Celá pravda o youtuberke Amber Scholl: Vek, čistá hodnota, výška

ObsahKto je Amber Scholl?

Amber Scholl sa narodila v Silver Springs, Maryland USA, 13. augusta 1993 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je youtuberkou a hviezdou sociálnych sietí , ktorá môže byť známa najmä svojimi videami „Urob si sám“ (DIY) a zdieľaním svojich tipov týkajúcich sa mejkapu a oblečenia.

Detstvo a vzdelanie

Amber vyrastala spolu so svojimi dvoma sestrami Angelou a Alyssou v Scottsdale v Arizone, kam sa ich rodičia presťahovali, keď mala Amber päť rokov. Študovala na Desert Mountain High School, na ktorej bola jednou z najobľúbenejších dievčat pre svoj atraktívny vzhľad.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Amber $choll (@amberscholl)

Amber bola dosť aktívna a venovala sa gymnastike, pričom sa zaujímala aj o herectvo a bola členkou školského dramatického krúžku – venovala sa aj spevu a tancu.

Po imatrikulácii v roku 2011 sa presťahovala do Malibu v Kalifornii, zápis na Pepperdine University z ktorého v roku 2015 ukončila bakalársky titul v odbore rozhlasová žurnalistika – v Pepperdine bola vedúcou spolku Tri-Delta Sorority a svoju „kariéru“ začala aj ako filantropka, keď zorganizovala charitatívne podujatie, na ktorom sa zbierali peniaze. pre Detskú výskumnú nemocnicu St. Jude.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Po promócii sa Amber presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, pričom svoj kanál YouTube spustila už pred štyrmi rokmi, 13. októbra 2011. Ťažko si našla poriadnu prácu a niekoľko pracovala, aby sa finančne uživila, vrátane šoférovania pre Postmates. Neplánovala sa stať známou youtuberkou, ale po tom, čo sa jej video DIY MARBLE FLOORING stalo obrovským hitom, ktorý jej pomohol získať 100 000 odberateľov, Amber si pomyslela, ako by si mohla urobiť kariéru na internete.

Jej kanál má dnes takmer 3,4 milióna odberateľov a viac ako 440 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy – keď si založila účet, bola „doslova na mizine“, ako pri rôznych príležitostiach vysvetlila. Amberine dve najobľúbenejšie videá sú VYROVNÁVANIE ŠATY Z VREČA NA ODPADOK! keďže si ho od 22. apríla 2018 pozrelo viac ako 8,6 milióna krát, a SVADOBNÁ ÚPRAVA SVADOBNÝCH ŠIETOV DIY THRIFT STORE! keďže od 1. novembra 2018 bol zobrazený viac ako 6,1 milióna krát.

Amber je aktívna a populárna na mnohých iných sociálnych sieťach. Jej instagramový účet sleduje približne 920 000 ľudí, pričom naň odovzdala viac ako 1 300 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života. Na Twitteri je aktívna od júna 2010 a dnes ju sleduje približne 130 000 ľudí, pričom má tendenciu tweetovať aspoň raz denne. Jej stránku na Facebooku sleduje niečo vyše 4 000 ľudí, zatiaľ čo Amber nazbierala na TikTok takmer 330 000 sledovateľov a spolu približne 3,3 milióna lajkov všetkých jej obrázkov a videí.

Svoju hereckú kariéru odštartovala aj stvárnením Scarlett v epizóde Pilot: The Sweater of z roku 2016. komediálny seriál VIA Declassified , ktoré sa však nepodarilo zachytiť žiadnej sieti.

Milovať život a priateľa

Amber nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, pretože si radšej necháva podrobnosti o svojom milostnom živote pre seba, povráva sa však, že začiatkom roka 2020 mala vzťah s hviezdou sociálnych médií Colbym Brockom.

Povesti o ich vzťahu sa začali šíriť internetom po tom, čo obaja nahrali video na svoje kanály YouTube, v ktorom sa nachádzali jeden druhého – asi mesiac po týchto videách, Colby odovzdal ďalšie video ktorý obsahuje Amber, ktorá „praží“ jeho izbu, zatiaľ čo Colby dodal, že k nej stále niečo cíti.

Jeho komentár nechal ľudí premýšľať, či títo dvaja skutočne mali vzťah, alebo si len žartoval?

Obaja uviedli, že sú len blízki priatelia, a keďže Amber dnes nehovorila o nikom, s kým by mohla chodiť, od decembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Amber si rada oblieka kostým počas Halloweenu a zúčastňuje sa večierkov, no tiež si rada oblieka kostým, aj keď nie je príležitosť – na svoj instagramový účet nahrala množstvo fotiek svojich cosplay outfitov, ako napríklad jej víla, diabol a Temný anjel.

Je milovníčkou zvierat a jej obľúbenými sú delfíny, zatiaľ čo ona má domáceho psa ktoré možno vidieť aj na niektorých jej obrázkoch na Instagrame. Amber je podporovateľkou organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, takže jej telo vyzerá fit.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, Amber rada sleduje filmy s jej obľúbenými hercami a herečkami Johnnym Deppom a Juliou Robertsovou, ako sú franšízy The Pirates of the Caribbean, Edward Scissorhands a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Amber má 27 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 50 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.