• Hlavná
  • Herci
  • Bývalá priateľka Jadena Smitha Sarah Snyder Wiki, Vek, čistá hodnota

Bývalá priateľka Jadena Smitha Sarah Snyder Wiki, Vek, čistá hodnota

ObsahKto je Sarah Snyder?

Sarah Irene Snyder sa narodila v New Yorku v USA 30. júla 1995 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, herečkou a modelkou , ktorá sa do povedomia dostala v roku 2015 po tom, čo začala randiť s Jadenom Smithom, známym americkým hercom, rapperom a spevákom.

Detstvo a vzdelanie

Sarah bola vychovávaná ako jediné dieťa v New Yorku jej otcom, ktorý bol obchodníkom, a matkou, ktorá bola stredoškolskou učiteľkou.

Sarah vyrastala v dievčenských časopisoch a snívala o tom, že sa raz stane modelkou alebo herečkou. Na základnej škole bola fyzicky aktívna, pretože väčšinu svojho voľného času trávila vonku a hrala futbal a tenis.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sarah (@sarahfuckingsnyder)

Po zápise na miestnu strednú školu sa zamerala na svoje účty na sociálnych sieťach, pričom sa venovala aj herectvu v školskom dramatickom klube a objavila sa vo väčšine hier hraných na škole. V roku 2013 maturovala a potom sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa venovala modelingu a možno aj hereckej kariére, radšej pokračovala vo vzdelávaní.

Sarahina kariéra

Svoju modelingovú kariéru odštartovala v roku 2014, keď podpísala zmluvu s Urban Abstract Photography a odtiaľ pózovala pre početné odevné značky, ako Calvin Klein, UNIQLO či Forever 21. Vybrali si ju za tvár nemeckého Huga Boss a mohol byť videný na titulnej strane vydania japonského Vogue.

Sarah je tiež herečka, v skutočnosti debutovala vo filme v roku 2008 v horore Skeleton Key 2: 667 Neighbor of the Beast, ktorý však získal slabé recenzie, potom v roku 2010 hrala ako Dotty v horore Scarlet Rain, ktorý napísal a režíroval. Matt Walker, a v ktorom si zahrali aj Jonathan Shea a Alex Pepper. Film sleduje niekoľko tínedžerov, ktorí po prečítaní rozprávkovej knihy začnú vidieť svojich rodičov a priateľov inak.

V roku 2012 hrala Sarah Holly dramatický film Greencastle napísal a režíroval Koran Dunbar, ktorý si vo filme tiež zahral a ktorý získal väčšinou pozitívne recenzie. Najnovšia rola Sarah bola v hororovom kriminálnom filme Dead Woman’s Hollow z roku 2013, ktorý je skutočným príbehom horského muža, ktorý zabil dve lesby a mnoho ďalších ľudí v lese blízko jeho chaty.

Sarah bola nedávno obsadená, aby sa objavila v pripravovanom horore Night of the Living Dead: Genesis, v ktorom bude hrať Barbru Hamilton.

Sarah je tiež hviezdou sociálnych médií a na Instagrame ju sledujú takmer dva milióny ľudí, na ktorých nahrala viac ako 160 obrázkov, z ktorých väčšina má zaostrené na prsia a zadok. Na Twitteri je aktívna od marca 2017, no nazbierala len okolo 650 sledovateľov.

Chytený pri krádeži v obchode

Sarah bola zatknutá 19. februára 2015, keď sa pokúšala ukradnúť tašku Hermes v hodnote 15 000 dolárov od Penny Pinchers v Bedforde v New Yorku, keď prišla do Bedfordu navštíviť svojich rodičov.

Po štyroch mesiacoch vyšetrovania bola obvinená, ale poskytla množstvo dôkazov na podporu svojho alibi, o ktorých sa predpokladá, že si ich vymyslela. Vo väzení strávila takmer dva mesiace a bola prepustená na kauciu 8 000 dolárov – len dva dni po návrate domov Sarah odovzdala fotku, na ktorej má na sebe tričko s jej fotkou, ktorá sa stala hitom internetu.

Všetky obvinenia voči Sarah boli 10. februára 2016 zrušené.

Milujte život a vzťah s Jadenom

Sarah a Jaden začali randiť niekedy v roku 2015, ale svoj vzťah tajili, kým ich pri rôznych príležitostiach prichytili paparazzi, vrátane bozkov počas New York Fashion Week v roku 2015.

Sarah Snyder × Jaden Smith

pridané F L 4 M E na štvrtok 14. septembra 2017

Čoskoro sa internetom začali šíriť klebety o tom, že Sarah podvádza Jadena s americkým fotografom Gunnerom Stahlom a na internet bolo nahraných niekoľko obrázkov, na ktorých Sarah a Gunner spolu trávia čas – Jaden ani Sarah sa klebám nezaoberali a pokračovali v randení až do ich rozpad v polovici roku 2017.

Pred Jadenom mala Sarah vzťah s modelom Ianom Connorom a chodili spolu niekoľko mesiacov. Po rozchode s Jadenom ju videli tráviť čas s hercom Leonardom DiCapriom, ale nie je známe, či sa medzi nimi niečo stalo alebo nie.

Od októbra 2020 je Sarah slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sarah je fyzicky veľmi aktívna, pretože pre jej kariéru modelky je dôležité zostať fit – každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie ani nič s cukrom.

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov. a bola po celých USA za prácou aj zábavou, pričom navštívila aj niektoré zo svojich obľúbených európskych miest, ako napríklad Paríž vo Francúzsku, Benátky v Taliansku a Londýn v Anglicku.

Je milovníčkou zvierat, pričom mačky sú jej obľúbené, ale nemá domáceho maznáčika, pretože príliš často cestuje.

Sarah vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Channing Tatum a Amanda Seyfried, pričom medzi jej obľúbené filmy patria Milý John, Listy Juliette a Zamilovaný Shakespeare.

Vek a čistý majetok

Sarah má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si farbí na blond, a hnedé oči. Jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.

Kto je Jaden Smith?

Jaden Christopher Syre Smith sa narodil v Malibu v Kalifornii v USA 8. júla 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť.

Populárnym sa stal hneď po narodení, keďže je synom slávneho amerického herca a rappera Willa Smitha a americkej herečky, moderátorky talkshow a podnikateľky Jady Koren Pinkett Smith.

Jaden vyrastal po boku svojho nevlastného brata Treya a sestry Willow a študoval na New Village Leadership Academy, kým sa Will a Jada rozhodli, že by sa mal vzdelávať doma.

Vo filme debutoval v roku 2006, keď si zahral po boku svojho otca v životopisnej dráme The Pursuit of Happyness, ktorá je o skutočnom príbehu muža, ktorý bol bez domova a často prespával so svojím synom v útulkoch a na staniciach metra, kým sa konečne našiel si prácu ako maklér.

O dva roky neskôr sa Jaden objavil vo sci-fi filme Deň, keď sa zastavila Zem, zatiaľ čo sa stal populárnym v roku 2010 po tom, čo si zahral po boku Jackieho Chana vo filme o bojových umeniach The Karate Kid.

Jaden opäť účinkoval po boku svojho otca v roku 2013 postapokalyptický akčný film After Earth a potom si dal štyri roky prestávky v hraní, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru rappera a vydal svoj mixtape Cool Tape Vol. 2. V roku 2017 hral v hudobnom seriáli The Get Down a v roku 2018 si Jaden zahral hlavnú postavu v tínedžerskej dráme o skateboardingu s názvom Skate Kitchen.

Nedávno dokončil natáčanie pripravovanej drámy Life in a Year, no nie je isté, či bude film uvedený, kvôli údajným obvineniam zo sexuálneho zneužívania voči dvom hlavným hercom, Cubovi Goodingovi Jr. a Chrisovi D. „Elia.

Jaden vydal tri štúdiové albumy – jeho druhý, Erys vydaný 5. júla 2019, sa umiestnil na 12. mieste v USA Billboard 200 Chart.

V novembri 2018 začal Jaden chodiť s rapperom Tylerom, Stvoriteľom, ale nešpecifikoval, či je bisexuál alebo gay.

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 8 miliónov dolárov.