• Hlavná
  • Herci
  • Bryce Gheisar – americký detský herec – vek, výška, životopis

Bryce Gheisar – americký detský herec – vek, výška, životopis

ObsahKto je Bryce Gheisar?

Bryce Gheisar je kanadsko-americký detský herec, ktorý je svetu známy najmä ako Julian v rodinnej dráme Wonder (2017) a tiež ako Herman v televíznom komediálnom seriáli Walk the Prank, okrem iných projektov, na ktorých pracoval. zatiaľ vo svojej mladej kariére.

Životopis Brycea Gheisara - Vek, detstvo a vzdelanie

Bryce Gheisar sa narodil 22. decembra 2004 vo Winnipegu, Manitoba, Kanada, ale vyrastal v Texase v USA, neexistujú však žiadne informácie o tom, kedy sa rodina presťahovala do USA. Je synom Todda Gheisara a jeho manželky Nicole a má staršieho brata Blakea.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

➖➖ #headshot #inotherone @lillykphotography

Príspevok zdieľaný používateľom Bryce Gheisar (@brycegheisar) 10. septembra 2018 o 12:20 PDT

Počas prvých rokov sa zaujímal o gymnastiku a ako malý chlapec navštevoval hodiny. Chodil na základnú školu Lovejoy, ale nie sú žiadne informácie, či teraz navštevuje nejakú strednú školu alebo sa vzdeláva doma. Povedal však, že od svojho hereckého debutu navštevuje hodiny herectva a študuje u hereckých a dramatických trénerov.

Začiatky kariéry

Bryce okrem gymnastiky miloval aj herectvo a svoje prvé kroky urobil už ako dieťa, debutoval v reklamách a zakrátko mal slušné portfólio.

Objavil sa v jednej z reklám Chuck-E-Cheese a potom svoj talent ukázal v reklame Great Wolf Lodge. Čoskoro nato, v roku 2015, bol vybraný pre svoj filmový debut v úlohe Eliáša Gutnicka v krátkom filme Autobusová zastávka. V tom istom roku sa Bryce objavil aj v krátkom filme Perennials Fabrics: Kidding Around, potom bol v roku 2016 obsadený do svojej prvej hlavnej úlohy ako Hermana v televíznom komediálnom seriáli Walk the Prank.

Vzostup ku hviezde

S ďalšími mladými hviezdami Codym Veithom, Jillian Shea Spaeder a Brandonom Seversom sa Bryce objavil vo všetkých 58 epizódach série od roku 2016 do roku 2018 a po mnohých žartoch na okoloidúcich sa stali slávnymi. Bryce mal v roku 2017 veľmi úspešný rok, keď sa najprv presadil ako herec, ako 8-ročný bol Ethanom v komediálno-dramatickom filme A Dog's Purpose (2017), s Joshom Gadom, Dennisom Quaidom a Peggy Lipton vo filme. hlavné úlohy a potom sa objavila v dobrodružnom filme Into the Who Knows!, v ktorom hrali Lee Eddy, Macon Blair a Colby Arps.

V tom istom roku Bryce stvárnil Juliana v dramatickom filme Wonder nominovanom na Oscara, v ktorom hrali Jacob Tremblay, Owen Wilson a Izabela Vidovic. Bryce pokračoval vo svojej kariére veľmi úspešne, keďže v roku 2018 bol Alekom vo veku 11-14 rokov v životopisnom filme The 15:17 to Paris, v ktorom hrali Alek Skarlatos, Anthony Sadler a Spencer Stone.

Odvtedy Bryce vystupoval v televíznom akčnom dramatickom seriáli 9-1-1 (2019) a teraz pracuje na filme James the Second, dramatickom filme, ktorý rozpráva príbeh dospievajúceho chlapca, ktorý trpí zriedkavou poruchou. neguje jeho pocit.

Bryce Gheisar Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Bryce Gheisar je vychádzajúcou hviezdou už pár rokov a od svojho vstupu do šoubiznisu v roku 2015 chytil za srdce mnohých. Jeho čisté imanie sa zvýšilo podľa jeho úspechu a uvádza sa, že začiatkom roku 2020 bude okolo 200 000 dolárov, čo sa zdá byť pravdepodobné, keď bude pokračovať vo svojej kariére.

Bryce je vo veku, keď sa stále vyvíja, a ešte nedosiahol svoju plnú výšku – v súčasnosti je vysoký 1,42 metra, pričom váži približne 96 libier ~ 43 kg a má štíhlu postavu. Bryce má hnedé oči, zatiaľ čo jeho vlasy sú tmavohnedé.

Osobný život Brycea Gheisara, randí alebo je slobodný?

Keďže má len 15 rokov, nie je známe, že by Bryce chodil s niekým zo sveta celebrít, no spájali ho s niekoľkými jeho kolegyňami. Boli to však len fámy a Bryce zatiaľ zostáva slobodný a zameriava sa na svoju rastúcu kariéru. V Hollywoode nadviazal niekoľko priateľstiev, medzi inými aj s Arianou Greenblatt a Mallory James Mahoney.

Bryce Gheisar Správy, fakty, vplyv

Jeho vystúpenie v mimoriadne slávnej šou Walk the Prank ho posunulo vyššie v Hollywoode a mnohé časopisy o ňom tiež hovorili, len pre predstavenie, Screen Rant okrem iného. Ďalší z jeho úspechov, film Wonder, ho tiež zaujal a s ďalšími hviezdami filmu navštívil niekoľko miest po celých USA na menšom turné, čo pomohlo zvýšiť jeho popularitu. V roku 2016 dal an rozhovor pre Picto Films , v ktorej hovoril o svojej kariére, živote a túžbach.

Stal sa online senzáciou vďaka svojej skromnej postave, ale aj svojmu roztomilému vzhľadu a múdrosti v tak mladom veku. Bryce stále žije so svojimi rodičmi, no z Texasu sa presťahovali do Los Angeles v Kalifornii, aby boli bližšie k centru šoubiznisu. Je milovníkom zvierat a má rád spoločnosť psov, čo mu uľahčilo prácu vo filme A Dog’s Purpose. Nepovedal však, či má nejaké domáce zvieratá alebo nie.

Bryce je veľmi aktívny na sociálnych sieťach a svoju prácu propagoval na online platformách, na Instagrame má takmer 300 000 sledovateľov, pričom často propaguje svoju vlastnú prácu, ale podporuje aj prácu svojich kolegov a priateľov.