Bývalý manžel Danice Patrickovej, Paul Edward Hospenthal Wiki

ObsahKto je Paul Edward Hospenthal?

Paul Edward Hospenthal sa narodil v Tacome v štáte Washington, USA, 5. júna 1965 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je fyzioterapeut a tréner golfu , ale kto by mohol byť známy ako bývalý manžel Danice Patrickovej, bývalej profesionálnej pretekárky NASCAR.

Raný život a vzdelanie

Paul bol vychovaný spolu so svojím bratom v Tacome, ich otcom, ktorý bol automechanik, a ich matkou, ktorá pracovala v miestnej právnickej firme ako sekretárka.

Paul sa stal fyzicky aktívnym počas štúdia na strednej škole, pretože hral futbal a futbal, pričom sa zaujímal aj o herectvo, spev a hru na gitaru. Keďže športoval a videl množstvo zranení, neustále sa zaujímal o medicínu a rozhodol sa pracovať na fyzioterapeutovi pre profesionálnych športovcov. Po imatrikulácii v roku 1983 , Paul sa zapísal na University of Puget Sound a tam behal za dráhový tím školy, súťažil väčšinou v pretekoch na 400 m – absolvoval v roku 1987 a pokračoval vo vzdelávaní na Western Michigan University, kde získal magisterský titul v odbore športového lekárstva v r. 1989.

Paulova kariéra

Paul začal svoju kariéru fyzioterapeuta krátko po získaní magisterského titulu a približne v rovnakom čase začal súťažiť ako profesionálny golfista. Postupne si vybudoval meno medzi záujemcami o golf, čo viedlo aj k tomu, že ako ich terapeut spolupracoval s niekoľkými známymi športovcami.

Od rozvodu s Danicou sa Paul vyhýbal pozornosti médií, ale je známe, že pokračoval vo svojej kariére fyzioterapeuta a tiež začal učiť hrať golf nováčikov aj profesionálov, pričom stále občas súťaží. sám.

pridané Danica Patriková na Nedeľa 10. novembra 2019

Milostný život a manželstvo s Danicou Patrickovou

Paul sa stretol s Danicou začiatkom roku 2000, keď pracoval ako jej fyzikálny terapeut, av roku 2004 Danica oznámila, že sa zasnúbili, a ukázala svoj diamantový zásnubný prsteň médiám.

Niekedy v roku 2005 sa obaja vzali na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina – médiá sa o svadbe dozvedeli až neskôr – keďže o Paulovi vedeli veľmi málo, začali sa zaujímať o to, kto je, a toto Paul sa väčšinou stal populárnym. Neskôr sa ukázalo, že Danica mala pomer s Rickym Stenhouseom Jr. , pretekárka, čo viedlo k tomu, že sa v roku 2013 s Paulom rozviedli, zatiaľ čo ona chodila s Rickym až do roku 2017.

Paul a Danica nemali žiadne deti, pretože ona žiadne mať nechcela, no nakoniec sa pokúsila otehotnieť so svojím najnovším priateľom Aaronom Rodgersom, futbalistom hrajúcim za Green Bay Packers, avšak bez šťastia.

Paul nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými by mohol chodiť, takže od novembra 2020 sa zdá, že je slobodný, bol raz ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Paul veľmi športoval už od svojich tínedžerských rokov a hral množstvo športov, dnes väčšinou len pre zábavu so svojimi priateľmi. Venuje sa tiež hraniu spoločenských hier a jeho obľúbeným je The Settlers of Catan.

Paul je nadšený z cestovania a jeho kariéra ho zaviedla po celých Spojených štátoch, pričom pracovne aj zábavne navštívil mnoho európskych krajín, ako napríklad Anglicko, Francúzsko a Nemecko, ako aj na pár výletoch do Ázie a Afriky. príležitostiach.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené „zvieratá“ sú morské levy.

Vo svojom voľnom čase Paul rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov – Will Smith, Denzel Washington a Jim Carrey – ako napríklad Ja, Robot, Deň nezávislosti a Bruce Almighty.

Vek a výška

Paul má 55 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov Danicin čistý majetok je údajne viac ako 60 miliónov dolárov.

Kto je Danica Patrick?

Danica Sue Patrick sa narodila v Beloite, Wisconsin, USA 25. marca 1982 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Odišla z pretekania ako najúspešnejšia vodička v histórii amerického NASCAR a pretekov s otvoreným kolesom.

Danicu vychovávali spolu so svojou mladšou sestrou Brooke v Roscoe v štáte Illinois jej rodičia Terry Joseph ‘T. J.‘ Patrick Jr. a Beverly Ann, ktorí sa zoznámili na rande naslepo a boli majiteľmi sklárskej spoločnosti, ako aj kaviarne. Danicina sestra sa stala detskou fyzioterapeutkou.

Danica študovala na Hononegah Community High School, na ktorej bola roztlieskavačkou a zároveň bola aj zanietenou pretekárkou na motokárach, keďže jej rodičia jej a jej sestre kúpili motokáru, keď mala Danica 10 rokov. Pretekala na Sugar River Raceway , skončil druhý pred 18 ďalšími jazdcami a potom pokračoval v nácviku jazdy na snežných skútroch a trpaslíkoch. Tiež jazda na motorkách. Po dovŕšení 13 rokov Danica cestovala po celom stredozápade USA a súťažila v motokárových pretekoch, pričom vyhrala desať regionálnych titulov a zároveň sa stala Veľkou národnou šampiónkou World Karting Association v rokoch 94, 96 a 97.

V roku 1996 navštevovala Lyn St. James Foundation Driver Development Program a neskôr ju najali, aby pretekala na pretekárskom okruhu v Spojenom kráľovstve, ale pod podmienkou navštevovania jednej z najlepších autoškôl – Danica čoskoro zistila, že navštevuje tri školy. V rokoch 1998 až 2004 súťažila v juniorských formulách, potom v roku 2005 bola pozvaná do Rahal Letterman Racing, súťažiacich v americkej sérii IndyCar, kde zostala až do roku 2007, keď sa pripojila k Andretti Green Racing.

V auguste 2011 oznámila, že prejde na sériu NASCAR Sprint Cup a

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Danicou Patrick (@danicapatrick)

súťažila v NASCAR do 7. marca 2018, keď odišla do dôchodku, čím ukončila svoju kariéru v NASCAR bez akýchkoľvek víťazstiev, ale dokončila sedem pretekov v prvej desiatke zo 191, v ktorých pretekala.

Zaujíma sa o rôzne iné veci vrátane vína a je majiteľkou vlastnej značky vína Somnium, ktorá v latinčine znamená „sen“. Danica je tiež herečka, v roku 2010 sa objavila v epizóde The Formula policajného procedurálneho seriálu CSI: NY, epizóde How Munched Is That Birdie in the Window animovaného sitkomu Simpsonovci (hlasová úloha) a epizóde seriálu počítačovo animovaný detský seriál Mickey Mouse Mixed-Up Adventures (ďalšia hlasová rola) – v roku 2019 sa objavila ako portrét v akčnom komediálnom filme Charlieho anjeli.