Celá pravda dcéry Vincea Neila – Elizabeth Ashley Wharton

ObsahKto je Elizabeth Ashley Wharton?

Glam-rockový veterán z Hollywoodu, Vince Neil, vybudoval nejaké dedičstvo pre svoje deti, vrátane svojej dcéry. Elizabeth Ashley Wharton . Hoci je známy svojím búrlivým životom a viacnásobným zatknutím, jeho dcéra sa vybrala inou cestou a bola preč z médií. Zatiaľ je známa len tým, že je dcérou slávneho hudobníka.

Elizabeth Ashley Wharton Bio-Vek, detstvo

Elizabeth Ashley Wharton sa narodila 29. októbra 1983 v Kalifornii v USA ako dcéra Vincea Neila a jeho prvej manželky Beth Lynn.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už si presne nepamätám, ako sme sa s Beth rozhodli vziať. Veľmi som ju miloval. Pravdepodobne zistila, že som ju podviedol a ako ospravedlnenie som jej navrhol ruku. nepamätám si presne. Bolo to pred tromi ženami! ('Tetovanie a tequila', Vince Neil)

Príspevok zdieľaný používateľom 𝐀𝐀𝐀 (@elvina_esanova) 1. júla 2019 o 10:32 PDT

Jej rodičia sa vzali v roku 1981, ale ich románik sa skončil v roku 1985. V tom čase mala Elizabeth len štyri roky a ťažko si zvykala na novú situáciu. Má staršieho nevlastného brata Neila Jasona Whartona, ktorý sa narodil v roku 1978, zatiaľ čo jej nevlastná sestra Skylar zomrela vo veku štyroch rokov v roku 1995, keď prehrala boj s rakovinou.

Elizabeth Ashley Wharton Osobný život, manželstvo, deti

Alžbety skryla svoj profesionálny život pred médiami, aj keď je známe, že je gitaristka a speváčka, ale nezdá sa, že by niečo profesionálne robila.

Jej milostný život je však otvorenou knihou. Vinceova dcéra je vydatá žena a jej manžel je Will Loomis, tiež hudobník. Pár sa zosobášil v roku 2014 a odvtedy sa im narodila dcéra Hailee Marie, ktorá sa narodila 13. januára 2015.

Elizabethin otec, Vince Neil

Vincent Neil Wharton sa narodil 8. februára 1961 v Hollywoode, Kalifornia, USA, má mexické a indiánske predky, je synom Clois ‚Odie‘ Wharton a jeho manželky Shirley.

V jeho mladosti sa rodina veľa presťahovala po južnej Kalifornii, žila v Inglewoode, Watts a ďalších mestách, kým sa Glendora stala ich domovom. Chodil na Sunflower Intermediate School a neskôr navštevoval Royal Oak High School.

Kariéra Vincea Neila

Vince sa začal zaujímať o hudbu v tínedžerských rokoch a jednou z jeho prvých kapiel bola Rock Candy. Počas jednej z ich vystúpení si ho všimli členovia Motley Crue, vrátane Tommyho Leeho, ktorý bol jeho kamarát zo strednej školy. V roku 1981 sa teda pripojil k Motley Crue a vo svojom prvom pôsobení zostal s kapelou až do roku 1992.

Počas tohto obdobia si Vince a zvyšok Crew získali svetovú slávu vďaka vydaným albumom ako Too Fast for Love, ich debutovému albumu, potom Shout at the Devil (1983) a ich najúspešnejšiemu albumu Dr. Feelgood (1989), ktorý dosiahol šesťkrát platinový status v USA a trikrát platinový v Kanade, pričom to bol tiež ich jediný album, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka Billboard 200. Začiatkom roku 1992 kapelu opustil, no o päť rokov neskôr sa vrátil a začali pracovať na novom albume Generation Swine, ktorý vyšiel v tom istom roku a dostal sa na 4. miesto v rebríčku Billboard 200. Ich posledným vydaním bol album Saints of Los Angeles z roku 2008. Hrali do roku 2015, ale pauzu mali až do roku 2018. Odvtedy oznámili, že kapela pracuje na novej hudbe.

len kariéra

Okrem výnimočnej kariéry s jednou z najpopulárnejších glam/hard-rockových kapiel Vince vydal aj vlastný materiál. Na konte má tri sólové albumy – jeho debutový album vyšiel 27. apríla 1993 s názvom Exposed a dostal sa na 13. miesto v rebríčku Billboard 200. Jeho druhý štúdiový album sa ani zďaleka nepriblížil úspechu, ktorý mal s kapelou, keďže sa v rebríčku Billboard 200 dostal len na 139. miesto. Jeho posledným sólovým vydaním bol album z roku 2010 s názvom Tattoos & Tequila, ktorý sa dostal na 57. miesto v Billboard 200, na 14. miesto v rebríčku US Rock a najlepšie sa umiestnil v americkom indickom rebríčku, keďže sa vyšplhal na 7. miesto. .

Osobný život Vincea Neila, vzťahy, deti, právne problémy

Vince bol známy vzostupmi a pádmi, ktoré zažil počas svojho života ako verejná osobnosť, ktorá si užíva slávu, Vince sa dostal do niekoľkých nepríjemných situácií.

Bol štyrikrát ženatý a rozvedený a má dve deti, jeho prvou manželkou bola Beth Lynn, s ktorou bol ženatý od roku 1981 do roku 1985. O dva roky neskôr sa oženil s zápasníčkou pod bahnom a modelkou Sharise Ruddell – ich manželstvo trvalo do roku 1993, a splodil dcéru Skylar, ktorá zomrela v roku 1995. V roku 1999 začal románik s Heidi Mark, spoluhráčkou z Playboya, a obaja sa vzali v roku 2000, ale rozviedli sa v roku 2001 už po 15 mesiacoch manželstva.

Vinceovo štvrté manželstvo bolo s Liou Gerardiniovou v rokoch 2005 až 2010.

Zásahy so zákonom

Mal niekoľko problémov so zákonom, keď zabil Nicholasa ‚Razzle‘ Dingleyho pri autonehode, keď šoféroval s 0,17 alkoholom. Strávil 15 dní vo väzení a dostal pokutu vo výške 2,6 milióna dolárov ako odškodnenie obetiam havárie a odsúdený na 200 hodín verejnoprospešných prác a päť rokov podmienečne. Bol tiež zatknutý za udieranie do nahrávacieho producenta Michaela Schumana a za bezohľadnú jazdu – pôvodné obvinenia boli pre DUI, ale boli zrušené v dohode, ktorú uzavrel s prokurátormi.

Ak chcete hovoriť ďalej o jeho konfliktoch so zákonom, obvinenia zahŕňajú podvod, priestupok, ublíženie na zdraví a iné.

Humanitárna práca

Napriek svojmu problematickému životu Vince tiež prispel komunite, pretože je súčasťou niekoľkých charitatívnych organizácií a na počesť svojej zosnulej dcéry založil nadáciu Skylar Neil Memorial Foundation, prostredníctvom ktorej Vince daroval milióny pre The T.J. Martell Foundation. Okrem toho hostil aj sériu benefičných koncertov s názvom Rockin’ the Red Carpet.