité aj tradície a Charlie si to uvedomuje. To je dôvod, prečo bol videný, ako ctí priekopníkov dobrodružstiev vo voľnej prírode, ktorí nastaviť cestu, ktorou dnes kráča : „Niekedy tu vonku môžete mať pocit, že ste jediný, kto kedy zažil ísť hore touto kanalizáciou, hore týmto potokom, alebo uväzniť toto údolie.

Ale muži, ktorí používali túto kabínu, sú moji predchodcovia, predchodcovia môjho otca. Teraz je veľmi odlišný deň a vek, ale v mnohých ohľadoch je čas oveľa pomalší. Je zvláštne vidieť toto spojenie.'

Charlie tiež obdivuje Boba Harteho, jedného z regionálnych priekopníkov a bývalého kolegu zo seriálu, ktorý zomrel v roku 2017 po tom, čo roky bojoval s rakovinou: „Je veľa chlapcov, ktorí v tejto hre nevydržia, ale Bob Harte áno. Vždy som počúval všetky tieto bláznivé príbehy o nehodách lodí, ktoré padali cez ľad so snežným strojom. A nezdalo sa, že by sa on [Harte] nikdy spamätal z toho, že má naozaj, naozaj smolu, smolu.“

Zobraziť recenzie

Hoci The Last Alaskans je reality séria, odlíšila sa od ostatných relácií rovnakej kategórie, pretože sa nezameriava na drámu a scenáristické scény, a namiesto toho predstavuje každého člena obsadenia do hĺbky a autenticky, čo umožňuje divákom vidieť ich cesta a dedičstvo.

Hank Stuever z The Washington Post opísal seriál ako „televízny najčistejší a najúctivejší príklad toho, čím by mohla byť reality televízia, keby mal žáner dušu“.

Ocenil tiež štruktúru relácie a jej schopnosť upútať pozornosť divákov neočakávaným spôsobom: „Každá sezóna sledovala určitý príbehový oblúk a je nejakým spôsobom prekvapujúce vidieť, že epizódy sú také svieže a neprerušované, ako keď sa prvýkrát objavili kamery relácie. '.

Kde je Charlie dnes? – Zomrel?

Charlie je stále nažive a má dobré zdravie. Jeho skúsenosti a rozsiahle znalosti o prírode mu umožnili financovať Double Shovel Outfitter , malá agentúra, ktorá sa venuje sprievodcom poľovníkov a návštevníkov aljašskou divočinou.

Osobný život

Neexistujú žiadne informácie o osobnom živote Charlieho Jagowa a možných romantických partneroch. Svoj súkromný život udržiava mimo centra pozornosti a na sociálnych sieťach nie je príliš aktívny.

Čistá hodnota

V dôsledku účinkovania v The Last Alaskans a zárobkov z práce sprievodcu má Charlie Jagow odhadovanú čistú hodnotu 100 000 dolárov od polovice roku 2020.

Fyzický vzhľad

Charlie je štíhly, mladý muž bieleho etnika. Váži približne 140 libier (63 kg) a je vysoký 1,7 metra. Jeho vlasy sú blond a oči zelené.

Zaujímavosti

Charlieho sestra Joanna je expertkou na záprahové psy, čo je jej preferovaný spôsob prepravy v aljašských horách.

Joanna má svoj vlastný psí pretekársky tím, ktorý vytvorila ešte na strednej škole. Vďaka svojim psom vyhrala rôzne preteky ako Two Rivers 100. Absolvovala aj 200 míľový pretek z Dawson City pre Percyho DeWolfea. Jej posádka je známa ako Chovateľská stanica Motley Crew a na svojom webe prijíma dary a sponzorstvo. Charlie sa na webe objavuje ako jeden z členov posádky.

V epizóde The Last Alaskans Charlie použil sekeru na testovanie ľadovej vrstvy rieky. Aj keď taktika nebola bezpečná, podarilo sa mu bezpečne prejsť cez rieku: „Kedykoľvek po prvýkrát prekročíte rieku na ľade, ktorý vizuálne nevidíte, je celkom pevný, musíte...viete, prijať vhodné opatrenia. . Pre prípad, že by ste prepadli, musíte mať dlhú tyč, ktorá vám pomôže udržať sa nad čiarou ľadu, aby ste sa pod ňou neumyli.

Fanúšikovia The Last Alaskans považovali Charlieho za svojho televízneho priateľa pre jeho pôsobivé schopnosti prežitia po komentároch zanechaných na účtoch relácie na sociálnych sieťach: „Chcem si vziať Charlieho z The Last Alaskans. Frajer, ktorý dokáže prežiť v studenej tvrdej divočine sám. Ježiš, čo je atraktívnejšie? Nič.‘