Bryan Chatfield Sanders Wiki: Manželka Sarah Huckabee Sanders

ObsahKto je Bryan Chatfield Sanders?

Bryan Chatfield Sanders sa narodil v Kansase v USA v roku 1982, ale presné miesto a dátum svojho narodenia utajil pred pozornosťou médií – jeho znamením zverokruhu je vraj Kozorožec a má americkú národnosť. Je poradcom kampane Republikánskej strany , ktorý by však mohol byť známy ako manžel Sarah Sandersovej, americkej politickej poradkyne a manažérky kampane.

Raný život a vzdelanie

Bryan vyrastal v Kansase spolu so svojimi súrodencami, ale nezverejnil žiadne podrobnosti o svojich rodičoch, bratoch a sestrách – predpokladá sa, že obaja jeho rodičia sú zapojení do politiky.

Bryan sa stal fyzicky aktívnym, keď navštevoval strednú školu, keď hral bejzbal a futbal, ale rodičia ho vyzvali, aby sa zameral skôr na štúdium ako na šport. Imaturoval ako jeden z najlepších študentov a potom sa zapísal na Colby College ktorú ukončil s bakalárskym titulom v oblasti štátnej správy.

Bryanova kariéra

Svoju kariéru začal hneď po ukončení štúdia, keď začal pracovať pre politika Sama Brownbacka ako jeho zamestnanec a neskôr sa stal tlačovým asistentom. V roku 2008 sa stal dobrovoľníkom v prezidentskej kampani Mikea Huckabeeho (otca jeho manželky) v Iowe a v roku 2010 bol Bryan najatý, aby pracoval ako manažér kampane pre kampaň Roberta J. Bentleyho na guvernéra Alabamy.

V roku 2012 bol pozvaný pracovať pre Ted Yoho počas kandidatúry do Kongresu , a odvtedy poskytuje svoje všeobecné poradenské služby mnohým politikom vrátane guvernéra nadporučíka Dana Patricka v Texase, generálneho prokurátora Scotta Pruitta v Oklahome a štátnej pokladníčky Lynn Fitch v Mississippi.

Začiatkom roka 2016 Bryan s manželkou založili poradenskú spoločnosť Second Street Strategies a od augusta 2017 Bryan pracuje pre digitálnu marketingovú agentúru IMGE ako ich stratég.

Záľuby a iné záujmy

Bryanovým hlavným koníčkom je maľovanie už od stredoškolských čias a vrátil sa k tomu len nedávno po asi päťročnej prestávke.

V súčasnosti sa zameriava na maľovanie malých portrétov, ktoré nie sú väčšie ako veľkosť jeho dlane – rád maľuje aj zvieratá a nedávno namaľoval svojho domáceho miláčika Geraldine.

Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou. Bryan mal tiež možnosť navštíviť niekoľko krajín v Európe, Ázii a Afrike. Na cestách rád číta knihy a najradšej má Neznesiteľnú ľahkosť bytia od Milana Kunderu.

Je veľkým fanúšikom rockových kapiel a jeho obľúbené sú The Grateful Dead a Dead & Company . pričom posledného videl vystupovať naživo.

Vo svojom voľnom čase Bryan rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek Johnny Depp, Tom Hanks a Natalie Portman, ako napríklad franšízu The Pirates of the Caribbean, The Terminal a V for Vendetta.

Vek, výška a čistý majetok

Bryan má 38 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 68 kg. Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov Sarahin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.

Manželka Sarah Huckabee Sanders

Bryan a Sarah sa zoznámili v roku 2008, keď obaja pracovali pre Mikea Huckabeeho, a čoskoro spolu začali chodiť. Po dvoch rokoch, keď boli spolu, sa vzali na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. Sarah im 10. mája 2012 porodila dcéru Scarlett a 16. októbra 2013 ju nasledoval ich prvý syn William – druhý syn George sa narodil 8. júna 2015.

Sarah Elizabeth Sanders sa narodila v Hope, Arkansas USA, 13. augusta 1982 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Možno je najlepšie známa tým, že v rokoch 2017 až 2019 pracovala ako tlačová tajomníčka Bieleho domu, zatiaľ čo Donald Trump bol prezidentom Spojených štátov amerických.

Sarah vychovávali spolu so svojimi dvoma bratmi Davidom a Johnom Markom v Hope ich rodičia Janet a Mike Huckabeeovci. Navštevovala strednú strednú školu v Little Rock predtým, než sa zapísala na Ouachita Baptist University, kde v roku 2004 ukončila bakalársky titul v odbore politológia.

Svoju kariéru odštartovala v roku 2002, keď pracovala pre svojho otca ako terénna koordinátorka a neskôr začala pracovať na ministerstve školstva USA ako regionálna spojka pre záležitosti Kongresu, no uznanie si nezískala, kým nevstúpila do Bielej. House na svojom debutovom tlačovom brífingu 5. mája 2017 – Donald Trump 13. júna 2019 oznámil, že Sarah opustí Biely dom.

Dňa 6. septembra 2019 sa Sarah pripojila k Fox News ako prispievateľ a v decembri 2019 upútala veľkú pozornosť, keď zosmiešnila koktanie Joea Bidena, ale po dni sa ospravedlnila.

Dňa 18. apríla 2019 vyšlo najavo, že Sarah na tlačovej konferencii viackrát klamala, čo odhalila Muellerova správa, no niečo, čo sa údajne niekoľkokrát stalo na podnet Trumpa počas jej pôsobenia v Bielom dome. Predpokladá sa, že má v úmysle kandidovať na guvernérku Arkansasu v roku 2022.