Bývalá Wiki Lancea Stewarta Lizzy Wurst. S kým teraz chodí?

ObsahKto je Lizzy Wurst?

Elizabeth ‚Lizzy‘ Wurst sa narodila 22. júla 1998 v znamení Raka v Jersey City, New Jersey, USA. Je to 21-ročná hviezda sociálnych médií, ktorú možno najlepšie spoznať vďaka tomu, že si získala popularitu prostredníctvom uverejňovania rôznych zábavných videí na Vine a vytvárania coververzií piesní. Je tiež známa tým, že prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom si nazbierala viac ako 1,7 milióna sledovateľov. Má tiež svoj oficiálny účet na Twitteri s viac ako 345 000 sledovateľmi a kanál YouTube s vlastným názvom s viac ako 1,4 milióna odberateľov, pričom jej videá celkovo prilákali viac ako 105 miliónov zhliadnutí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

som limitovaná edícia baby v mojej @fashionnova #reklama #sponzorovaná

Príspevok zdieľaný používateľom Lizzy Sausage (@lizzywurst) 16. septembra 2019 o 13:16 PDT

Aká bohatá je teraz? Lizzy Wurst Čistá hodnota

Čistý majetok Lizzy Wurst sa odhaduje na viac ako 800 000 dolárov, čo je množstvo peňazí, ktoré zarobila vďaka svojej úspešnej kariére na platformách sociálnych médií, pričom je aktívna od roku 2014. Svoj majetok zvýšila aj vďaka spolupráci s ďalšími známymi osobnosťami sociálnych médií, zdieľaním sponzorovaných príspevkov a predajom jej vlastný rad tovaru.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Lizzy Wurst strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Jersey City, kde ju vychovávali jej otec Tom Wurst, ktorý pracuje ako obchodník, a jej matka Maria Wurst, ktorá je v domácnosti.

Má mladšieho brata Jacka Wursta, ktorého vystupuje v mnohých svojich videách. Lizzy je Američanka podľa národnosti, patrí k belošskému kaukazskému etniku a je kresťanka. Chodila na regionálnu strednú školu Delsea, ktorá sa nachádza v r Franklinville , New Jersey, a po imatrikulácii sa zapísal na Swarthmore College , Pennsylvania .

Začiatky kariéry: Twitter a Vine App

Lizzy Wurst získala obrovskú slávu po tom, čo sa objavila v jednom z videí na YouTube svojho bývalého priateľa Lancea Stewarta, pretože už v tom čase bol slávnou osobnosťou sociálnych médií. Po tom, čo si Lizzy uvedomila, že by mohla využívať sociálne siete na rozvoj svojej vlastnej kariéry a zarábať na nej peniaze, spustila svoj oficiálny Twitter účet pod používateľským menom ‘ @LizzyWurst v júni 2014 a začala zverejňovať rôzny zábavný obsah a krátke videá svojich coververzií populárnych piesní.

Lizzy okamžite objavila veľmi populárnu platformu pre šesťsekundové videá s názvom Vine a vytvorila si účet, na ktorom ďalej zdieľala rovnaký obsah.

Prepínanie na YouTube

Po oznámení Twitteru, že videá už nie je možné nahrávať na Vine a aplikácia bude čoskoro vypnutá, Lizzy prešla na YouTube. V auguste 2016 spustila jej kanál YouTube s vlastným názvom , na ktorom začala každý týždeň zverejňovať videá. Jej prvé video s názvom Značka priateľ/priateľka – výzva , bola nahraná v ten istý mesiac a priviedla na jej kanál množstvo divákov, keďže na nej vystupoval Lance Stewart.

Väčšina jej videí sú videá s výzvami, ale aj videá, v ktorých robí žarty zo svojich priateľov, a ďalšie sa týkajú módy, mejkapu, cvičebných postupov a obsahu „urob si sám“. Niektoré z jej najpopulárnejších videí sú WORDS HTTEST PEPPER CHALLENGE (GONE WRONG) – CAROLINA REAPER PEPPER – 2,2 MILION SCOVILLE UNITS, ktoré sa stali virálnymi, PODVIEDAL SOM SVOJHO PRIATEĽA S TANNER FOX!!, a VESELÝ SPRCHOVÝ PRANK! (ZŠAL sa!!) . Spolupracovala aj s ďalšími známymi osobnosťami YouTube, vrátane Big Nik a Sabrina Nicole.

Instagram, Facebook, Merchandise Line

Po dosiahnutí obrovskej popularity v mnohých sieťach sociálnych médií Lizzy rozšírila svoj vplyv aj na Instagram a Facebook. Preto si vytvorila svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom „ lizzwurst a svoju prvú fotografiu zverejnila 5. februára 2015. Postupom času si nazhromaždila obrovskú fanúšikovskú základňu, vďaka čomu si ju všimlo množstvo módnych značiek a sponzorovala príspevky pre značky ako Fashion Nova. Okrem toho Lizzy beží jej vlastnú stránku na Facebooku a propaguje svoj vlastný rad tovaru, ktorý si môžete kúpiť na jej oficiálnej webovej stránke s názvom „ Lizzy Wurst Official“ dokonca si môžete kúpiť jej plagát s podpisom.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna senzácia sociálnych sietí má dlhé tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,63 m) a váži približne 120 libier (55 kg). Jej telo je štíhle a jej dôležité štatistiky sú 34-26-34. Jej veľkosť podprsenky je 34C, veľkosť šiat je 4 (US) a veľkosť topánok je 6 (US).

Osobný život: Bývalý priateľ Lance Steward, s kým teraz chodí?

Ako už bolo spomenuté, Lizzy Wurst bola romanticky zapletená so známou osobnosťou sociálnych médií Lanceom Stewardom. Pár sa zoznámil, keď navštevovali strednú školu, a začali spolu chodiť v roku 2013, ale svoj vzťah ukončili v roku 2018. Kedysi spolu natáčali párové videá a vlogy.

Vždy sa máme navzájom späť

pridané Lizzy Sausage na Pondelok 10. júla 2017

V apríli 2019 odovzdala video Označenie bývalého priateľa.. po boku Lancea. V júli 2019 Lizzy zverejnila video s názvom SPOZNAJ MOJHO PRIATEĽA(: v ktorom sa objavila po boku svojho nového priateľa menom James. Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii.

Kontroverzia

Lizzyina matka Maria Wurst sa tiež vyskúšala ako osobnosť YouTube. Keďže Lizzy odmietla propagovať svoju matku na svojom kanáli YouTube, vyhodili ju zo svojho rodinného domu. V tom čase začala žiť s Lanceom, ktorý to prezradil zdieľaním videa, na ktorom Lizzy plače. Hoci mnohí nasledovníci podporujú Lizzy, niektorí z nich verili, že to bol len žart.

Prežil rakovinu prsníka

Lizzy raz spomenula, že pred niekoľkými rokmi trpela rakovinou prsníka a podstúpila operáciu, našťastie boj o život vyhrala. Choroba však mala veľký vplyv na jej sebavedomie a Lizzy si začala byť dosť neistá ohľadom svojich pŕs. Spomenula tiež, že sa jej zmenšili prsia, a tak v septembri 2017 podstúpila operáciu prsných implantátov, aby sa ich veľkosť zväčšila.

Záľuby, obľúbené a charitatívne práce

  • Vo svojom voľnom čase Lizzy rada počúva hudbu a tancuje.
  • Je vášnivou milovníčkou zvierat a má domáceho psa menom Theo.
  • Aj keď sa o jej vzťahu s matkou koluje veľa klebiet, Lizzy uviedla, že jej rodina je pre ňu jednou z najdôležitejších vecí.
  • Jej obľúbený herec a herečka sú Chris Hemsworth a Jessica Alba.
  • Jej obľúbená farba je modrá.
  • Má rada taliansku kuchyňu.