• Hlavná
  • Herci
  • Celá pravda člena 'Backstreet Boys' Kevina Scotta Richardsona

Celá pravda člena 'Backstreet Boys' Kevina Scotta Richardsona

ObsahKto je Kevin Scott Richardson?

Kevin Scott Richardson je americký hudobník, spevák, skladateľ, herec a model, ktorý sa preslávil ako člen chlapčenskej skupiny Backstreet Boys po boku AJ McLeana, Howieho Dorogu, Nicka Cartera a Briana Littrella, ktorý je Kevinov nevlastný brat. . Niekoľkokrát sa z kapely zatúlal, no jej stálym členom je od roku 2012. Počas času, keď bol mimo kapely, Kevin pracoval na svojich sólových projektoch.

Celá pravda Kevina Scotta Richardsona – Vek, detstvo a vzdelanie

Kevin Scott Richardson sa narodil 3. októbra 1971 v r Lexington, Kentucky , najmladší z troch súrodencov narodený rodičom Jeraldovi Wayne Richardsonovi staršiemu a jeho manželke Ann C. (rodenej Littrell), jeho matka je matkou Briana Littrella.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem Mexico City za 3 krásne noci! ✌❤️ 🇲🇽 #dnaworldtour #bsbmexico #dnamexico #backstreetboys #backstreetsback

Príspevok zdieľaný používateľom Kevin Richardson (@kevinscottrichardson) 24. februára 2020 o 14:39 PST

Prvých deväť rokov života strávil na 10-akrovej farme, než sa presťahoval do Cathedral Domain Camp, čo je mládežnícky tábor vlastnený cirkvou, ktorý prevádzkuje jeho otec. Bol táborovým poradcom a počas nasledujúcich deviatich rokov sa zúčastnil táborovej talentovej show. Tam sa zoznámil so spevákom a skladateľom Keithom McGuffeym, dnes známym ako Trey D.

Keď vyrastal, bol outdoorovým dieťaťom a vo veku štyroch rokov jazdil na koňoch. Tiež by jazdil na špinavých bicykloch a bol kapitánom cyklistického tímu Estill Engineers. Ďalšou láskou bola hudba a keď mal deväť rokov, začal hrať na klavír podľa sluchu, hoci ešte predtým bol členom cirkevného zboru.

Postupne sa zlepšoval a pridal sa k svadobnej kapele Paradise. Prejavil záujem o iné divadelné umenie a na strednej škole vstúpil do dramatického krúžku. Okrem toho sa Kevin zúčastnil niekoľkých talentových šou a účinkoval v školských predstaveniach, vrátane Bye Bye Birdie, medzi inými. Vyštudoval Estill County High School.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa pripojil k Backstreet Boys, Kevin sa snažil rozbehnúť svoju kariéru. Zaoberal sa rozhodnutím medzi vstupom do amerického letectva, aby sa pripojil k skupine Air Force, a šancou zúčastniť sa New York American Music and Dramatic Academy na Manhattane. Po rozhovore so svojím otcom odletel Kevin so svojím najlepším priateľom Jimmym do Orlanda na Floride a začal svoju kariéru ako model a hudobník.

Postupne si začal zarábať na svojich ďalších talentoch, vrátane písania hudby, vystupovania naživo v večerných kluboch, ako tanečný inštruktor a ako komparzista vo filmoch.

Po čase sa pripojil k Walt Disney World, kde hral rôzne postavy, napr Aladin , princ Eric, jeden z Dospievajúce mutantné korytnačky Ninja , Tiger a krab Sebastian v predstavení Malá morská víla. Ako sa jeho kariéra rozvíjala, mal viac príležitostí ukázať sa a vystupoval v muzikáloch, ale potom bol nútený vrátiť sa domov, keď sa zdravotný stav jeho otca zhoršil.

Jeho otec, ktorému bola diagnostikovaná rakovina hrubého čreva, zomrel v auguste 1991 a Kevin strávil ďalší rok v Kentucky, kým sa vrátil do Orlanda, tentoraz s podporou svojej matky.

Tam dostal úlohu v muzikáli a potom sa v roku 1993 dozvedel o konkurze Backstreet Boys a po jeho prvom vystúpení bol privedený do skupiny. Čoskoro potom bol jeho nevlastný brat Brian pozvaný, aby sa pripojil k skupine a Backstreet Boys boli pripravení zaútočiť na svet.

Backstreet Boys

Vo svojom prvom pôsobisku bol Kevin v kapele až do roku 2006, počas ktorého pracoval na piatich albumoch skupiny. Začali vystupovať v roku 1993 a v roku 1994 začali nahrávať svoju prvú pieseň, ktorá bola urobená v januári 1995 s pomocou Maxa Martina a Denniza PoPa.

Hoci pieseň zožala v USA len menší úspech, v Európe sa stala hitom a vydali sa tam na letné turné. Ich debutový album s vlastným názvom vyšiel v roku 1996 a dostal sa na vrchol rebríčkov v Austrálii, Rakúsku a Švajčiarsku a získal platinový status v krajinách po celom svete s 10 miliónmi predaných kópií po celom svete.

Pokračovali v zlepšovaní sa svojimi nasledujúcimi albumami Backstreet's Back (1997), Millennium (1999) – ich najúspešnejší album, ktorý sa umiestnil na popredných priečkach v niekoľkých krajinách vrátane USA, Veľkej Británie, Rakúska, Kanady a ďalších – potom Black & Blue (2000). a Never Gone (2005). Pre ďalšie dva albumy bol Kevin mimo kapely, ale vrátil sa v roku 2012 s albumom In a World Like This, ktorý vyšiel v roku 2013.

Ich posledným vydaním je album DNA z roku 2019, ktorý sa stal ich tretím albumom na čele rebríčka Billboard 200.

Iné projekty

Okrem hudby sa Kevin vo svojej kariére preslávil aj ako herec a model, spolupracoval s Versacem, modeloval pre Vogue, zatiaľ čo pôsobil ako ambasádor značky TAG Heuer.

Je známy svojím účinkovaním v hre Chicago ako Billy Flynn, konkrétna hra sa stala veľmi populárnou a po produkcii na Broadwayi cestoval s hrou v roku 2003 po celých USA a vrátil sa v roku 2006 a so zvyškom obsadenia do koncertovať v Japonsku a Kanade.

Na plátne sa objavil aj v takých projektoch, ako je televízny film Love Takes Wing (2009) a v roku 2011 hral v dramatickom filme The Casserole Club. O tri roky neskôr hral v hororovom komediálnom muzikáli The Bloody Indulgent a pokračovanie Vampire Burt’s Serenade je naplánované na vydanie neskôr v roku 2020.

Kevin Richardson Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Kevin Richardson je úspešný multitalentovaný umelec, ktorý si vydobyl meno v šoubiznise, takže jeho bohatstvo neustále rastie. Podľa zdrojov sa jeho čistý majetok odhaduje na 40 miliónov dolárov začiatkom roku 2020.

Kevin je vysoký 1,85 metra a váži 172 libier ~ 78 kg. Má čierne vlasy a oči má sivé.

Osobný život Kevina Richardsona, manželstvo, deti, filantropia

Od roku 2000 je Kevin ženatý Kristin Kay Willits , herečka, tanečnica, modelka a fotografka manželia sa prvýkrát stretli keď obaja pracovali v Disney Worlde. Ich svadobný obrad sa konal 17. júna 2000 v Cathedral Domain Camp and Conference Center v Kentucky, vidieckej oblasti Lee County.

Pár odvtedy privítal dvoch synov, ktorí sa narodili v rokoch 2007 a 2013. V roku 2016 Kevin vydal krátky film If I Could Tell You, ktorý ukazuje jeho a manželkin boj s neplodnosťou.

V roku 2001 Kevin založil humanitárnu nadáciu JWR na počesť svojho otca, Jeralda Wayna Richardsona, organizáciu zameranú na poskytovanie vzdelávania o životnom prostredí a jeho vplyve na zdravie Zeme. Od jeho zapojenia do niektorej z humanitárnych akcií však prešlo už veľa rokov a nadácia bola zatvorená.

ako

pridané We Heart Kevin Scott Richardson na Nedeľa 1. septembra 2019

Kevin Scott Richardson Fakty, vplyv

Kevin je najstarším členom Backstreet Boys a na začiatku vystupoval ako starší brat druhého člena. Je tiež známy svojou prezývkou ‚Vlak‘, ktorú dostal, keď hral v stredoškolskom futbalovom tíme a prechádzal chlapmi ako vlak. Kevin je tiež šachista a na strednej škole bol celkom dobrý. Počas strednej školy bol Kevin zvolený za najobľúbenejšieho, najlepšieho oblečeného, ​​najlepšieho tanečníka, najlepšieho vzhľadu a najlepšie vyzerajúceho.

S úspechom Backstreet Boys sa Kevin stal veľmi vplyvnou osobou a teraz má viac ako 800 000 sledovateľov. oficiálna stránka Instagramu .