• Hlavná
  • Herci
  • Celá pravda o manželke Stevena Seagala – Erdenetuya Seagal

Celá pravda o manželke Stevena Seagala – Erdenetuya Seagal

Erdenetuya Seagal, ktorá v USA vystupuje pod umeleckým menom Ellee, je profesionálna mongolsko-americká tanečnica, tlmočníčka a herečka. Ona získal množstvo ocenení v mnohých prestížnych tanečných súťažiach počas svojej kariéry. Do pozornosti médií sa dostala po tom, čo sa vydala za plodnú hollywoodsku hviezdu Steven Seagal v roku 2009. Seagal je americký herec, producent, scenárista, umelec bojových umení a hudobník, ktorý v 90. rokoch uchvátil americké publikum svojimi akčnými filmami s bojovými umeniami.

Obsah



Raný život, rodina, vzdelanie a kariéra

Pokiaľ ide o dátum narodenia Erdenetuya Seagal, rodičov, detstvo a súrodencov, nie je k dispozícii veľa presných podrobností, preto jej presný vek a znamenie zverokruhu zostávajú nepolapiteľné. Na jej raný život, rodinné zázemie a formálne vzdelanie sa nevrhlo žiadne svetlo keďže väčšinu informácií si nechala pre seba.

Je však známe, že Erdenetuya Seagal má ázijský pôvod. Narodila sa v Ulanbátare v Mongolsku. a jej rodné meno je Erdenetuya Batsukh. Už v ranom veku ju vášeň pre tanec priviedla do Children’s Palace v jej rodnom meste, kde začala s prísnym tanečným tréningom a neskôr si zvolila povolanie tanečnice. Čoskoro vynikala v spoločenských tancoch, čo je druh partnerstva tanec kde sa páry pomocou krokových vzorov rytmicky pohybujú a vyjadrujú vlastnosti hudby. Zúčastnila sa mnohých tanečných súťaží a vyhrala ich a je považovaná za jednu z najlepších tanečníc Mongolska. Vďaka svojej dobrej postave, odhodlaniu a vytrvalosti dosiahla slávne miesto v mongolskej histórii tanečníkov.

Okrem toho, že je Elle profesionálnou tanečnicou, slúžila aj ako tlmočníčka jazykov.

Asi päť rokov pracovala ako asistentka a jazyková tlmočníčka Stevena Seagala. Jej prvá prítomnosť na obrazovke bola v životopisnom televíznom dokumentárnom seriáli E! True Hollywood Story odštartovala v roku 2002. Potom debutovala ako Tuya Alexander po boku svojho manžela v akčnom filme General Commander, ktorý vyšiel v roku 2019.

Postava Erdenetuya je elegantná, uhladená a krásna. Stojí vo výške približne 5 stôp 9 palcov (1,80 m) a udržiava si svoju štíhlu postavu. Má nádherné čierne vlasy a čierne oči.

Erdenetuya Batsukh má mongolské aj americké občianstvo.

Stretnutie so Stevenom Seagalom a manželstvo

Napriek rôznorodosti, pokiaľ ide o národnosť, etnicitu, kultúru a náboženstvo, sa pár spojil a vytýčil si za cieľ stať sa dokonalým stelesnením vzájomného porozumenia. Správa o ich stretnutí je veľmi zaujímavá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný magazínom Keyfi (@magazin.keyfi)

V roku 2002 bol Steven na turné po Mongolsku, kde hodnotil miesto natáčania a aby získal finančné prostriedky, aby mohol financovať film o Džingischánovi, brutálnom historickom zakladateľovi Mongolskej ríše. Vtedy sa Erdenetuya Batsukh stretol so Stevenom Seagalom, ktorý päť rokov pracoval ako jeho sprievodca, asistent a tlmočník. Vďaka tomu, že pracovali tak dlho v blízkosti, sa navzájom veľmi dobre poznali, a preto zmenili svoj vzťah z profesionálneho na osobný. Vzali sa v roku 2009 a krátko nato sa im 17. septembra 2009 narodil syn Kunzang Seagal.

Rodina, osobný život a aktivita na sociálnych sieťach

Ako štvrtá manželka Stevena je Erdenetuya nevlastnou mamou ďalších šiestich detí. Stevenovými predchádzajúcimi tromi partnerkami boli Kelly Le Brock, Adrienne La Russa a Miyako Fujitani.

Jeho ďalšími šiestimi deťmi sú Dominic Seagal, Arissa LeBrock, Annaliza Seagal, Kunzang Seagal, Kentaro Seagal, Ayako Fujitani a Savannah Seagal.

Zatiaľ sa zdá, že Erdenetuya nie je zapojený do žiadnych sociálnych médií. Nie je však ťažké nájsť jej fotografie online, pretože sa často objavuje na Instagrame svojho manžela.

Zdá sa, že obaja spolu vychádzajú celkom dobre, čo je celkom zrejmé z účtov Stevena Seagala na sociálnych médiách, na ktorých uverejňuje rôzne príbehy o ich rodinných výletoch a spoločenských výletoch.

Erdenetuya často píše na Stevenovu oficiálnu facebookovú stránku – v jednom z takýchto príspevkov ho pri príležitosti jeho narodenín spomenula ako ‚slnko svojho života‘.

V súčasnosti žijú v Scottsdale v Arizone.

O Stevenovi Seagalovi

Narodený 10thApríl 1952, pod znamením zverokruhu Baran, v Lansing, Michigan USA, Steven Frederic Seagal má americkú národnosť.

Je známy svojimi príspevkami do amerického zábavného priemyslu. Jeho výška je 6 stôp 4 palce (1,95 m).

Steven Seagal zdedil židovsko-ruský pôvod po svojom otcovi Samuelovi Stevenovi Seagalovi a po matke Patricii Seagal (1930–2003) má holandsko-nemecko-anglický pôvod. Má sestru v Kanade, ktorá sa volá Brenda Seagal.

Keď mal päť rokov, jeho rodina sa presťahovala do Fullertonu v Kalifornii a navštevoval „Buena Park High School“. V siedmich rokoch začal trénovať bojové umenie pod vedením známeho autora a inštruktora karate Fumio Demura a v roku 1964 začal trénovať japonské bojové umenie aikido pod vedením Harryho Ishisaku. Počas svojej ranej dospelosti sa rozhodol presťahovať do Japonska spolu so svojím otcom a zasvätiť svoj život ďalšiemu rozvoju svojich zručností v bojových umeniach.

Po niekoľkých rokoch bol schopný dosiahnuť hodnosť 7. Dan v Aikido av roku 1974 sa vrátil do Kalifornie, kde stretol Miyako Fujitani, čierny pás druhého stupňa a dcéru majstra aikida z Osaky. Opäť s ňou odišiel do Osaky, oženil sa, mal syna a dcéru a začal učiť v škole, ktorú vlastnila Miyakoova rodina. Často je uvádzaný ako prvý cudzinec, ktorý vlastní a prevádzkuje Aikido dojo v Japonsku.

Jeho prvý vstup do Hollywoodu sa uskutočnil, keď sa stal koordinátorom bojových umení pre film The Challenge z roku 1982. V roku 1983 opäť pôsobil ako koordinátor bojových umení vo filme Jamesa Bonda Never Say Never Again.

Jeho herecká kariéra sa rozbehla až v roku 1987, keď ho obsadili do filmu režiséra Andrewa Davisa Above the Law, ktorý akčný fanúšikovia vysoko ocenili a dostal pochvalnú kritiku, keď mal už tridsaťšesť rokov, keď debutoval. Potom jeho ďalšie filmy Ťažko zabiť , Za spravodlivosťou a Označené na smrť urobil z neho akčného hrdinu a národnú superstar.

“Under Siege, trhák z roku 1992, je pravdepodobne jeho doteraz najlepším filmom, ktorý si získal srdcia kritikov aj fanúšikov. Jeho pokladničná zbierka bola 156 miliónov dolárov.

Ako Stevenova sila v pokladniach rástla, začal svoje vnímanie a duchovné presvedčenie o využívaní životného prostredia napĺňať vo svojich filmoch, ako sú On Deadly Ground a Fire Down Below, ktoré však boli slabo prijaté kritikmi. Prvý bol jeho režijným debutom a v druhom filme s ním Warner Bros ukončili kontakt. Potom sa vrátil k filmom akčného žánru, kde stvárnil agenta CIA, Special Forces alebo Black Ops, čo ho ešte viac posunulo na cestu k sláve a úspechu.

Okrem svojich filmov dokonca pracoval ako zástupca náčelníka rezervy v Jefferson Parish a objavil sa v televíznom seriáli reality, Steven Seagal: Lawman na A&E Network v roku 2009, ktorý sleduje jeho prácu v Louisiana Sheriff's Office, ktorá sa vysielala pre niekoľko ročné obdobia.

Tiež produkoval a hral v 13-dielnom televíznom seriáli True Justice.

Okrem toho, že je Steven herec a odborník na bojové umenie, má aj osobnosť ako oddaný gitarista. Songs from the Crystal Cave, čo je jeho debutový album, vyšiel v roku 2005 a jeho druhý album, Mojo Priest, v roku 2006.

Steven Seagal bol súčasťou mnohých podnikov a odporúčaní. V roku 2005 začal uvádzať na trh energetický nápoj s názvom Lightning Bolt, vodu po holení s názvom Scent of Action a pár nožov a zbraní. V roku 2013 oznámil, že bude spolupracovať s ruskou spoločnosťou na výrobu strelných zbraní MEDVEĎ vyvinúť typickú pušku na veľké vzdialenosti. Je tiež v partnerstve s organickou spoločnosťou známou ako Young Living Essential Oils

V roku 1995 získal ocenenie Zlatá malina za najhoršieho režiséra, no v roku 1999 mu bola udelená humanitárna cena PETA.

Spolu s Tomom Morrisseym napísal knihu s názvom The Way of The Shadow Wolves

Je aktivistom a podporovateľom tibetského hnutia za nezávislosť. Mnohí možno nevedia, že jeden z jeho budhistických inštruktorov, Penor Rinpočhe, vyhlásil Stevena za reinkarnáciu budhistického Lámu.

Seagal má občianstvo dvoch krajín okrem Spojených štátov amerických. Dňa 3rdV novembri 2016 Steven získal ruské občianstvo a 10thjanuára 2016 srbské občianstvo.

Jeho instagramový účet „Seagalofficial“ “ má od roku 2020 viac ako 305 000 sledovateľov.

Manželstvá Stevena Seagala

Steven Seagal sa oženil so štyrmi ženami a má sedem detí – Erdeneturya je jeho štvrtý život. Bol ženatý s bojovou umelkyňou Miyako Fujitani (1974-1987), herečkou Adrienne La Russa (1984-1987) a ďalšou herečkou Kelly LeBrock (1987-1996).

Obvinenia a súdne procesy proti Stevenovi Seagalovi

Steven Seagal čelil sérii obvinení a prípadov týkajúcich sa jeho zapojenia do sexuálneho zneužívania. Jeho meno tiež patrí medzi tých hollywoodskych hercov, ktorí boli stigmatizovaní a odsúdení v hnutí # Me Too.

pridané Steven Seagal na Piatok 19. júla 2019

Tieto obvinenia zo znásilnenia Steven vždy popieral. V jednom rozhovore sa ho opýtali na znásilnenie a v dôsledku toho odišiel a rozhovor opustil. Elle tiež neprelomila mlčanie o týchto otázkach.

Čistá hodnota

Vzhľadom na to, že Erdenetuya je veľmi talentovaná profesionálna tanečnica, mohla by mať celkom slušný príjem. Jej skutočný čistý majetok je však stále neznámy, ale uprednostňuje cestovanie v obchodnej triede a pobyt v luxusných hoteloch.

Podľa zdrojov Steven Seagal získal čistú hodnotu 22 miliónov dolárov zo svojich filmov, televíznych programov, hudby, obchodných aktivít atď. Steven a jeho manželka zdieľajú luxusný 12-akrový pozemok v Scottsdale v Arizone v hodnote 3,5 milióna dolárov. farma v Montane a koloniálne sídlo v hodnote 1,5 milióna dolárov v Tennessee. Svoj dom v Arizone kúpili v roku 2010 a v roku 2019 ho dali na predaj.