• Hlavná
  • Celebrity
  • Celá pravda nevlastného brata Miley Cyrus – Christopher Cody Cyrus

Celá pravda nevlastného brata Miley Cyrus – Christopher Cody Cyrus

Christopher Cody Cyrus je americký právnik, ktorý sa narodil 8. apríla 1992 v Južnej Karolíne v USA. Jeho hlavný nárok na slávu je, že je starším nevlastným bratom zabávača Miley Cyrus z otcovej strany.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Rodičovské stretnutie

Christopher Cody Cyrus je synom Billyho Raya Cyrusa a Kristin Luckey. V roku 1991 po Cyrusovom rozvode so svojou prvou manželkou udržiaval niekoľko vzťahov so ženou. Jednou z nich bola Lucky, ktorá bola čašníčkou v Južnej Karolíne. Vzťah bol veľmi krátky a nie vážny – Christopher Cody bol počatý medzi júlom a augustom toho roku. V tom istom roku však Cyrus začal vzťah so ženou menom Tish Finley, ktorá s ním tiež otehotnela.

Lucky informovala Cyrusa o svojom tehotenstve krátko po tom, čo Cyrus vedel o Finleyho tehotenstve.

pridané Billy Ray Cyrus na Sobota 4. apríla 2020

Cyrus vyjadril v rozhovore : Vieš čo, tento vlak možno zíde z koľají, ale ja budem otec. Budem manželom a pokúsim sa mať vo svojom živote niečo, čo je správne.“ odvolávajúc sa na svoje rozhodnutie postarať sa o obe deti, ale zachovať si vzťah s Finley, s ktorou sa oženil neskôr v decembri 1992, po v novembri porodila Miley.

Billy Ray Cyrus sa po rokoch presťahoval z Nashvillu do Kalifornie, no Christopher Cody tam zostal so svojou matkou v Južnej Karolíne. Cyrus o tom povedal: „V dokonalom svete by Cody žil so mnou a všetci by sme boli len jedna šťastná rodina,“ pokračoval. ‚Ale ako všetci vieme, nie je to dokonalý svet.‘ Napriek tomu, že Christopher nežije so svojím otcom, udržiavajú si srdečný vzťah. Je známe, že Cyrus ho finančne podporuje.

Vzdelávanie a raný život

Christopher navštevoval strednú školu v Myrtle Beach a maturoval na strednej strednej škole Forrestbrook. Vyštudoval právnickú fakultu na Texaskej univerzite a vybral si povolanie veľmi odlišné od jeho súrodencov a otca.

Nie je veľa iných informácií o Christopherovom detstve alebo záľubách.

Kariéra

Napriek informáciám o tom, že si Christopher vybral právo ako svoju dráhu, neexistujú žiadne informácie o jeho súčasnej práci.

Slávna rodina

O Christopherovej matke Kristin Luckey nie je veľa informácií. Rodina z otcovej strany je však mediálne veľmi známa. Najslávnejší člen rodiny Cyrusovcov nie je Christopherov otec, hoci je to jeho nevlastná sestra Miley Cyrus.

Miley Cyrus – nevlastná sestra

Miley Cyrus je speváčka, herečka a skladateľka narodená 23. novembra 1992 vo Frankline, Tennessee. Narodila sa pod menom Destiny Hope Cyrus, no v roku 2008 si zmenila meno na Miley Ray Cyrus. K zmene mena došlo kvôli jej detskej prezývke „Smiley“, ktorú jej rodina často skracovala na „Miley“.

Mileyina kariéra začala v mladom veku, keď debutovala ako herečka v seriáli Doc v úlohe Kylie. Neskôr sa objavila vo fantasy dramatickom filme s názvom Veľká ryba režiséra Tima Burtona. Miley v tomto filme hrala úlohu mladej Ruthie a bola pripísaná pod jej rodné meno. Miley sa zúčastnila konkurzu pre Hannu Montanu a pre film The Adventures of Sharkboy and Lavagirl v 3-D, keď však prišla príležitosť, vybrala si rolu Hanny Montany.

Táto séria bola tá, ktorá získala Miley slávu a uznanie ako herečka a speváčka na medzinárodnej úrovni. Miley dokázala nahrať svoj prvý soundtrack k seriálu, ktorý mal komerčný úspech, a po ňom nasledoval album Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus. Miley pokračovala v nahrávaní hudby pre sériu, ktorá pokračovala v získavaní súhlasu verejnosti.

Hanna Montana sa tiež stala komerčným fenoménom, a to až do tej miery, že v roku 2007 sa Miley pustila do živého To najlepšie z oboch svetov Tour na propagáciu hudby seriálu. Neskôr v roku 2008 Miley vydala svoj album Breakout, ktorý získal dobrú kritiku. V jej kariére pokračovali ďalšie komerčne úspešné vydania, ako napríklad The Climb and Party v USA v roku 2009.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Umyť. Ruky. @wsjmag odkaz v bio! Skontrolovať to! ❤️❤️❤️❤️❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Miley Cyrus (@mileycyrus) 6. mája 2020 o 7:21 PDT

V tom istom roku sa vydala na svoje prvé svetové turné s názvom Wonder World Tour.

Úspech imidžu Hanny Montany a Miley ako tínedžerského idolu sa však čoskoro skončil, keď v roku 2010 séria kontroverzií poškodila jej imidž. Koniec série tiež znamenal jej komerčný neúspech, pretože verejný obraz Miley začal byť zrelší.

V roku 2013 s novým manažérom začala Miley nahrávať novú hudbu, ktorá lepšie odrážala jej novú dospelú osobnosť. Vydala veľa skladieb ako Fall Down, We Can’t Stop a Wrecking Ball, ktoré boli všetky komerčne úspešné.

Miley povedala, že Elvis Presley je jej najväčšou inšpiráciou, ale obdivuje aj hudobníkov ako Madonna, Lana Del Rey a Dolly Parton.

Cyrus' mala niekoľko romantických partnerov – hovorí sa, že chodila s Nickom Jonasom, Justinom Gastonom a ďalšími. Najviac verejne komentovaný vzťah Miley však bol s austrálskym hercom Liamom Hemsworthom. Stretli sa počas natáčania filmu The Last Song v roku 2010 a založili on-a-off asociáciu. Po rokoch spolu začali opäť chodiť v roku 2016 a v tom roku sa zasnúbili. V roku 2018 sa vzali, ale manželstvo netrvalo ani rok, pretože sa v roku 2019 rozišli a nakoniec sa rozviedli v roku 2020.

Billy Ray Cyrus – Otec

Otec Christophera Codyho Billy Ray Cyrus je americký spevák a herec, dobre známy pre pieseň Achy Breaky Heart, ktorá je jeho singlom číslo jedna a medzinárodným úspechom.

Počas svojej kariéry hudobníka Cyrus vydal 16 albumov – jeho debutový album Some Gave All dosiahol v roku 1992 obrovský úspech v USA a stal sa albumom, ktorý sa najviac umiestnil na prvom mieste v rebríčku Billboard 200.

Billyho hudobný žáner je country a hrá na gitare a klavíri. Billy tiež vyhral dve ceny Grammy v kategóriách Najlepší videoklip a Najlepší popový výkon dua/skupiny za prácu s Lil Nas X v skladbe Old Town Road.

Billyho osobný život nie je taký kontroverzný ako jeho dcéra Miley. Prvýkrát sa oženil so Cindy Smithovou v roku 1986, no manželstvo trvalo len do roku 1991. Po rozvode udržiaval krátky vzťah s Christopherovou matkou Kristine, no neskôr stretol ďalšiu ženu menom Leticia Tish Finley. Napriek tomu, že obe ženy boli z neho tehotné v tom istom roku, rozhodol sa oženiť sa s Tish.

Tish a on privítali tri vlastné deti: Miley, Braison a Noah. Tish však mala z predchádzajúceho vzťahu dve deti – Brandi a Trace – ktoré si Cyrus adoptoval. To znamená, že Christopher Cody má troch pokrvne spriaznených súrodencov z otcovej strany.

Osobný život

Neexistujú žiadne informácie o aktuálnom stave vzťahu Christophera. Má účet na Instragrame, no od roku 2015 nenahráva fotky.

Čistá hodnota

Čistý majetok Christophera Codyho Cyrusa sa odhaduje na takmer 1 milión dolárov. Napriek tomu, že informácie o jeho súčasnej práci nie sú k dispozícii, predpokladá sa, že má prácu právnika.

Vzhľad

Christopher Cody Cyrus je muž bieleho etnika. Má prirodzené hnedé vlasy a oči. Vlasy má štylizované na blond, ako vidno na niekoľkých jeho fotkách Instagramový účet . Jeho výška a váha nie sú známe.

Zaujímavosti

Christopher je len o šesť mesiacov starší ako jeho nevlastná sestra Miley.

Christopher je pokrvne spriaznené staršie dieťa Billyho Ray Cyrusa. Brandi a Trace, napriek tomu, že sú tiež považovaní za Billyho deti, s ním nie sú pokrvne príbuzní.

27. apríla 2015 zdieľal Christopher na svojom Instagrame fotografiu, na ktorej je on a žena ležať spolu . Totožnosť spomínanej ženy však nie je známa.