• Hlavná
  • Herci
  • Celá pravda bývalej priateľky Eda Westwicka - Jessica Serfaty

Celá pravda bývalej priateľky Eda Westwicka - Jessica Serfaty

ObsahKto je Jessica Serfaty, bývalá priateľka Eda Westwicka? Wiki Bio

Jessica Serfaty (rodená Michel) sa narodila v Little Rock, Arkansas USA, 4. apríla 1991, takže jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Jessica je modelka, herečka a hviezda sociálnych médií, ale možno najznámejšia ako bývalá priateľka Ed Westwick , slávny britský herec a hudobník.

Detstvo a vzdelanie

Jessica bola vychovaná v Little Rock jej otcom, ktorý je obchodníkom, a jej matkou, ktorá učí na miestnej strednej škole. Vyrastala s túžbou stať sa modelkou a herečkou, pričom jej hodiny herectva platili rodičia.

pridané Jessica Serfatyová na Utorok 13. mája 2014

Navštevovala strednú školu v Little Rock, kde bola fyzicky aktívna, hrávala futbal a bola roztlieskavačkou, a po imatrikulácii sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na svoju kariéru modelky. Jessica si počas stredoškolského štúdia užívala veľa zábavy, často chodila na večierky a rodičia jej nemohli zabrániť, aby sa nevracala domov neskoro večer, keďže ich väčšinu času nepočúvala.

Kariéra ako modelka a herečka

Vo veku 19 rokov v roku 2010 sa Jessica rozhodla súťažiť v 14. sezóne show America’s Next Top Model, pričom súťaž skončila na piatom mieste.

Prehliadka jej pomohla získať uznanie a pre Jessicu prišlo veľa pozvaní od značiek a agentúr, ktoré chceli, aby pre nich pózovala a pracovala. V roku 2011 sa objavila v hudobnom videu Justify Sex od Dana Balana a potom sa objavila v televíznom seriáli reality Axe: Dirtcathlon. V súčasnosti je podpísaná v Nous Model Management, ktorý je považovaný za jednu z troch najlepších modelingových agentúr v Los Angeles, a objavila sa v reklamách pre známe značky a spoločnosti ako McDonald's, Toyota a Doritos. Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2011 účinkovaním v krátkom filme s názvom Faith a následne v roku 2017 účinkovaním v horore s názvom Ryde .

png

Milujte život a vzťah s Edom Westwickom

V roku 2007, keď bola v kostole, stretla Jessica manažérku nehnuteľnosti Ididia Serfaty a krátko nato začali spolu chodiť (Ididia mala vtedy 22 rokov). O rok neskôr, 2. septembra 2008, porodila ich syna, ktorému dali meno Roman, a po nátlaku rodičov sa Jessica a Ididia v tom istom roku vzali. V roku 2010 sa Jessica presťahovala do Los Angeles, aby sa venovala modelingovej kariére, a Ididia sa s ňou presťahovala, aby ju podporila, táto práca si však vyžadovala, aby Jessica trávila veľa času mimo domova, čím Ididia veľmi žiarlila. Jessica chcela pôvodne podať žiadosť o rozvod, ale jej manžel ju presvedčil, aby sa s ním vrátila do Arkansasu, aby pracovala na ich manželstve, no netrvalo to dlho, pretože Jessica sa čoskoro chcela vrátiť k modelingu, takže žiadosť o rozvod podala v roku 2013.

Nechala Ididiu plne opatrovať ich syna, a hoci sa verí, že svojho syna vída často, Ididia ju obvinila, že je zlá matka a že Romana vidí len raz alebo dvakrát do roka. Po ich rozvode chodila asi rok s Niallom Jamesom Horanom, kým začala chodiť s Joeom Jonasom, americkým hercom a spevákom. Tiež ju videli tráviť čas s Justinom Bieberom a Loganom Paulom a verí sa, že s nimi tiež chodila.

V roku 2017 začala chodiť s hercom Edom Westwickom po tom, čo ich toho roku videli držať sa za ruky na podujatí BAFTA Awards. Keď bol Ed obvinený zo sexuálneho napadnutia, obhajovala ho a tvrdila, že Ed by nikdy nebol schopný urobiť nič podobné, no keď boli obvinenia v auguste 2018 stiahnuté, obaja sa z neznámych dôvodov rozišli a Jessica sa momentálne javí ako slobodná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🥺☁️ moje všetko @kaangunayofficial

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Michel Serfaty (@jessicamichel) 3. marca 2020 o 8:09 PST

Záľuby a iné záujmy

Jessica je, ako sa sama opísala ,,bláznivá francúzska Cajunská slečna zo slnečnej Kalifornie s vášňou pre dobrodružstvo a dobrý smiech. Neustále sa venujem aktivitám.“ Miluje cestovanie a objavovanie nových miest – bola po celých Spojených štátoch, ale bola aj v Európe, keď chodila so svojím bývalým priateľom Edom Westwickom, v Anglicku, Francúzsku a Španielsku. . Je veľmi športová, v zime sa venuje lyžovaniu a snowboardingu, v lete šnorchlovaniu, pričom sa venuje aj plážovému futbalu a volejbalu. Vo voľnom čase rada pozerá komediálne filmy, pričom jej obľúbenými hercami sú Robin Williams, Jim Carrey a Eddie Murphy, pričom medzi jej obľúbené filmy patria Patch Adams, Klamár klamár a Coming to America.

Jessica je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, pričom jej obľúbené sú labute.

Vzhľad a čistý majetok

Jessica má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 61 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Kto je Ed Westwick?

Edward Jack Peter Westwick sa narodil v Hammersmith, Londýn, Anglicko, 27. júna 1987, takže jeho znamenie zverokruhu je Rak a má britské občianstvo. Preslávil sa najmä tým, že stvárnil Chucka Bassa v seriáli CW Ohováračka .

Ed bol vychovaný v Stevenage, Hertfordshire spolu so svojimi dvoma staršími bratmi, ich matkou Carole Blenkiron, ktorá je vzdelávacou psychologičkou, a ich otcom Petrom Westwickom, ktorý je vysokoškolským pedagógom. Keď mal šesť rokov, zapísal sa do hudobnej školy a potom navštevoval The Barclay School, neskôr sa zapísal na North Hertfordshire College, zatiaľ čo svoje herecké schopnosti zdokonaľoval v National Youth Theatre.

Debutoval vo filme Breaking and Entering v roku 2006 a potom hral v televíznom seriáli Doctors. Ed bol v roku 2007 obsadený, aby stvárnil Chucka Bassa v tínedžerskom dramatickom seriáli s názvom Gossip Girl v roku 2007, keď odišiel na dovolenku do Los Angeles – bol chválený za svoj výkon a Gossip Girl bol obrovským hitom, takže v roku 2008 bol Ed označený za „jedného“. z najsexi mužov na svete“ od magazínu People.

Objavil sa v mnohých ďalších televíznych seriáloch a filmoch, ako napríklad The Commuter v roku 2010, Romeo & Juliet v roku 2013 a Freaks of Nature.

Tri ženy obvinili Eda zo sexuálneho obťažovania v novembri 2017: Kristina Cohen a Aurelie Wynn ho obvinili zo znásilnenia, zatiaľ čo Rachel Eck ho obvinila zo sexuálneho napadnutia, k údajným útokom došlo v roku 2014. Všetky obvinenia však boli nakoniec zrušené, pričom prokurátori uviedli že „svedkovia identifikovaní prvými dvoma údajnými obeťami neboli schopní poskytnúť informácie, ktoré by umožnili obžalobe dokázať ktorýkoľvek incident bez akýchkoľvek pochybností“.