• Hlavná
  • Herci
  • Burgess Abernethy – vek, výška, partner, čistá hodnota, Wiki

Burgess Abernethy – vek, výška, partner, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Burgess Abernethy?

Burgess Abernethy sa narodil na Gold Coast, Queensland, Austrália, 21. februára 1987 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má austrálsku národnosť. Je herec a spisovateľ , ktorá je snáď najznámejšia pre písanie a réžiu krátkeho trileru Quietus, v ktorom si zahrali Cariba Heine, Angus McLaren a Jordan Loukas, a ktorý je o žene, ktorá má tajného ctiteľa, no ktorý ju skôr traumatizuje, než aby sa cítila dobre.

Všetko najlepšie k narodeninám Burgessovi Abernethymu, ktorý hrá Zana!

pridané H2O - Stačí pridať vodu na štvrtok 21. februára 2019

Raný život a vzdelanie

Burgess bol vychovávaný ako jediné dieťa na Gold Coast, jeho otec, ktorý je rybárom, a jeho matka, ktorá je majiteľkou vlastného malého obchodu s potravinami.

Burgess vyrastal na filmoch a televíznych seriáloch a po tom, čo vyjadril svoju túžbu stať sa hercom, ho matka zapísala na škola pre scénické umenie na ktorom si precvičil svoje herecké umenie. V roku 2000 debutoval v televíznom seriáli ešte pred nástupom na strednú školu, keď hosťoval ako Young Dar v epizóde Valhalla akčnej dobrodružnej fantasy série BreastMaster.

Navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky aktívny, venoval sa rôznym športom a po imatrikulácii v roku 2005 sa Burgess rozhodol zamerať na svoju kariéru herca a nie na vysokú školu.

Herecká kariéra

Po svojom debutovom vystúpení pracoval Burgess počas nasledujúcich siedmich rokov v niekoľkých zamestnaniach, kým vyhral konkurz a v roku 2007 stvárnil Seana Evansa v troch epizódach romantickej série Home and Away, ktorá je jednou z najdlhších sérií všetkých čias. byť natočený tak, ako sa vysiela od roku 1988 a dnes má okolo 7400 epizód.

V roku 2008 hral Burgess ako hosť v jedinej epizóde rodinného seriálu Blue Water High a tiež stvárnil Toma Bishopa v epizóde Echoes kriticky uznávaného dramatického seriálu All Saints. Vo filme debutoval v roku 2009, keď sa objavil ako Mladý muž krátky film Grace a potom hral ako Zane v rodinnej fantasy sérii H2O: Just Add Water – vďaka tejto úlohe sa stal populárnym a objavil sa v 53 epizódach zo 78. V sérii hrali Cariba Heine, Phoebe Tonkin a Angus McLaren a sledovali tri dievčatá ktoré sa stanú morskými pannami.

V roku 2010 stvárnil Burgess Ollieho v jedinej epizóde rodinného hudobného seriálu Dance Academy ao rok neskôr hosťoval ako Brent Smith v krimiseriáli Crownies. V roku 2013 hral v krátkom filme Mirrors a o dva roky neskôr si zahral hlavnú postavu Rainal Parks v ďalšom krátkom filme Freds Bread.

V roku 2015 sa Burgess objavil ako Neal Peters v dvoch epizódach mini-série Peter Allen: Not the Boy Next Door a v roku 2017 hosťoval v epizóde mini-série Hoges, stvárnil Jamieho v krátkom filme In the Middle a tiež hral dopravného vyšetrovateľa v dramatickom filme Deň Austrálie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge prvýkrát pozdravujú #harryandmeghan. Pracoval som na tom veľmi dobre a popri tom som si našiel pár skvelých priateľov. Premiéra už túto nedeľu večer na @lifetimetv

Príspevok zdieľaný používateľom Burgess Abernethy (@burgess_abernethy) 8. mája 2018 o 16:01 PDT

Dve z posledných vystúpení Burgessa boli v romantickom životopisnom filme Harry & Meghan: Kráľovská romanca a epizóde And He Shall Be a Good Man z televízneho seriálu iZombie, obe v roku 2018.

Milujte život a partnera

Burgess držal detaily svojho milostného života mimo pozornosti médií, ale je to známe herečka Cariba Heine s ktorým si zahral v krátkom filme Quietus bol kedysi jeho partnerom. Stretli sa na scéne a randili asi rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Cariba je dnes azda najznámejšia vďaka úlohám v seriáli H2O: Just Add Water, dramatickom seriáli Blue Water High a vo filme A Model Daughter: The Killing of Carolina Byrne – predtým, ako sa zoznámila s Burgessom, mala vzťah s Jamiem Timonym. .

Burgess nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, ale dnes sa verí, že je vo vzťahu, pretože ho pri viacerých príležitostiach videli s tajomným dievčaťom.

Keďže nekomentoval svoj stav vzťahu, od augusta 2020 je považovaný za slobodného, ​​neoženil sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Burgessovým hlavným koníčkom je cestovanie a pri viacerých príležitostiach bol po celej Austrálii a v USA za prácou aj zábavou. Navštívil niekoľko európskych krajín vrátane Švajčiarska a Nórska, precestoval aj Áziu a Afriku.

Burgess je milovník zvierat a má domáceho psa, ktorého môžete vidieť na niektorých obrázkoch, ktoré odovzdal na jeho instagramový účet .

Je fyzicky aktívny, keďže má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni. a Burgess tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie ani cukor, ale väčšinou ovocie a zeleninu – tiež medituje a cvičí jogu.

Niektorí z jeho osobných obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Matt Damon a Anne Hathaway a medzi jeho obľúbené filmy patria Ace Venture: Pet Detective – When Nature Calls, Good Will Hunting a Les Miserables.

Vek, výška a čistý majetok

Burgess má 33 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 165 libier (75 kg).

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na približne 100 000 dolárov.