Celá pravda o dcére Chestera Benningtona – Lila Bennington

ObsahKto je Lila Bennington?

Lila Rose Bennington sa narodila 11. novembra 2011 v znamení Škorpióna v Kalifornii v USA. Je to osemročné dieťa celebrít, ktoré sa najviac uznáva ako dcéra zosnulého Chestera Benningtona, známeho ako hlavný spevák rockovej skupiny „Linkin Park“, a jeho druhej manželky, Talinda Ann Bentleyová , bývalá modelka Playboya.

Aká bohatá je teraz? Lila Bennington Čistá hodnota

Lila Bennington si užíva bohatstvo svojich slávnych rodičov, keďže je ešte len dieťa. Jej otec bol jedným z najpopulárnejších hudobníkov a v čase svojej smrti mal čistú hodnotu 30 miliónov dolárov, ktorá zahŕňala aj kaštieľ v Kalifornii. Podľa jeho závetu jeho manželka a deti zdedili všetko jeho bohatstvo, navyše Talinda bola označená za majiteľa jeho hudobných záujmov a autorských práv.

Popularita ako dieťa celebrít

Lila Bennington dosiahla svetovú slávu po boku svojej sestry dvojičky, menom Lily Grace Bennington, po tom, čo sa správa o ich narodení dostala na titulky. Dievčatá vychováva ich teraz slobodná matka Talinda Ann Bentleyová, keďže ich otec Chester Bennington spáchal samovraždu obesením v júli 2017 – dvojčatá boli zjavne veľmi blízke svojmu otcovi a sú ešte príliš malé na to, aby pochopili, čo sa presne stalo. do Chestera. Majú tiež staršieho brata menom Tyler Lee Bennington, ktorý sa narodil 16. marca 2006. Rodina v súčasnosti žije v Palos Verdes v Kalifornii. Jej matka oznámila zasnúbenie s Michaelom Friedmanom v roku 2019 a v januári 2020 sa zosobášili.

Nevlastní bratia

Lila má tiež dvoch starších nevlastných bratov, Jaime Bennington a Isaiah Bennington, z predchádzajúceho vzťahu jej otca s Elkou Brand, a staršieho nevlastného brata Dravena Sebastiana Benningtona z predchádzajúceho manželstva jej otca so Samanthou Marie Olit. Po rozvode so Samanthou sa Chester a Talinda začali stretávať a v roku 2005 si vymenili svadobné sľuby.

Kto bol jej otcom? Chester Bennington Krátke Wiki/Bio

Chester Charles Bennington sa narodil v znamení Rýb 20. marca 1976 vo Phoenixe v Arizone v USA a zomrel 20. júla 2017 v Palos Verdes Estates v Kalifornii v USA. Vychovával ho jeho otec, ktorý bol policajným detektívom, a matka, ktorá bola zdravotnou sestrou. V siedmich rokoch ho sexuálne zneužil starší kamarát, no bál sa to priznať, a tak to trvalo až do 13 rokov.

Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal 11 rokov, čo veľmi ovplyvnilo jeho osobnosť – Chester potom začal kresliť a písať, aby unikol realite, no netrvalo dlho a stal sa závislým od drog a alkoholu. Predtým, ako sa Chester stal profesionálnym hudobníkom, chvíľu pracoval v reštaurácii Burger King.

Začiatky kariéry a „Grey Daze“

Chester začal svoju hudobnú kariéru ako člen skupiny „Sean Dowdell and His Friends“. Kazetu s tromi skladbami vydali v roku 1993, predtým, ako Chester a Sean založili post-grungeovú kapelu „Grey Daze“, a neskôr v tom istom roku vydali debutový album Demo a ďalšie dva albumy, Wake/Me (1994) a … No Sun Today (1997), pred odchodom Chestera v roku 1998.

Začiatky v „Linkin Park“

V marci 1999 bola Chesterovi ponúknutá účasť na konkurze do rockovej skupiny ‚Xero‘ od Jeffa Bluea, ktorý bol viceprezidentom Zomba Music. Kapelu pôvodne pomenovali a založili Rob Bourdon, Brad Delson a Mike Shinoda v Agoura Hills v Kalifornii. Chester úspešne absolvoval konkurz a presťahoval sa do Kalifornie, aby pokračoval vo svojej kariére. Skupina si zmenila názov na 'Hybrid Theory', ale mala veľké problémy nájsť nahrávaciu spoločnosť a podpísať zmluvu, takže v máji 1999 vydali svoje debutové EP s vlastným názvom cez Mix Media. Nakoniec podpísali nahrávaciu zmluvu s Warner Bros. Records s pomocou Jeffa Bluea, ktorý bol teraz viceprezidentom labelu, po ktorom zmenili názov kapely ešte raz, tentoraz na 'Linkin Park'.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#iHeartLinkinPark #OneMoreLight

Príspevok zdieľaný používateľom Chester Bennington (@chesterbe) dňa 22. mája 2017 o 20:41 PDT

Debutový album „Hybrid Theory“ a Rise to Fame

V októbri 2000 vydali ‘Linkin Park’ prostredníctvom vydavateľstva Warner Bros. Records svoj debutový štúdiový album Hybrid Theory, ktorý mal obrovský komerčný úspech a vystrelil kapelu na hviezdu, pričom sa dostal na druhé miesto v americkom rebríčku Billboard 200. Album bol nakoniec certifikovaný RIAA 11-krát platinovou platňou, počas prvého roka sa predalo viac ako 4,8 milióna kópií a vznikli také single ako Crawling, za ktorý získali cenu Grammy za najlepší hardrockový výkon, a One Step Closer. Boli tiež nominovaní za najlepšieho nového umelca a najlepšie rockové albumy na udeľovaní cien Grammy. V roku 2005 album získal diamantovú certifikáciu od RIAA, keďže sa stal najpredávanejším debutovým albumom desaťročia. Potom skupina odštartovala svoje vlastné turné projektová revolúcia a vydali svoje dokumentárne DVD s názvom Frat Party na Pankake Festivale .

„Meteora“, „Minúty do polnoci“ a „Tisíc sĺnk“

Skupina vydala svoj druhý album s názvom Meteora v marci 2003, ktorý sa dostal na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200. Album obsahuje také single ako Numb, za ktorý získali Radio Music Award za skladbu roka, Faint, Somewhere I Belong a Breaking The Habit. Začiatkom roku 2004 odštartovali Meteora World Tour na propagáciu albumu. Ich tretí album Minutes To Midnight vyšiel v máji 2007. Opäť sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka albumov Billboard 200 av ďalších 15 krajinách. Dostalo sa aj na 154. miesto v rebríčku Hot 200 albumov desaťročia amerického Billboardu. Hlavný singel albumu What I’ve Done bol použitý ako soundtrack k sci-fi filmu Transformers (2007). V septembri 2010 skupina vydala ďalší album číslo jedna A Thousand Suns s hlavným singlom The Catalyst.

#RIPCHESTERBENNINGTON ❤❤❤❤❤❤❤

pridané Lily Bennington a Lila Bennington hrali Chester Bennington a Talinda b. na Utorok 3. decembra 2019

„Živé veci“, „Poľovnícka párty“ a „One viac svetla“

Ich piaty album s názvom Living Things vyšiel v júni 2012 a umiestnil sa na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 a obsahoval také úspešné single ako Burn It Dawn, Castle Of Grass atď. O dva roky neskôr skupina produkovala svoj šiesty štúdiový album The Hunting Party, ktorý sa umiestnil na 3. mieste v americkom rebríčku Billboard 200 a časopis 'Revolver' ho označil za štvrtý najlepší album roku 2014. V novembri 2015 začali pracovať na svojom siedmom štúdiovom albume One More Light, ktorý vyšiel v máji 2017, opäť sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 a získal zlatý certifikát od RIAA. Je to posledný album skupiny, na ktorom hosťuje Chester Bennington.

Iné projekty

V roku 2005 Chester Bennington spolu s Amirom Derakhom a Ryanom Shuckom spoluzakladal elektronickú rockovú skupinu „Dead by Sunrise“. V októbri 2009 vydali prostredníctvom Warner Bros. Records svoj debutový štúdiový album Out Of Ashes, ktorý sa dostal na 29. miesto v americkom Billboard 200. Okrem toho sa Chester v roku 2013 pripojil k rockovej kapele Stone Temple Pilots zo San Diega. Jeho prvý singel s kapelou s názvom Out Of Time vyšiel v máji toho istého roku. V roku 2015 však kapelu opustil.

Smrť

Chester Bennington vzal si život 20. júla 2017 vo veku 41 rokov, zjavne v depresii samovraždou svojho priateľa Chrisa Cornella pred pár mesiacmi. Jeho domáca ho našla mŕtveho v jeho dome, ktorý sa nachádza v Palos Verdes Estates v Kalifornii. Jeho smrť potvrdil jeho kolega Mike Shinoda na Twitteri. „Linkin Park“ zrušili svoje turné a kapela má odvtedy pauzu.