Celá pravda bývalej priateľky Lancea Stephensona Feby Torres

ObsahKto je bývalá priateľka Lancea Stephensona Feby Torres?

Feby Torres sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, 3. septembra 1991 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je hviezdou televíznej reality show, modelkou a bývalou hviezdou Instagramu , ale možno najznámejšia ako teraz už bývalá priateľka Lancea Stephensona, profesionálneho basketbalistu.

Raný život a vzdelanie

Feby bola vychovávaná spolu so svojou mladšou sestrou v Brooklyne ich otcom, ktorý bol vodičom kamiónu, a ich matkou, ktorá učila históriu na miestnej strednej škole.

VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENIÁM, ĎAKUJEM VÁM NAJVYŠŠÍM ZA TO, ŽE MI UMOŽNÍTE VIDIEŤ ĎALŠÍ ROK

pridané Feby na Utorok 3. septembra 2019

Feby sa začala zaujímať o modeling vo veľmi ranom veku a počas štúdia na strednej škole začala byť fyzicky aktívna, aby sa stala fit a vyzerala dobre, keď začala svoju kariéru modelky. Približne v rovnakom čase sa začala zaujímať o hudbu a začala písať texty a spievať pre svojich blízkych priateľov.

Feby si všimol modelingový skaut, keď navštevovala posledný ročník, a keď potom začala svoju kariéru ako modelka, rozhodla sa po maturite v roku 2009 nenavštevovať vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Kariéra ako modelka

Feby získala uznanie na internete v roku 2017, keď začala na svoj instagramový účet nahrávať fotografie vytvorené počas fotenia. Potom v júni 2019 začala hrať v ôsmej sezóne televízny reality seriál Basketball Wives , v ktorom si zahrali aj Evelyn Lozada, Shaunie O’Neal a Jennifer Williams a ktorý sleduje životy šiestich žien, ktoré chodia alebo sú vydaté za basketbalistov.

Feby bola na platforme Instagram veľmi aktívna a sledovalo ju viac ako 500 000 ľudí, odovzdala viac ako 300 obrázkov, avšak v druhej polovici roka 2019 svoj účet z neznámych dôvodov vymazala.

Ako speváčka Feby vydala niekoľko piesní – dve z najpopulárnejších sú Penny a Lying.

Milovať život a vzťah s Lance Stephensonom

Feby a Lance boli predstavení na párty v roku 2008 a o niekoľko dní neskôr začali chodiť. Podľa klebiet, ktoré sa šíria po internete, bol vzťah otvorený od samého začiatku a Lanceovi bolo umožnené randiť s inými ženami. Feby porodila ich dcéru Bernadette Stephenson v roku 2011, no aj tak sa s Lanceom rozhodli nevzdať sa – o tri roky neskôr sa páru narodil syn Lance starší.

O dva mesiace neskôr sa Feby a Lance rozišli a v júli 2015 Feby zažalovala Lancea so žiadosťou o vyššie výživné na deti – prípad vyhrala, zrejme hlavne preto, že Lance má zlú minulosť, napríklad zatknutie za to, že strčil svoju bývalú priateľku dolu. schody, keď mal 19 rokov.

Feby sa od jej rozchodu s Lanceom nevidela so žiadnymi mužmi a od augusta 2020 je slobodná, nevydala sa a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Feby má okázalý život a je vidieť, že jedáva len v najdrahších reštauráciách a býva v najdrahších hoteloch, všetko platí Lance.

Je fyzicky veľmi aktívna, keďže má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, tým pádom aj jej fit telo – často chodí aj behať a občas si zahrá s kamarátmi tenis.

Feby je nadšená cestovaním a precestovala celé USA, zatiaľ čo jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride – s cestovaním prestala až na rok po narodení každého z jej dvoch detí.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Feby rada pozerá romantické komédie – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Justin Timberlake a Mila Kunis, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Friends with Benefits, The Social Network a animovaný film Trolls.

Vek a výška

Feby má 29 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si v minulosti prefarbila na ružovo a na blond, jej oči sú modré, meria 1,65 metra a váži približne 59 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Lanceov čistý majetok je údajne viac ako 12 miliónov dolárov.

Kto je Lance Stephenson?

Lance Stephenson Jr. sa tiež narodil v Brooklyne 5. septembra 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Dnes púta pozornosť súťažou v Čínskej basketbalovej asociácii (CBA) so svojím tímom Liaoning Flying Leopards.

Lance bol prvýkrát preskúmaný vo veku 12 rokov a potom bol pozvaný na ABCD Basketball Camp, na ktorom vyzval slávneho basketbalistu O. J. Maya na zápas jedna proti jednej. On zapísal na Bishop Loughlin Memorial High School , no zostal tam len tri dni, kým sa presťahoval na strednú školu Abrahama Lincolna. Pomohol školskému basketbalovému tímu stať sa šampiónmi a v roku 2006 sa objavil v dokumentárnom filme Gunnin’ for That #1 Spot. Po imatrikulácii v roku 2008 sa Lance rozhodol študovať na University of Cincinnati a v roku 2009 hral za ich basketbalový tím Bearcats, v roku 2010 však opustil vysokú školu a začal hrať v Národnej basketbalovej asociácii (NBA).

Začal hraním za Indiana Pacers v roku 2010, strávil s nimi štyri roky, kým 18. júla 2014 podpísal zmluvu s Charlotte Hornets v hodnote 27 miliónov dolárov. Avšak už po roku strávenom v Hornets bol Lance vymenený do Los Angeles Clippers a potom opäť do Memphis Grizzlies. Dňa 14. septembra 2016 Lance podpísal zmluvu s New Orleans Pelicans, potom 8. februára 2017 začal hrať za Minnesota Timberwolves, ale po približne dvoch mesiacoch sa vrátil do Pacers. Dňa 10. júla 2018 Lance podpísal zmluvu s Los Angeles Lakers a hral za nich rok predtým, ako sa 1. augusta 2019 pripojil k tímu Liaoning Flying Leopards, s ktorým má stále zmluvu.