• Hlavná
  • Herci
  • Carlo Marks Wiki: Vek, manželka, rodina, čistá hodnota. Je ženatý?

Carlo Marks Wiki: Vek, manželka, rodina, čistá hodnota. Je ženatý?

Carlo Marks je kanadský herec, svetu pravdepodobne najlepšie známy ako Eddie v televíznom horore Scarecrow v roku 2013 a tiež ako David Peck v televíznom dramatickom seriáli Chesapeake Shores (2016-2019), okrem množstva ďalších populárnych úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Carlo Marks sa narodil 24. augusta 1982 v Tofine v Britskej Kolumbii v Kanade, jeho rodičia sú imigranti z USA. Jeho otec pochádza z Oregonu, zatiaľ čo jeho matka vyrastala v Kanade, no koncom 70. rokov sa presťahovali do Kanady.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Staviam parapet, aby som spomalil čas...

Príspevok zdieľaný používateľom Carlo Marks (@carlohmarks) 24. februára 2020 o 21:54 PST

Sami sa venovali herectvu, keď sa usadili v Tofine, založili komunitné divadlo, jeho otec je nielen herec, ale aj režisér, zatiaľ čo jeho matka je kostýmová výtvarníčka. Carlo, ktorý vyrastal s rodičmi zapojenými do šoubiznisu, kráčal v ich stopách a spolu so svojou sestrou sa počas detstva objavoval v mnohých hrách. Po strednej škole sa Carlo zapísal na University of Victoria, kde študoval herectvo. Od promócie pokračoval v zdokonaľovaní svojich hereckých schopností v rámci Lyric School of Acting vo Vancouveri.

Začiatky kariéry

Carlo začal svoju profesionálnu kariéru v komunitnom divadle, odtiaľ si vybudoval cestu a debutoval na obrazovke v televíznom komediálnom seriáli Pure Pwnage v roku 2005. Pokračoval s menšími úlohami v televíznych seriáloch ako G-Spot a Stargate Universe (2009), potom si zabezpečil dvojitú rolu vo filme Smallville, sa objavil v dvoch sezónach, v rokoch 2008 a 2010. Jeho celovečerný debut prišiel v roku 2011, keď si zahral Chrisa Duvalla v komediálnom filme 3 Times a Charm, v ktorom si zahral. s Lexi Giovagnoli a Noelle Perris.

Pokračoval vo svojej ceste k sláve s rolou Scotta v romantickej komédii Indie Jonesing (2012), v ktorej si zahrali Emy Aneke, Kris Carter a Heather Doerksen, a nasledujúci rok si zahral v hororovom televíznom filme Scarecrow po boku Lacey. Chabert, Robin Dunne a Nicole Munoz. Film sa stal veľmi populárnym a Carlo získal za svoju prácu veľkú pochvalu.

Vystúpte na výslnie

Po Scarecrowovi sa Carlova kariéra trochu rozpadla a v roku 2014 sa objavila iba v niekoľkých krátkych filmoch, ako napríklad Sex, drogy a nepríjemné kancelárske stretnutia a Križovatky.

Napriek tomu bol o dva roky neskôr vybraný pre rolu, ktorá oslávila jeho kariéru, ako David Peck v televíznom dramatickom seriáli Chesapeake Shores a do roku 2019 sa objavil v 19 epizódach vysoko uznávaného seriálu. Vďaka popularite seriálu ho videli mnohí, a tak začali dostávať ďalšie ponuky. Carlo bol obsadený ako Derek, opäť po boku Lacey Chabert v televíznom filme Moonlight in Vermont v roku 2017, a v tom istom roku hral Luke Williams v televíznom filme Sleepwalking in Suburbia, kde si zahrali Emilie Ullerup a Giles Panton.

Pokračoval v práci v televíznych filmoch, vystupoval vo filme Hailey Dean Mystery: A Marriage Made for Murder (2018), potom v roku 2019 stvárnil Cilliana v televíznom seriáli sci-fi dramatická mysteriózna séria The 100 a hral Ryana MacDonalda v ďalšom televíznom filme. – Angel Falls: Románová dovolenka (2019). Najnovšie sa Carlo objavil v Hallmarkovom televíznom filme Love in Store (2020), kde si zahrali aj Alexandra Breckenridge, Robert Buckley a Lisa Chandler, a vedľa Ellen Woglom a Erica Tremblay si zahral aj v románe Love at Sunset Terrace.

Carlo označuje čistú hodnotu, výšku, hmotnosť a vzhľad

Carlova kariéra bola v posledných rokoch na vzostupe a jeho bohatstvo sa výrazne zvýšilo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Carla odhaduje na 1,5 milióna dolárov od polovice roku 2020.

Carlo Marks je vysoký 6 stôp (1,82 m), pričom jeho hmotnosť nie je pre médiá známa, no má atletickú postavu. Jeho oči sú orieškové a má čierne vlasy.

Osobný život, rande, priateľka, vydatá?

Carlo sa podelil o niekoľko informácií zo svojho osobného života. Zdá sa, že je v šťastnom vzťahu s pracovnou terapeutkou Shivani Rupareliou.

Títo dvaja sú spolu od roku 2017 a často zdieľali obrázky na sociálnych sieťach. Veľa cestujú, pretože Shivani je zamilovaný do cestovania a zdieľa svoje fotografie z celého sveta. Na jednom obrázku oslávili svoj románik tým vzdávať česť medzirasovým manželstvám .

Carlo Marks Správy, fakty

Carlo je televízna hviezda a mnohí fanúšikovia boli očarení jeho vzhľadom a talentom. Písali o ňom časopisy a v roku 2019 poskytol rozhovor pre TV Fanatic, kde hovoril o svojich úspechoch, vrátane jeho práce s Hallmarkom medzi inými podnikmi.

Carlo niekoľkokrát spolupracoval s herečkou Lacey Chabertovou a vďaka ich častej spolupráci sa stali dobrými priateľmi. V rozhovoroch hovoril o ich priateľstve a povedal, že videl dobrú a zlú stránku Lacey.

Hral Iana Thomasa v televíznom seriáli Pretty Little Liars a hoci to bola len jedna epizóda, fanúšikovia si jeho postavu dobre pamätajú. Carlo využil svoju popularitu na riešenie svetových problémov vrátane podpory hnutia Na čiernych životoch záleží .