Celá pravda sestry Harryho Stylesa – Gemma Styles

ObsahKto je Gemma Styles?

Gemma Styles sa narodila 3. decembra 1990 vo Worcestershire v Anglicku a je spisovateľkou, ale pravdepodobne najznámejšou ako staršia sestra speváka Harryho Stylesa. Jej mladší brat sa preslávil v šou The X Factor ako súčasť chlapčenskej skupiny One Direction. Od neurčitej prestávky skupiny sa teší úspechu ako sólového umelca.

Bohatstvo Gemma Styles

Začiatkom roku 2020 má Gemma Styles čisté imanie odhadované na viac ako 100 000 dolárov, ktoré získala úspešnou kariérou spisovateľa. Za svoju prácu si vyslúžila veľké uznanie, ako aj blízky vzťah so svojím bratom.

Je napísaná pre niekoľko významných publikácií v Spojenom kráľovstve a má tiež silné zastúpenie na internete.

Raný život a vzdelávanie

Zatiaľ čo Gemma sa narodila vo Worcestershire, vyrastala v Cheshire v Anglicku. Keď boli s bratom mladí, jej rodičia sa rozviedli a jej matka sa neskôr znovu vydala. Rozchod a rozvod rodičov sa na súrodencoch trochu podpísal, a tak sa kvôli tomu veľmi zblížili. Navštevovala komplexnú školu Holmes Chapel Comprehensive School, ktorej história siaha až do roku 1978 a pozostáva zo štyroch domov, z ktorých všetky súťažia o domáci pohár školského semestra.

Po imatrikulácii na strednej škole sa zapísala na Sheffield Hallam University a pokračovala v štúdiu stupňa v odbore genetika, známy tým, že je jednou z najrozmanitejších univerzít v Anglicku. Získala štatút kvalifikovaného učiteľa v odbore, hoci sa učiteľstvu nevenovala ako kariére. Namiesto toho upriamila svoju pozornosť na jednu zo svojich najväčších vášní v písaní, no zároveň podporovala svojho brata počas jeho konkurzu a následnej súťaže v X Factore.

Spisovateľská kariéra a sláva ako štýl

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov si Gemma vybudovala svoje skúsenosti a zručnosti ako spisovateľka.

Netrvalo dlho a začala pracovať s významnými publikáciami v Spojenom kráľovstve a jej spojenie s Harrym jej pomohlo v kariére, pretože si získala medzinárodnú pozornosť po úspechu svojho brata s One Direction. Neskôr dala najavo svoje spisovateľské schopnosti, keď sa objavila v seriáli článok v dvojročnom časopise s názvom Another Man. Napísala o svojom živote s Harrym a jeho pôvode, ako zdanlivo nevinný konkurz navždy zmení ich životy. Myslela si, že konkurz a dokonca aj súťaž bola dočasná vec, a očakávala, že sa veci vrátia do „normálu“, ale samozrejme sa to nikdy nestalo, pretože stále vyhrával.

Po jej písomnej práci o bratovi si mnohí všimli jej charizmu, schopnosť písať a šarm. Začala písať pre online publikáciu s názvom Debrief , pre ktorú napísala rôzne popkultúrne a iné zaujímavé príbehy. Jeden z jej najpozoruhodnejších príspevkov na stránke sa volá Could You Handle Dating a Royal? Napísala tiež články o technológiách, sociálnych médiách, online zoznamkách a mileniáloch. Spolupracovala aj s MTV UK, v súlade s tým, že sa stala hlasnejším hlasom pre aktivizmus a spoločenské povedomie.

Staňte sa online hviezdou

Gemma by si na internete získala obrovskú sledovanosť čiastočne vďaka sláve svojho brata – veľa ľudí ju sledovalo aj kvôli jej osobnosti a príťažlivým črtám.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Agónia teta headshot pre vaše nedeľné strašidlá 🧘‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Gemma Styles (@gemmastyles) 1. marca 2020 o 11:10 PST

Získala si milióny sledovateľov Instagram ktorá je dnes jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí. Stránka umožňuje svojim používateľom uverejňovať fotografie a videá, ktoré možno zdieľať s verejnosťou. Mnohokrát sa objavila s Harrym Stylesom, pričom ľudia si ju dokonca mýlili s jedným z dátumov, ktoré prináša na podujatia.

Má tiež blog na Tumblr, čo je pre ňu prostriedok, ako predviesť svoj zmysel pre štýl, hoci ho neaktualizuje tak často, ako predtým. Je tiež zodpovedná za spustenie online hnutia s názvom #GirlCrush, ktoré presadzuje myšlienku nechať zamilované ženy viac než len ich obrázky na Instagrame. Nabáda ženy a mužov, aby našli podstatu v človeku namiesto len svojho vzhľadu.

Tiež obhajuje sebaprijatie, najmä pokiaľ ide o ich nedostatky, a skutočné vzájomné vzťahy. Účinkovala aj na niekoľkých charitatívnych podujatiach po celej krajine.

Osobný život

Od roku 2016 je Gemma vo vzťahu s Michaelom Miynowským. Na začiatku ich vzťahu Harry výrazne chránil svoju staršiu sestru, dokonca počas koncertu priznal, že bol roztržitý, pretože jeho sestra bola na rande. Má veľmi blízko k svojej rodine a všetci spolu trávia čas cestovaním, keď môžu. Je veľkým fanúšikom módy 90-tych rokov. Vlastní aj mačku.

Brat – Harry Styles

Harry sa už v mladom veku veľmi zaujímal o hudbu a dokonca začal nahrávať cover verzie populárnych piesní prostredníctvom karaoke zariadenia.

S povzbudením svojej matky sa zúčastnil konkurzu počas siedmej sezóny X Factoru s úmyslom urobiť to ako sólový umelec. Mal dobré spevácke schopnosti a vlastnosti, ktoré by mu získali veľa fanúšikov, ale sám o sebe nebol dosť dobrý. Simon Cowell potom dostal nápad dať ho do chlapčenskej skupiny so štyrmi ďalšími nádejami, čo viedlo k vytvoreniu One Direction.

Chlapčenská skupina by pokračovala a skončila celkovo na treťom mieste v show a podpísala zmluvu s Cowell's Syco Records. Skupina sa stala medzinárodným hitom a za päť rokov vydala päť albumov s najväčšími hitmi vrátane „Najlepšia pieseň všetkých čias, Príbeh môjho života a Čo ťa robí krásnou“.

Skupina získala viac ako 200 ocenení naprieč rôznymi udeľujúcimi cenami a je jedinou kapelou v histórii, ktorej prvé štyri albumy debutovali na vrchole rebríčka Billboard 200. V roku 2016 sa však členovia rozhodli pre pauzu na dobu neurčitú. venovať sa samostatným projektom.

Od svojho debutu ako sólového umelca získal Harry za svoju pieseň Brit Award Znamenie doby bol vyhlásený za skladbu roka a jeho debutový album sa dostal na vrchol rebríčkov v 14 krajinách. V roku 2019 vydal album Fine Line, ktorý prekonal rekord v predaji anglického mužského umelca v USA.

Harry debutoval vo filme Dunkirk v roku 2017.