Celá pravda o YouTuberovi DangerouslyFunny: Skutočná tvár, Wiki

ObsahAké je skutočné meno DangerouslyFunny?

DangerouslyFunny sa narodil v Kanade 28. septembra 1989 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má kanadské občianstvo. Je YouTuberom a osobnosťou sociálnych médií ktorý môže byť najlepšie známy pre svoj kanál YouTube, na ktorý väčšinou nahráva herné videá.

Nezdieľal svoje skutočné meno s verejnosťou, ani neodhalil svoj vzhľad, ale niektorí veria, že jeho skutočné meno je Dan kvôli jeho účtu na Twitteri Dan Gerous (iní veria, že to jednoducho znamená „nebezpečný“).

Detstvo a vzdelanie

DangerouslyFunny bol vychovaný v Kanade, ale nezverejnil žiadne podrobnosti týkajúce sa akýchkoľvek súrodencov alebo svojich rodičov, predpokladá sa však, že jeho matka aj otec sú podnikatelia.

DangerouslyFunny navštevoval miestnu strednú školu vo svojom rodnom meste, pričom sa o hranie začal zaujímať už pred rokmi, keď navštevoval tretí ročník. Hral hry na rôznych konzolách, a hoci nehovoril o svojom vzdelaní, predpokladá sa, že sa nezapísal na vysokú školu po imatrikulácii v roku 2007, ale radšej sa rozhodol nájsť si prácu, aby sa finančne podporil, než začal svoju kariéru na YouTube.

Kariéra ako YouTuber a osobnosť sociálnych médií

Nebolo odhalené, na ktorých zamestnaniach DangerouslyFunny pracoval medzi rokmi 2007 a 29. februárom 2016, keď spustil svoj kanál YouTube, ale všeobecne sa verí, že ich mal niekoľko, od čašníka až po prácu v autosalóne, kým sa mu podarilo zarobiť dostatok peňazí. jeho videá.

Jeho kanál dnes odoberá viac ako 1,1 milióna ľudí a celkovo má takmer 380 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí – banner jeho kanála bol navrhnutý používateľom Twitteru Kmarsing .

DangerouslyFunny sa väčšinou zameriava na hranie hier, ktoré nie sú také populárne, alebo o nich možno veľa ľudí nevie – dve z jeho momentálne najobľúbenejších videí sú Killing All The Children! – Materská škola, ktorá bola od 14. mája 2017 zobrazená takmer 4,8 milióna krát, a CAUGHT Dating The Entire Town! – Stardew Valley 1.3, sledované od 5. mája 2018 viac ako 2,5 milióna krát.

DangerouslyFunny je aktívny aj na Twitchi a jeho kanál sleduje približne 6 000 ľudí, zdá sa však, že v roku 2019 bol aktívnejší ako v roku 2020 – v predchádzajúcom roku mal priemerne okolo 80 divákov na živé vysielanie, zatiaľ čo jeho najvyšší počet súbežných divákov bolo 117.

Väčšinou hral tri videohry: Stardew Valley, My Time at Portia a Far Cry: New Dawn.

Je aktívny aj na rôznych sociálnych sieťach vrátane Instagramu, pretože ho sleduje viac ako 1 600 ľudí, pričom odovzdal iba štyri obrázky vrátane jedného, ​​na ktorom je jeho pes Husky. Na Twitteri je aktívny od apríla 2017 a dnes ho sleduje viac ako 18 000 fanúšikov a má tendenciu tweetovať aspoň raz týždenne.

Milujte život a vzťahy

DangerouslyFunny je veľmi tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale existuje veľa ľudí, ktorí veria, že by mohol byť ženatý so svojou polovičkou. ktorý má na Instagrame meno „tilda.cfg“. . Povesti sa začali šíriť po internete, keď DangerouslyFunny napísal do sekcie popisu svojho účtu na Instagrame „Práve som to urobil, aby som stalk @tilda.cfg“. Verí sa tiež, že títo dvaja majú spolu dcéru menom Agnes, ktorá sa narodila okolo polovice roku 2020, avšak DangerouslyFunny nekomentoval žiadne z týchto klebiet, takže nie je známe, či je Tilda skutočne jeho manželkou.

Od decembra 2020 sa hovorí, že DangerouslyFunny je vydatá a má dcéru.

Záľuby a iné záujmy

DangerouslyFunny momentálne žije vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade, kde sa presťahoval krátko po imatrikulácii. Život vo Vancouveri ho prinútil zamilovať sa do snehu a do všetkých aktivít vykonávaných počas zimy: rád lyžuje a snouborduje, ako aj rybárčenie na ľade.

DangerouslyFunny je fanúšikom alkoholu a jeho obľúbeným nápojom je gin – na svoj instagramový účet nahral obrázok, ktorý obsahuje tri fľaše rôznych druhov ginu. Verí sa, že má rád aj iné nápoje ako pivo a víno.

DangerouslyFunny vo svojom voľnom čase rád sleduje komediálne filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Jim Carrey, zosnulý Robin Williams a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Klamár, klamár, Patch Adams a Lietadlo!.

Rád tiež sleduje komediálne seriály a jeho dve obľúbené sú That '70s Show a How I Met Your Mother.

Vek, výška a čistý majetok

DangerouslyFunny má 31 rokov. Jeho farba vlasov a očí nie je známa ani jeho výška a váha – niektorí ľudia veria, že DangerouslyFunny môže mať nadváhu a že to je dôvod, prečo vo svojich videách neukazuje svoju tvár a telo.

Od decembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.