Celá pravda o dcére Victorie Osteenovej – Alexandra Osteen

Alexandra Osteen je americká gospelová speváčka, ale pravdepodobne najznámejšia ako dcéra populárnych televíznych evanjelistov Víťazstvo a Joel Osteen.

ObsahRaný život a vzdelanie

Alexandra Osteen sa narodila 9thnovembra 1998 v Houstone, Texas, USA, Victorii Iloff a Joelovi Osteenovi. Je mladším dieťaťom v rodine a má staršieho brata Jonathan .

Jonathan a Alexandra Osteenovci

pridané Joel Osteen na Sobota 9. februára 2013

Pochádza z dobre vzdelaného a úspešného rodinného prostredia, jej matka je slávna pastorka a autorka najpredávanejších kníh, vrátane Miluj svoj život: Žiť šťastne, zdravo a v celku, zatiaľ čo jej otec je starší pastor a televízny evanjelista Lakewood Church. , a autor bestsellerov ako Your Best Life Now: 7 Steps to Living at Your Full Potential. Jej starý otec z otcovej strany, John Osteen, bol zakladateľom Lakewood Church a jej starý otec z matkinej strany bol matematik General Motors.

Krátko po maturite Alexandra na strednej škole sa zapísala na University of Texas, kde jej brat promoval v roku 2017. Presný kurz, ktorý študuje, však nie je známy.

Alexandra počas svojho detstva trávila veľa času v kostole a jeho okolí, a preto sa už vo veku piatich rokov vyvinula vášeň pre spev a vystupovanie na pódiu, čo neskôr viedlo k úspešnej kariére gospelovej speváčky. .

Kariéra

Speváčka

Alexandrina spevácka kariéra sa začala na javisku zboru jej otca po boku jej brata Jonathana, vystupovala na pódiu s cirkevnou kapelou Lakewood Music Team a sama na rôznych miestach, s výnimkou Lakewood Church . Rýchlo si získali slávu vďaka Joelovým televíznym kázňam — každý mesiac majú viac ako dvadsať miliónov divákov na celom svete — a s ďalšími dvoma členmi založili kapelu LYA. V júli 2016, kapela vydali svoj debutový singel s názvom Feelin’, po ktorom nasledoval Rush.

Niektoré z ich populárnych piesní sú What a Beautiful Name, Grace to Grace, Never Gonna Stop Singing a To My Knees. Po krátkej prestávke kapela vydala an album s názvom In The Name, Vol. 1, ktorá obsahuje piesne I’ve Got a Fire, In The Name a Prince of Peace.

Kapela pokračuje v tvorbe hudby s cieľom šíriť evanjelium, inšpirovať ľudí a zabávať sa.

Vzťahy

Pokiaľ ide o jej osobný život a vzťahy, speváčka nie je v žiadnom známom romantickom vzťahu. Alexandra ešte nie je prepojená so žiadnym partnerom a nebola zapojená do žiadnych klebiet ani sporov týkajúcich sa vzťahov.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Alexandra má k bratovi veľmi blízko a nazýva ho svojou najlepší kamarát . Boli dokonca spolubývajúcimi na univerzite!
 • Pastorova dcéra má obrovské množstvo fanúšikov Instagram a Twitter , na ktorom svojich fanúšikov informuje o svojom každodennom živote.
 • Jej znamenie zverokruhu je Škorpión a jej zviera zverokruhu je tiger.
 • Zima je jej obľúbené ročné obdobie a ona je nočný človek.
 • Radšej by cestovala do budúcnosti, len aby mohla vidieť svoj budúci život a menej sa tým stresovať.
 • Jej obľúbené filmy všetkých čias sú Návrh a Ona je Muž , ale…
 • ... nerada pozerá filmy dvakrát.
 • Psy sú jej obľúbené, konkrétne
 • Životopis svojho života by nazvala Ďakujem neskôr.
 • Tvrdí, že nie je dobrá v žiadnom druhu športu.
 • Jej obľúbený boyband je Simon Cowell's Jeden smer
 • Ak by mohla zostať jeden vek celý svoj život, bol by to vek 29 rokov, dúfa, že dovtedy bude mať spoločný život.
 • Jej obľúbené televízne relácie sú Grey's Anatomy, That 70's Show, Friends a Gossip Girl.
 • Ak by mohla do konca života jesť len jedno jedlo, bol by to chipotle.
 • Jedným z jej prianí je hovoriť plynule španielsky.
 • Ak by mohla zrušiť jeden sviatok, bol by to Deň prezidenta.
 • Alexandra má žltý pás v karate a prezradila, že svojho brata by v boji s najväčšou pravdepodobnosťou porazila.
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

21 pozrime sa, čo máš

Príspevok zdieľaný používateľom Alexandra Osteenová (@alexandraosteen) 11. novembra 2019 o 15:34 PST

Vzhľad a štýl oblečenia

Slečna Osteenová je žena americkej národnosti a kaukazskej národnosti s blond vlasmi a modrými očami. 22-ročný mladík stojí vo výške 5 stôp 4 palce (1,63 m). Nosí jednoduché, no trendy oblečenie a pred nohavicami uprednostňuje šortky.

Čistá hodnota a plat

Od roku 2020 zostáva čisté imanie Alexandry pod 100 000 dolárov, ktoré získala za svoju úspešnú kariéru speváčky. Niet pochýb, že si tiež užíva časť toho, čo jej otec nazbieral čisté imanie viac ako 50 miliónov dolárov a žijú v ich rodine Domov - mega-zámok v hodnote 10,5 milióna dolárov - v River Oaks, Houston.